1 – dniowy warsztat

ALCHEMIA BOGINII

19.08.2022 | Świetlica Miętkie

godz. 10.00 – 16.00

Odnaleziona Droga 500x700 (1)

ZAPRASZAM Cię w podróż w głąb Siebie

Tutaj będziesz miała przestrzeń, żeby podzielić się skrywanymi emocjami i lękami, które stopują Twoje działanie w codziennym życiu. Wszystko to w bezpiecznej atmosferze bez oceniania, bez rywalizacji w otoczeniu siostrzanej energii! Której będziesz miała możliwość doświadczenia i odnalezienia jej w Sobie.

Przygotowałam dla Ciebie spotkanie w kobiecym kręgu, grupową medytację, taniec intuicyjny, rytuał oswajania lęku i niespodzianki.

Zapraszam Cię, żebyś pozwoliła Sobie na odczuwanie wszystkich emocji i rozpoczęcie procesu podróży w głąb Siebie.

19.08.2022 | Świetlica Miętkie godz. 10.00 - 16.00

Co zyskasz na tym warsztacie?

💫 Odzyskasz więcej czasu, energii i spokoju wewnętrznego

💫 Uwolnisz się od PERFEKCJONIZMU i CIERPIENIA

💫 Nauczysz się z lekkością i bez poczucia winy prosić o pomoc, wsparcie czy mówić o lęku (nie będziesz czuć paraliżu i ścisku w żołądku, gdy pora będzie poruszyć ich temat)

💫 W Twoim życiu zacznie się pojawiać więcej radości, przyjemności i lekkości

💫 Pożegnasz to co Ci nie służy i zaprosisz to co zdrowe, dobre i świadome 

💫 Wzmocnisz Swoje poczucie własnej wartości, pewności Siebie i zaufanie Sobie

💫 Zrozumiesz Siebie i Swój lęk, po to aby Cię nie ograniczał i nie blokował

💫 Zaczniesz poszerzać Swoją strefę komfortu, dzięki której zaczniesz z odwagą realizować marzenia

💫 Uwolnisz się od tego co pomyślą, powiedzą o Tobie inni

💫 Wzmocnisz Swoją odwagę i z lekkością zaczniesz podążać w kierunku nowego

💫 Zadbasz o siebie w sposób inny niż do tej pory. Świadomie i w pełni 

💫 Zwiększy się Twoje poczucie sprawczości i Mocy w życiu

💫 Nauczysz się kontaktu z samą sobą

💫 W końcu obudzisz w sobie POCZUCIE WARTOŚCI i gotowości do kreowania życia na własnych zasadach – bez ograniczeń nakładanych na Siebie przez stare wzorce i schematy

💫 Nauczysz się stawiać granice Sobie i innym oraz brać ODPOWIEDZIALNOŚĆ za własne życie, wybory, reakcję, zachowanie

💫 Zaopiekujesz się Sobą na najwyższym poziomie dając Sobie miłość, spokój i czułość podczas medytacji 

CZĘSTY SKUTEK UBOCZNY PRACY ZE SOBĄ TO:

Utrata wagi, ponieważ okazuje się na poziomie podświadomym, że już nie potrzebujesz od kogoś się odgradzać lub do kogoś zbliżać, czy też chronić, ponieważ wiesz, że wszystko zaczyna się od Ciebie, od najważniejszej relacji ze Sobą

Otwarcie się nowych przestrzeni w relacjach z innymi, zawodowych, w finansach, ze zdrowiem i ciałem – czyli sama magia

Nowi ludzie “nadający” na podobnych wibracjach co Twoje

Wzmocnienie więzi ze Sobą, a przez to z innymi, pełniejsze w refleksję, szczerość, prawdę i Miłość

19.08.2022 | Świetlica Miętkie godz. 10.00 - 16.00

 

Razem będziemy tworzyć:

Odnaleziona Droga (1)

Kobiecy Krąg

jego mocą jest stworzenie bezpieczną przestrzeń w której możesz być Sobą, na Twoich zasadach. To czas, kiedy możesz się podzielić głęboko skrywanymi emocjami i lękami które stopują Twoje działanie. Nie oceniamy się wzajemnie, Nie przerywamy Sobie, wspieramy a nie oceniamy.

Medytacja Grupowa  uwalniania się od lęku

to narzędzie dla każdego – ma większą moc niż nam się wydaje, nie ma tu znaczenia, czy praktykujesz medytację czy jeszcze nigdy nie próbowałaś! Sprawdzisz z Nami, jaką rolę w naszym życiu odgrywa odnalezienie wewnętrznego spokoju i jak bardzo masz wpływ na świat który Cię otacza. Wystarczy Zaufać!

Sesja oddechowa

Praca z oddechem umożliwi Ci powrót do siebie, przywróci koncentrację, poszerzy świadomość i percepcję, oraz przygotuje Cię do ćwiczeń związanych z Kursem, abyś mogła wykorzystać dla siebie jego pełen potencjał.

Rytuał Oswajania Lęku 

zaproszę Cię do oswojenie i transformacji skrywanych lęków, które blokują Twoje działanie w codziennym życiu. W tej przestrzeni spotkamy się, aby poczuć i przyjąć to, co w nas woła o uwagę. Aby połączyć się w mocy z innymi siostrami, trzymając dla Siebie czułą, kochającą przestrzeń i towarzysząc Sobie w przeżywaniu tego, z czym Samej trudniej jest się spotkać.

Ceremonia Ognia 

Ogień jako żywioł ma w sobie moc transformacji, oczyszczenia, zasilenia intencji oraz konfrontacji z prawdą w nas samych. Jest to jedyny żywioł, który pozostał totalnie czysty i nienaruszony przez człowieka w przeciwieństwie do wody, ziemi i powietrza. Ogień uczy nas dbałości o bliskie więzi jak i żegnania się z tymi, których już nie ma w naszej rzeczywistości.

Przy ceremoniach oczyszczania i żegnania starego ogień pomaga puścić przywiązania, pożegnać stare jakości i energię, które już nam dłużej nie służą. Oczyszcza również naszą pamięć robiąc tym samym przestrzeń na nowe jakości i otwartość na nowe doświadczenia. W ceremoniach ognia nie chodzi tyle o samą destrukcję, co o świadome żegnanie się z przedmiotami, miejscami, relacjami i etapami życia. Jest to swoisty rytuał przejścia. 

Na tą ceremonię przynieś coś co już Ci nie służy i chcesz oddać do ognia może to być zdjęcie, ubranie, jakiś przedmiot, czy kartka z wypisanymi emocjami, sytuacjami. 

Sam akt spalenia czegoś co było z nami przez długi czas daje poczucie wolności w decyzyjności. To nie przywiązanie czy przedmioty rządzą nami – to my zarządzamy nimi, my decydujemy o tym czego chcemy, a co jest nam zbędne. Ten akt pięknie przywraca samostanowienie, wzmacnia wolę i przypomina też o jasnym mówieniu „tak” i „nie”, czyli o zgodności jak i asertywności.

Odnaleziona Droga (3)
Odnaleziona Droga (21)

Taniec Intuicyjny 

to praktyka dzięki której uwolnisz się od nadmiaru negatywnych myśli, zatrzymanych w ciele emocji, podniesiesz poziom Swoich wibracji, rozbudzisz Swoją kobiecą energię i wewnętrzną moc do działania z poziomu serca – bez przymusowej kontroli ruchów!

Poprzez pracę z ciałem, energią, polem miłości, tańcem intuitywnym, przekonaniami, wizjami, oddechem i ciszą doświadczysz przemiany tam, gdzie na ten moment najbardziej tego potrzebujesz.

Krąg zamykający

czas dla Ciebie na podzielenie się w kręgu Swoimi emocjami, których doświadczyłaś podczas warsztatów.

To czas łączenia się w prawdzie i głębokim widzeniu Siebie w Swoim unikalnym wyrazie wielowymiarowej KOBIECOŚCI.

Ale też czas odpoczynku i wspólnej celebracji w ruchu i naturze.

WARTOŚĆ DODANA

→ Podczas warsztatu odbędą się 2 pokazowe sesje Soul Body Fusion® – na żywo z wybranymi uczestniczkami warsztatu. To niesamowity prezent dla ochotniczek spontanicznie wybranych, gdyż sesja jest  w całości nieodpłatna, a jej wartość to 155 zł

→ Za sterami sesji będzie stała sama Dusza uczestniczki

Każda z osób, która nie zostanie wybrana do sesji SBF, skorzysta z jej MOCY, ponieważ działanie jest odczuwalne w całym energetycznym POLU.

Często osoby “postronne”, a obecne na wspólnej sali, doświadczają uwolnienia Swoich traum, lęków tylko dzięki temu, iż równolegle przechodzą Swój proces.

Będziemy jeść co natura dała, śpiewać mantry, robić najróżniejsze ćwiczenia, tańczyć, śmiać się i płakać, a wszystko po to, abyś po tym dniu spędzonym razem, z pełną świadomością powiedziała do Siebie, że dziś jest ten dzień, który jest początkiem Twojego Nowego Życia – życia, którego jedynym celem będzie życie w zgodzie ze Sobą.

Ten warsztat to odzyskanie zaufania do Siebie i Swojej intuicji, to wzmocnienie Swoich instynktów i umiejętne stawianie granic poprzez oswojenie lęku. To nauka samouzdrawiania i samoukochiwania Swoich zranień. 

Ten głęboki lęk, przed pomyłką, przed poniżeniem i czuciem się gorszym od innych, jest tym, co powstrzymuje nas przed podejmowaniem działań, niezbędnego ryzyka, by nasze życie, rozwój, praca, biznes, szczęście mogło nabierać większego rozpędu.

Lęk ma początek w przywiązaniu i prowadzi do  kontrolowania.

 

Warsztat poprowadzi:

Agnieszka Taranowicz – 3 lata temu, przeszłam przez swoje przebudzenie duchowe, a rozwój i praca nad sobą, stały się moją największą pasją. Moje życie było lawiną cierpienia i bólu, stale uciekałam, zmianiałam pracę, miejsce zamieszkania i bardzo nie lubiłam siebie. Całe życie wiedziałam czego nie chcę. Teraz w wieku 35 lat, wreszcie wiem, czego chcę i jestem w najlepszym miejscu, w jakim kiedykolwiek byłam. Kocham tak bardzo siebie i otaczający mnie świat. Pomagam Kobietom przebudzić się, odnaleźć połączenie z ich wewnętrzną Mądrością, Mocą, Boginią, zejść do serca, poczuć spokój i harmonię. Poprzez swój przykład pokazuję, jak przez zmienienie starych wzorców i wprowadzanie nowych nawyków, można diametralnie zmienić jakość życia.

Tworzę przestrzeń Odnaleziona Droga, podcast ZRZUĆ GORSET! PUŚĆ SIĘ DO WOLNOŚCI!, warsztaty, Kręgi Kobiet, programy online.

Ten czas własnej podróży do siebie przyniósł mi olśnienie, że moją misją jest wspieranie Kobiety, poprzez tworzenie kobiecych kręgów w których możesz być Sobą, na Twoich zasadach!

Dobry nauczyciel to taki, który uczy innych tego czego sam musiał się najbardziej nauczyć. Tak więc to nie przypadek, że tu jestem.

Co mówią o mnie Kobiety

GDZIE?​

Świetlica Miętkie 40, 22-530

KIEDY?

19.08.2022 10 – 16 Proszę o punktualne przybycie

10.00 – 13.00 – otwarcie przestrzeni Kręgowo warsztatowej, zapoznanie się i część warsztatowa

13.00 – 14.00 – wspólny posiłek

14.00 – 16.00 – Krąg Kobiet, ceremonia Ognia i zamknięcie Kręgu

INWESTYCJA

177 zł cena dla zgłoszeń do 10 sierpnia

234 zł cena dla zgłoszeń po 10 sierpnia

Ilość miejsc na warsztatach jest ograniczona. Dostęp kończy się z chwilą wyprzedania ostatniego biletu i tylko zaliczka biletu gwarantuje udział w warsztatach.

 

REZERWACJA MIEJSC:

Mailowo: odnalezionadroga@gmail.com

Wszelkie pytania proszę kierować mailowo: Aga

!!!Potwierdzeniem rezerwacji jest wpłata zadatku (bezzwrotnego), w wysokości 50 zł – gwarantującego miejsce oraz wysłanie zgłoszenia na maila wraz z potwierdzeniem. Reszta płatna na miejscu. Ilość miejsc ograniczona.

Decyduje kolejność zgłoszeń.

Zadatek możesz wpłacić jednym kliknięciem KLIKAJĄC w przycisk WYBIERAM SIEBIE lub przelewem

Zadatek proszę wpłacać na konto:

 55 1050 1214 1000 0092 0608 3363

IBAN:PL 55 1050 1214 1000 0092 0608 3363

Kod BIC SWIFT:INGBPLPW

TYTUŁ PRZELEWU – Twoje imię, nazwisko i adres email

 Dane do przelewu Agnieszka Taranowicz