Zapraszam Cię do mojego Butiku, w którym znajdziesz zaproszenie na kobiece procesy jak Kręgi Kobiet, Programy on line warsztaty,  kursy online & medytacje, procesy indywidualne i grupowe, które wesprą Cię w znalezieniu rozwiązania, równowagi, zrozumienia, sensu, miłości i spokoju, których szukasz.

Procesy grupowe

Zapraszam Cię na procesy  grupowegdzie spotkamy się w przestrzeni wirtualnej i w towarzystwie niesamowitych Kobiet. Gdzie przeżyjesz niezapomniane chwile. Procesy grupowe różnią się od indywidualnych bogactwem lustrzanych odbić w innych Kobietach. Bardzo często procesy są szybsze, efektywniejsze, czujemy się częścią grupy podobnych osób, z podobnymi wartościami, chcących podobnych efektów. Dzieje się tak bo uczestniczka zauważa więcej możliwości, opcji rozwiązania jakichś własnych wyzwań. Poznając wyzwania innych uczestniczek, ich przemyślenia, obaw, wglądów – poszerza się świadomość uczestniczek, można zauważyć i poczuć jak bardzo jesteśmy ze Sobą połączone niewidzialną nicią energii. Te procesy pomogą Ci odkryć/odzyskać Swoją Kobiecą MOC & ŚWIADOMOŚĆ. Pomogą Ci przypomnieć Sobie Twoją Mądrość.     

WEWNĘTRZNA ALCHEMIA KOBIECOŚCI

1111 PLN   777 PLN

OBUDŹ WEWNĘTRZNĄ MOC

99 PLN   66 PLN

Procesy indywidualne

Zapraszam Cię na proces indywidualnygdzie spotkamy się w przestrzeni wirtualnej i moja uwaga jest tylko dla Ciebie.  Te procesy pomogą Ci odkryć/odzyskać Swoją Kobiecą MOC & ŚWIADOMOŚĆ. Pomogą Ci przypomnieć Sobie Twoją Mądrość. Przychodząc do mnie po poMoc przychodzisz po Swoją Moc

Pakiet 6 spotkań 1:1

Aktualnie brak miejsc 

Soul Body Fusion 3 sesje

432 PLN 

Soul Body Fusion 1 sesja

155 PLN 

Kursy on line

Zapraszam Cię na kursy on-linegdzie w przestrzeni wirtualnej, w domowym zaciszu lub na łonie natury we własnym tempie będziesz mogła  odkryć/odzyskać Swoją Kobiecą MOC & ŚWIADOMOŚĆ.
Pomogą Ci one przypomnieć Sobie Twoją odwieczną Boskość i Moc.

Oswój lęk i spełniaj marzenia

444 PLN   333 PLN

Skorzystaj bezpłatnie

Jeśli masz wyzwanie z tym, że nie znasz Swoich wartości i potrzeb to warto pobrać poniżej ten mini e-book i zrobić rozeznanie w temacie. To ćwiczenie ułatwi Ci podjęcie decyzji co jest dla Ciebie ważne. Warto też odróżnić czy te wartości są Twoje czy innych. Często jesteśmy sklejone z wartościami innych ludzi (najczęściej suma 5 osób, którymi się otaczamy) i myślimy, że to nasze wartości. Podam przykład wartości RODZINA, często Kobiety myślą, że ta wartość jest dla nich najważniejsza, a okazuje się, że to nie prawda, że jest nią WOLNOŚĆ lub jeszcze coś innego. Warto poznać Siebie bardziej;)

Co jest kluczem? Wszystko czego potrzebujesz masz w SOBIE.

      Poznając własne wzorceprzekonania i zmiana ich, w efekcie czego zmienia się Twoja energia jak i postrzeganie Swoich możliwości. Poziom wibracji wzrasta i przyciągasz do Swojego życia zupełnie nowych ludzi, nowe możliwości, sytuacje.

      Zmienia się wszystko wokół Ciebie. Docierając do źródła, do wewnętrznego kompasu, który wskazuje drogę do dobrego samopoczucia, znalezienia równowagi dla Swojego Ciała, Umysłu i Ducha – CUD, uzdrawiając SIEBIE.

    Wybierz Swoją Podróż BOHATERKI