Rozwój biznesu. To w końcu biznes ma Cię wspierać, budować i dawać wolność. Moc Kobiecości. Potęga Łona. Przyjemność. Lekkość

Procesy grupowe

Dzięki tym procesom stworzysz biznes Twoich marzeń bez walki, rywalizacji, dominacji, przemęczenia. To tu przeżyjesz niezapomniane chwile.   Te procesy pomogą Ci odkryć/odzyskać Swoją Kobiecą MOC & ŚWIADOMOŚĆ. Pomogą Ci przypomnieć Sobie Twoją Mądrość – Sophi.     

Uwolnisz Się od blokujących Przekonań, lęku, Traum

Przejdziesz Swoją Unikalną Podróż

Połączysz się ze Swoją Intuicją i Odzyskasz Kobiecą Moc

Jestem tutaj, aby Cię wspierać w drodze do Twojego szczęścia i sukcesu.

Sprawdź opinie moich klientek

Zdobądź mój e-Book

Okrutny zabójca! Czyli o zabójcy wszelkiej kreatywności, przyjemności i spełnienia – perfekcjonizm

 

Ponad 60 stron merytorycznej wiedzy, sprawdzone tipy na perfekcjonizm oraz autocoaching.

Procesy indywidualne

Zapraszam Cię na proces indywidualnygdzie spotkamy się w przestrzeni wirtualnej i moja uwaga jest tylko dla Ciebie.  Te procesy pomogą Ci odkryć/odzyskać Swoją Kobiecą MOC & ŚWIADOMOŚĆ. Pomogą Ci przypomnieć Sobie Twoją Mądrość. Przychodząc do mnie po poMoc przychodzisz po Swoją Moc

Pakiet 6 spotkań 1:1

Aktualnie brak miejsc 

Soul Body Fusion 3 sesje

432 PLN 

Soul Body Fusion 1 sesja

155 PLN 

Kursy on line

Zapraszam Cię na kursy on-linegdzie w przestrzeni wirtualnej, w domowym zaciszu lub na łonie natury we własnym tempie będziesz mogła  odkryć/odzyskać Swoją Kobiecą MOC & ŚWIADOMOŚĆ.
Pomogą Ci one przypomnieć Sobie Twoją odwieczną Boskość i Moc.

Oswój lęk i spełniaj marzenia

444 PLN   333 PLN

Skorzystaj bezpłatnie

Jeśli masz wyzwanie z tym, że nie znasz Swoich wartości i potrzeb to warto pobrać poniżej ten mini e-book i zrobić rozeznanie w temacie. To ćwiczenie ułatwi Ci podjęcie decyzji co jest dla Ciebie ważne. Warto też odróżnić czy te wartości są Twoje czy innych. Często jesteśmy sklejone z wartościami innych ludzi (najczęściej suma 5 osób, którymi się otaczamy) i myślimy, że to nasze wartości. Podam przykład wartości RODZINA, często Kobiety myślą, że ta wartość jest dla nich najważniejsza, a okazuje się, że to nie prawda, że jest nią WOLNOŚĆ lub jeszcze coś innego. Warto poznać Siebie bardziej;)

Co jest kluczem? Wszystko czego potrzebujesz masz w SOBIE.

      Poznając własne wzorceprzekonania i zmiana ich, w efekcie czego zmienia się Twoja energia jak i postrzeganie Swoich możliwości. Poziom wibracji wzrasta i przyciągasz do Swojego życia zupełnie nowych ludzi, nowe możliwości, sytuacje.

      Zmienia się wszystko wokół Ciebie. Docierając do źródła, do wewnętrznego kompasu, który wskazuje drogę do dobrego samopoczucia, znalezienia równowagi dla Swojego Ciała, Umysłu i Ducha – CUD, uzdrawiając SIEBIE.

    Wybierz Swoją Podróż BOHATERKI

Rezultaty i opinie

Opinie o produktach podlegają weryfikacji przed ich opublikowaniem na stronie. Weryfikacja następuje poprzez sprawdzenie imienia i nazwiska lub adresu mailowego (w zależności od sposobu pozyskania opinii) osoby przesyłającej opinie z historią zamówień. Publikacji podlegają wyłącznie opinie, które zostały wystawione przez osoby, które nabyły od Sprzedawcy produkt lub usługę i skorzystały z niego.