Kreuj z Pasją, Żyj z Wolnością:

Biznes, który wspiera, buduje i daje wolność!

Pracuj mądrze, a nie ciężej – to klucz do biznesu, w którym pracujesz mniej i więcej zarabiasz.

Tak i jest to możliwe kiedy uwolnisz się od ciągłej presji gadającej głowy, oczekiwań innych, czy pogoni za zasługiwaniem, połączysz się ze Swoją prawdziwą Kobiecą Mocą pełną Kreacji.

Właśnie teraz masz okazję dołączyć do przestrzeni, e której zaczniesz tworzyć biznes na własnych zasadach, w zgodzie ze Sobą, Swoimi wartościami, bez szarpania się ze Sobą i pracoholizmu

Jakby to było gdybyś przerwała cykl ciągłego poświęcania Siebie dla biznesu, uwolniła się od perfekcjonizmu i syndromu “niewystarczalności”, a przy tym tworzyła biznes, który nie tylko przynosi sukces, ale też daje Ci wolność, lekkość i spokój w działaniu.

Prawdopodobnie obecnie:

💥 Często odczuwasz presję sukcesu, że musisz być w stanie przewidzieć i kontrolować każdy aspekt Swojego biznesu, że musisz rezygnować z wielu rzeczy, aby osiągnąć cel. To często prowadzi do poczucia niewystarczalności, zwłaszcza wtedy, gdy coś nie idzie zgodnie z planem.

💥Porównujesz Siebie i biznes z innymi – skupiasz się na analizach i strategiach co sprawia, że czujesz  frustrację i niezadowolenie.

💥Brakuje Ci czasu na odpoczynek, a niekończące się godziny pracy narastają – ciągły wysiłek i poświęcenie sprawiają, że trudno znaleźć Ci chwilę dla Siebie, na regenerację i relaks. Zawsze jest coś palącego i pilnego do zrobienia.

💥Brakuje Ci wsparcia – często czujesz biznesową samotność, w której brak jest osób, które mogą zrozumieć specyfikę prowadzenia własnego biznesu i dostarczyć potrzebne wsparcie.

💥Masz trudności w zasypianiu, ze snem –  kiedy budzisz się w nocy analizujesz kolejne kroki, jakie podjąć decyzje, martwisz się o finanse, rosnącymi kosztami firmy, a może jeszcze czymś innym.

💥Brakuje Ci Harmonii w Życiu Osobistym i Biznesowym –  nadmierna kontrola i strategizowanie powodują dysharmonię życia, gdzie biznes dominuje nad życiem osobistym.

💥Dokucza Ci Syndrom “niewystarczalności” – Wewnętrzne przekonanie, że zawsze brakuje czegoś do osiągnięcia pełni sukcesu.

💥Masz dość poszukiwania i strzępków wiedzy, czujesz, że potrzebujesz prawdziwego przełomu i transformacji w biznesie, abyś mogła mniej pracować, więcej zarabiać i cieszyć się sensem tego co robisz oraz satysfakcją.

Z myślą, abyś szybciej mogła przezwyciężyć obecne wyzwania, w trakcie naszych spotkań rozwiniemy Twoje unikalne zdolności, doświadczysz Transformacji na głębokim poziomie, które poprowadzą Cię ku odkrywaniu Twojej autentycznej siły kreacji w biznesową Ekspansję.

Ten proces to wyjątkowe doświadczenie stworzone z myślą o Tobie – kobiecie, która wie, że prawdziwy sukces tkwi w Kobiecej Mocy, nie w ciągłym poszukiwaniu i uczeniu się, a na doświadczaniu. Razem odkryjemy Twoją wyjątkową Moc Kobiecej Kreacji, w której Twój biznes będzie kwitnąć w zgodzie z Twoją duszą, emanując magią i Mocą.

 

Ten proces KREUJ BIZNES, ŻYJ Z PASJĄ: biznes, który wspiera, buduje i daje wolność!  to coś więcej niż zwykłe często przekłamane Kręgi Kobiece, pozbawiony jest praktyk new age’owego,  determinizmu, sztucznych koncepcji i iluzji. Tu otrzymasz autentyczną transformację, umożliwiającą Ci odkrycie Swojej prawdziwej mocy bez konieczności ciągłego rozdrapywania ran czy maskowania prawdziwego Ja.

Moje podejście koncentruje się na prawdziwej Mocy Kobiet, którą przekazuje linia żeńska, tak abyś odzyskała wiarę w Siebie, w to co robisz i budowała biznes w zgodzie z  własnymi wartościami, ze spokojem, bez konieczności poświęcania własnych potrzeb dla innych, nie ulegając presji czy oczekiwaniom zewnętrznym. Hasła typu duchowość, rozwój duchowy, siostrzeństwo, rytuały – to okropne pułapki Matrixa, którego zadaniem jest uderzyć w Twoją Kobiecą Mądrość Łona, Źródła wszelkiej Kreacji.

Pamiętaj, aby dołączyć tylko wtedy kiedy czujesz.

Dlaczego warto dołączyć:

✨Zrozumiesz, że sukces w biznesie nie musi być oparty na ciągłym wysiłku, ciągłej walce, wyczerpującej rywalizacji, ciężkiej pracy, ale może płynąć z naturalnego rozwoju i przepływu zgodny z Twoim rytmem, kobiecą naturą.

✨Osiągniesz większą wolność finansową, widząc, że Twój biznes jest w pełni zgodny z Twoimi wartościami i pasją, zaczniesz przyciągać  idealne klientki i partnerów biznesowych, dzięki wykorzystaniu Swojej Kobiecej Mocy.

✨Odpoczniesz od ciągłego porównywania się z innymi, dążenia do perfekcji i nauczysz się czerpać satysfakcję z autentycznego działania, być dumna z własnych osiągnięć, nawet tych drobnych.

✨Zaczniesz podejmować decyzje i działania, planując je w zgodzie z własna cyklicznością, to pozwoli Ci wykorzystać maksimum energii, abyś nie zajeżdżała Siebie z jej deficytu.

✨Odkryjesz, że prowadzenie biznesu może być źródłem radości i spełnienia, nie tylko obowiązkiem.

✨Przestaniesz Siebie zdradzać, ucząc się, jak osiągać sukces, nie tracąc przy tym Siebie i Swoich wartości.

✨Wyzwolisz się od presji i oczekiwań innych, skupiając się na własnej ścieżce.

✨Zaczniesz prowadzić biznes w zgodzie ze Sobą, odnajdując i odzyskując własną Moc, bez konieczności podążania za zewnętrznymi trendami.

Ten proces jest kluczem do odblokowania Twojego pełnego potencjału i odkrycia wewnętrznej mocy, która naprawdę przyniesie sukces w Twoim biznesie. Razem zbudujemy fundamenty, które pozwolą Ci rozwijać się i osiągać cele, których pragniesz.

Dla kogo jest ten proces

💎Jesteś PrzedSięBiorczą kobietą, która chce, aby biznes wspierał jej życie, a nie je pochłaniał.

💎Czujesz, że utknęłaś w biegu po sukcesu i potrzebujesz odnaleźć równowagę, przy tym pracując mniej, a zarabiając więcej.

💎Pragniesz odzyskać pełnię Siebie, niezależnie od tego, ile pracujesz, co tworzysz czy ile zarabiasz.

💎Odczuwasz presję zewnętrznych oczekiwań i potrzebujesz odnaleźć własny rytm, aby odbudować kontakt z własnymi wartościami i potrzebami.

💎Masz wrażenie, że Twój biznes stał się więzieniem, a nie źródłem spełnienia, dlatego chcesz poznać praktyczne sposoby na budowanie biznesu z lekkością i radością.

💎Pragniesz łączyć się z potężną Mocą Kobiecej Energii, która drzemie w Tobie.

💎Chcesz odkryć sposób na pracę z pełną Mocą, nie tracąc Siebie.

Dla kogo NIE jest Masterclass i Networking, jeśli:

⚠️Kobieta, która wierzy, że tylko CIĘŻKĄ i  MOZOLNĄ PRACĄ osiągnie wymarzony sukces

⚠️ Kobieta, która woli szukać rozwiązań poprzez pseudoduchowość, astrologię (karty, horoskopy, wróżby, kosmogramy, HD, TB), ustawienia oraz inne new age’owskie determinizmy

⚠️ Kobieta, która woli cierpieć, użalać się nad Sobą

⚠️ Kobieta, która nie jest gotowa na podjęcie działania wprowadzając zmiany w Swoim biznesie, mindsecie oraz energii 

⚠️Szukasz gotowych, szybkich rozwiązań, które obiecują natychmiastowy sukces

⚠️Wierzysz, że biznes można zbudować tylko na twardych, męskich jakościach, ignorując Swoją kobiecość

⚠️Nie jesteś gotowa na głęboką pracę nad Sobą i Swoimi wewnętrznymi przekonaniami

⚠️Oczekujesz, że ktoś inny zrobi całą pracę za Ciebie, bez Twojego zaangażowania

⚠️Nie jesteś otwarta na nowe spojrzenie na biznes, trzymając się utartych schematów

⚠️Oczekujesz, że sukces przyjdzie łatwo i bez wysiłku, bez chęci do osobistej transformacji

⚠️Wierzysz, że pieniądze i sukces to jedyne wskaźniki wartości i spełnienia w biznesie

⚠️Szukasz jednorazowego rozwiązania, a nie długotrwałej, głębokiej transformacji

⚠️Uważasz, że perfekcyjne wypełnienie standardów jest kluczem do sukcesu, bez względu na inne aspekty

⚠️Nie jesteś gotowa na otwartą, wrażliwą i autentyczną pracę w grupie kobiet

Zobacz co o współpracy ze mną mówią inne kobiety

Aga dziękuję Ci ogromnie za Twoje serce i wsparcie, które mi udzieliłaś. Otwieranie oczu było dość bolesne, ale teraz już widzę jak konieczne w moim rozwoju. Masz wspaniałą Intuicję i niesamowitą empatię.

Aga to najlepsza osoba, z którą dotychczas pracowałam, słuchająca z uwagą, dostrzegająca to co nie widać. Odkryłam, że z innymi terapeutami proces nie szedł, ponieważ nie mieli tego problemu co ja. Nie doświadczyli przemocy domowej, wiecznych libacji i bijatyk. Dzięki temu, że Aga sam tego doświadczyła i w dodatku jest WWO potrafi skutecznie pomóc.

Jeszcze raz przeogromnie dziękuję, że jesteś i Cię spotkałam.

 

Weronika Z.

Moje życie pełne było lęku i obaw. Często wiedziałam czego się boję, potrafiłam to nazwać, ale tak naprawdę nie wiedziałam dlaczego się boję i nie potrafiłam pokonać, ani pozbyć się strachu.

Aga pomogła mi dostrzec przyczyny lęku, spojrzeć na nie z dystansu.

Takie spojrzenie sprawia, że sam powód nie wzbudza obaw, a to czego się boję jest tylko śladem odciskanym przez prawdziwą przyczynę. W rezultacie, wiedząc co jest powodem lęku, mogę go zacząć kontrolować i nie rzutować na teraźniejsze zdarzenia. Jest to bardzo wyzwalające i budujące doświadczenie.

 

Kasia Bielsko Biała

Szukałam jasności, na czym się skupić. Natychmiast podjęłam działania w ciągu dnia. Tak szybkie podjęcie działań było naprawdę motywujące. Odpowiedzialność za załatwienie spraw w ciągu jednego dnia była również bardzo motywująca! 

Dziękuję Aga za zachęcenie mnie do zagłębienia się w to, co jest najważniejsze dla mnie, pomoc w ustaleniu wartości i potrzeb, aby zgrywały się z moją Duszą i Umysłem.

Pozdrawiam Iza

Bardzo lubię pracę z Agą w każdej formie – wyzwania, spotkania live, w Kręgach Kobiet, czy podczas kursu. Dlaczego? Bo o sobie chcę pozytywnie i dobrze myśleć codziennie. Aga stawia przede mną niewygodne pytania, dzięki czemu nie mogę dłużej uciekać, udając, że mnie nie dotyczą. Dzięki jej zadaniom jestem cały czas w relacji ze sobą i widzę, jak z dnia na dzień staję się coraz silniejsza i mocniejsza stojąc na własnych nogach.

 

Lena U.

Dziękuję Ci za ten proces w kursie, wiem, że to dopiero początek mojej transformacji. Najbardziej pomogłaś mi w staniu się sobą i poradzić sobie kiedy innym nie podoba się, że zaczynam mówić NIE, stawiam siebie na pierwszym miejscu. Moje życie było pasmem cierpienia, dzięki Tobie spojrzałam, że tkwiłam w roli ofiary i przerzucać odpowiedzialność na innych. Łatwe to dla mnie nie było, ale odważyłam się powiedzieć o moim wstydzie. Będę wracać do kursu, aby przypominać sobie co jest dla mnie ważne, że nie muszę być perfekcyjna, mogę prosić o pomoc i współczuć sobie. Medytacje są fantastyczne, chociaż miałam opór. Medytacja współczucia jest ze mną już 26 dzień:) To mój rekord w wytrwałości! Uważam, że jesteś jedną z najlepszych trenerek z jakimi miałam okazję pracować lub ich słuchać online lub na żywo. A na pewno było już ich kilkudziesięciu, jak nie więcej.

Dziękuję, że jesteś!

Jestem niezmiernie wdzięczna Agnieszcze za poświęcony mi czas i Jej pomoc w odnajdywaniu szczęśliwej mnie, poczucia własnej wartości i siły. Sesje z Agą dały mi nowe spojrzenie na siebie samą, z uwagą, troską i miłością. Po wielu latach tłamszenia siebie, obaw, hamowania, ograniczania na rzecz innych, w końcu zaczęłam widzieć, słuchać i dbać o siebie.

To wspaniałe uczucie doświadczać codziennego życia bez obaw, frustracji, wyrzutów sumienia za to JESTEM SOBĄ.

Dzięki Aga!!!

 

Renata

Jako Przewodniczka w Transformacji, wspieram Kobiety takie jak Ty – wrażliwe, ambitne i pełne pasji. Zauważyłam, że w codziennym zgiełku i presji często tracimy Siebie, Swoje wartości i potrzeby. Stąd głębokie wewnętrzne rozdarcie, kiedy zaniedbujemy Siebie w gonitwie za sukcesem, czekając na odpowiedni moment, który NIGDY nie nadchodzi.

Tworzę przestrzeń dla prawdziwej Transformacji do wnętrza Siebie, opierając się nie tylko na wiedzy, ale przede wszystkim na głębokim doświadczeniu. Przypominam Ci, poprzez opowieści, doświadczanie w podróży, co jest dla Ciebie naprawdę ważne i budujące, abyś mogła odzyskać Swój dawno zagubiony skarb – Kobiecą Moc Kreacji. Wierzę, że możemy pracować mniej, zarabiając więcej, bez konieczności zdradzania Siebie.

Razem odkryjemy drogę, która pozwoli Ci łączyć się ze Swoją potężną Mocą Kobiecej Energii.

Mam świadomość, że ta Podróż nie jest dla wszystkich, są Kobiety, które świadomie lub nie, a najczęściej z lęku, wolą:

  • tracić cenną energię i czas na działania, które nie przynoszą wymiernych efektów, oddalając się od Swoich marzeń i potężnego potencjału
  • trwać w stanie przemęczenia i przepracowania, co najczęściej prowadzi do wypalenia zawodowego, depresji i powrotu na etat
  • kontynuować biznes oparty na kompromisach, po męsku i zaniedbywać własne wartości oraz potrzeby, tym samym pracując jeszcze ciężej
  • nie przyciągać idealnych klientek, które rzeczywiście wspierają rozwój biznesu
  • perfekcyjnie zajeżdżać się, być jeszcze bardziej zajętą, tkwić pod wpływu perfekcjonizmu i syndromu “niewystarczalności”, co może dalej hamować rozwój i kreatywność
  • utrzymywać biznes jako ciężki obowiązek, pozbawiony radości, flow, slow i spełnienia.

Szanuję każdą decyzję i życzę powodzenia. Lecz wierzę, że skoro tu jesteś to jesteś Tą Kobietą, która ma dość ciężkiej orki we własnym biznesie, chce pracować mniej, zarabiając jeszcze więcej, realizując cele i marzenia w pełni wykorzystując Kobiecą moc Kreacji.