Zapraszam Cię do mojego Butiku, w którym znajdziesz zaproszenie na Kręgi Kobiet, Programy on line warsztaty,  kursy online & medytacje, procesy indywidualne i grupowe, które pomogą Ci znaleźć rozwiązanie, równowagę, zrozumienie, sens, miłość i spokój, których szukasz.

PROCESY GRUPOWE


Zapraszam Cię na procesy  grupowegdzie spotkamy się w przestrzeni wirtualnej i w towarzystwie niesamowitych Kobiet. Gdzie przeżyjesz niezapomniane chwile. Procesy grupowe różnią się od indywidualnych bogactwem lustrzanych odbić w innych Kobietach. Bardzo często procesy są szybsze, efektywniejsze, czujemy się częścią grupy podobnych osób, z podobnymi wartościami, chcących podobnych efektów. Dzieje się tak bo uczestniczka zauważa więcej możliwości, opcji rozwiązania jakichś własnych wyzwań. Poznając wyzwania innych uczestniczek, ich przemyślenia, obaw, wglądów - poszerza się świadomość uczestniczek, można zauważyć i poczuć jak bardzo jesteśmy ze Sobą połączone niewidzialną nicią energii. Te procesy pomogą Ci odkryć/odzyskać Swoją Kobiecą MOC & ŚWIADOMOŚĆ. Pomogą Ci przypomnieć Sobie Twoją Mądrość.     

WEWNĘTRZNA ALCHEMIA KOBIECOŚCI

999 PLN   777 PLN

 

ALCHEMIA WRAŻLIWOŚCI

999 PLN   333 PLN

 

OBUDŹ WEWNĘTRZNĄ MOC

99 PLN   66 PLN

 

PROCESY INDYWIDUALNE


Zapraszam Cię na proces indywidualnygdzie spotkamy się w przestrzeni wirtualnej i moja uwaga jest tylko dla Ciebie.  Te procesy pomogą Ci odkryć/odzyskać Swoją Kobiecą MOC & ŚWIADOMOŚĆ. Pomogą Ci przypomnieć Sobie Twoją Mądrość.     

PAKIET INDYWIDUALNYCH 7 SPOTKAŃ

3333 PLN lub 109 000 isk

 

SOUL BODY FUSION 1H

  155 PLN

 

SOUL BODY FUSION 3H

  432 PLN

 

KURSY ON LINE


Zapraszam Cię na kursy on-linegdzie w przestrzeni wirtualnej, w domowym zaciszu lub na łonie natury we własnym tempie będziesz mogła  odkryć/odzyskać Swoją Kobiecą MOC & ŚWIADOMOŚĆ.
Pomogą Ci one przypomnieć Sobie Twoją odwieczną Boskość i Moc.

  

Transformacja Lęku w Wolność OSWÓJ LĘK I SPEŁNIAJ MARZENIA!

444 PLN   63 PLN

 

WARSZTATY


Zapraszam Cię na warsztaty, gdzie masz możliwość odsłuchiwania materiału w dowolnym dla Siebie momencie i miejscu.  Te procesy pomogą Ci odkryć/odzyskać Swoją Kobiecą MOC & ŚWIADOMOŚĆ. Pomogą Ci przypomnieć Sobie Twoją Mądrość.     

3 SKUTECZNE WSKAZÓWKI JAK OSWOIĆ LĘK

159 PLN   129 PLN

 

MEDYTACJE PROWADZONE


Zapraszam Cię na medytacje, gdzie możesz pobrać nagrani na dowolne urządzenie na zawsze.  Głęboko Transformujące Podróże do Siebie. 

PAKIET TRANSFORMUJĄCYCH MEDYTACJI

88 PLN   44 PLN

 

MEDYTACJA UWALNIANIA OD DAWNYCH UMÓW

  66 PLN  22 PLN

 

PAKIET 5 MEDYTACJI Z WEWNĘTRZNYM DZIECKIEM

  111 PLN  66 PLN

 

   STREFA BEZPŁATNA

 

Co jest kluczem? Wszystko czego potrzebujesz masz w SOBIE.

      Poznając własne wzorceprzekonania i zmiana ich, w efekcie czego zmienia się Twoja energia jak i postrzeganie Swoich możliwości. Poziom wibracji wzrasta i przyciągasz do Swojego życia zupełnie nowych ludzi, nowe możliwości, sytuacje.

      Zmienia się wszystko wokół Ciebie. Docierając do źródła, do wewnętrznego kompasu, który wskazuje drogę do dobrego samopoczucia, znalezienia równowagi dla Swojego Ciała, Umysłu i Ducha - CUD, uzdrawiając SIEBIE.

    Wybierz Swoją Podróż BOHATERKI