Kiedy próbujesz się przed kimś otworzyć czujesz brak zrozumienia, często czujesz, że z „Tobą coś nie tak”? 

To jesteś we właściwym miejscu!

Zapisz się na listę oczekujących. Wkrótce ruszamy dalej.

 

Na tych spotkaniach będziemy:

- budować zaufanie do Siebie, 

- wzmacniać poczucie własnej wartości, 

- doświadczać bycia Sobą,

- wzmacniać relację ze Sobą, która nadaje ton każdej innej,

- wzmacniać wiarę w Siebie,

- łączyć się ze Swoją intuicją,

-poznawać Siebie,

 - odkrywać to za czym tęskni Twoje serce,

- równoważyć energię męską i żeńską,

-czuć ciało

-wracać do Siebie, do ŹRÓDŁA.

 

 

Nie możesz być wolna ani bezpieczna, dopóki nie zaufasz Sobie. Swojemu doświadczeniu, Swojej intuicji, Swojemu ciału, Swojej duszy.

Czy słyszałaś: “Jak Ty wyglądasz?! Masz cellulit weź się ogarnij, zrób coś z tym. Pomaluj się, popatrz jak straszysz! Co się cieszysz jak głupia do sera?! Schudnij! Z przodu deska z tyłu deska. Inne kobiety tak się nie ubierają. Brzuch Ci zwisa.”

Ja znam. Takie porównywanie często słyszałam pod Swoim adresem. To tylko część zdań najczęściej pojawiające się wśród nas, bardzo często od naszego partnera, a później w naszych głowach. Podobne porównywania mają miejsce w dzieciństwie, bo to tam nasze zaufanie do Siebie, poczucie własnej wartości zostało mocno pokaleczone. A później dzieje się, życie… To coś co bardzo głęboko wyrywa ranę w naszym poczuciu własnej wartości, samopoczuciu. To rana, którą jeśli nie uzdrowimy latami będzie się odzywać. To ten brak szacunku, zaufania, wiary w Siebie, Swoje poczucie bycia Kobietą, człowiekiem. To odbieranie prawa do BYCIA SOBĄ jest bardzo bolesne.

 

 Dlatego zasiądź wraz z innymi Kobietami, aby  poznać Siebie lepiej i zacząć proces uzdrawiania.

 

Umocnisz się, że jesteś warta wszystkiego czego tylko zapragniesz.

Że jesteś wystarczająco dobra i zasługujesz na miłość, spełnienie, radość. Że możesz zrzucić  gorset powinności, przymusów, jaka masz być, jak się zachowywać, jak żyć

Tutaj zwolnisz pęd Swojego życia, zatrzymasz się i poczujesz Siebie.

Zapraszam Cię do miejsca zrozumienia, zaufania, wsparcia, bezpiecznej przestrzeni, w której Sama dla Siebie będziesz przewodniczką, nauczysz się łączyć głowę z sercem, myślenie z czuciem, ogień z wodąMiejsca, które stworzyłam z pasji i miłości. Gdzie nie ma murów, ograniczeń, nakazów, zakazów, powinności, oczekiwań - nazywam to ZRZUCANIEM GORSETÓW. Gorset to metafora tego  co zaciska, dusi, usztywnia, czyli  jak zostałyśmy ugrzecznione, wychowane, "wytresowane". 

Będziemy zrzucać gorsety schematów, stereotypów, tych programów, które nam utrudniają życie, które blokują nasze szczęście. Będziemy potrafiły chronić Siebie przed wszelkimi nadużyciami, dzięki patrzeniu własnymi oczami w oparciu o własne doświadczenia.

TO PRZESTRZEŃ DLA JĘZYKA SERCA.

Tu jest ważna Twoja obecność.

To przestrzeń wolna od:

hierarchii, rywalizacji, porównywania się

 

W procesie budowania fundamentów zaufania do Siebie, wiary w Siebie, poczucia własnej wartości bardzo ważna jest wspierająca, NIE-oceniająca społeczność, którą jest Krąg Kobiet. Bezpieczna przestrzeń, w której możesz być Sobą, poczuć się chciana, akceptowana, zrozumiana, wysłuchana, wzmocniona, zainspirowana, przyjęta bez porównywania, poczuć się na równi z innymi, że jesteś ważna dla Siebie.

Dlatego podstawą naszej warsztatowej społeczności będzie Krąg Kobiet

Ty decydujesz czy chcesz wyruszyć w Swoją podróż Bohaterki.

DLA KOGO SĄ TO SPOTKANIA?

JEŚLI:

masz poczucie, że jesteś odcięta od Siebie, energii, a może gdzieś na jakimś moim wydarzeniu usłyszałaś o tym i Ci zarezonowało i pragniesz to zmienić,

jesteś Kobietą o cesze Wysokiej Wrażliwości i potrzebujesz delikatności, subtelności, głębokiej, szczerej rozmowy o sferach często poza materialnych,

masz dość zbierania resztek i zadowalania się ochłapami, bo wiesz,  że możesz mieć od życia coś więcej,

czujesz, że potrzebujesz inspirujących, kreatywnych i dobrych bodźców, które Cię zasilą, zmotywują, wzmocnią i dadzą ukojenie,

chcesz nakarmić Swoją duszę w postaci czystej Kobiecej energii, wsparcia, zrozumienia, wysłuchania, wzajemnej troski, a ponadto potrzebujesz Swojego siostrzanego stada,

czujesz i wiesz, że teraz jest najlepszy czas do duchowego rozwoju, do brania odpowiedzialności za Siebie, inwestowania w Siebie i pracy w odkrywaniu Swoich mentalnych i duchowych mocy, z którymi się urodziłaś (bo przecież przyszłaś kompletna, z wiekiem zostało to zabrane),

chcesz doświadczyć otulenia spokoju, harmonii, równowagi, ciepła, miłości, które wypełnia serce, to swoiste odpowiedzi na Twoje intencje, które od dawna wysyłasz do Wszechświata.

DLA KOGO NIE SĄ SPOTKANIA?

 Nie jest dla Ciebie, jeżeli:

Nadużywasz alkohol, wszelkiego rodzaju „święte” używki.

Jesteś pod opieką psychoterapeutyczną, przyjmującą leki psychoaktywne.

Nie chcesz zmiany, i szukasz gotowej recepty na życie.

Wymagasz opieki psychoterapeutycznej lub szpitalnej.

Nie chcesz działać, wolisz czekać aż samo coś się zmieni.

Nie chcesz znaleźć sygnałów, wskazówek płynących z Twojej Intuicji.

Nie wierzysz, że możesz zmienić JAKOŚĆ SWOJEGO ŻYCIA.

Ile warte jest Twoje życie?

Jak długo będziesz nic nie robić?

Jaką cenę zapłacisz jeśli będziesz siedzieć cicho w zaciśniętym gorsecie?

Odpowiedź już jest wsłuchaj się...

Moją intencją, dla której zdecydowałam się na udział w Kręgu Kobiet było znaleźć prawdziwsza siebie I bezpieczna przestrzeń, aby sobą być. Odkrywam po troszkę różne rzeczy ale najbardziej to, że mogę bezpiecznie mówić. Taka przestrzeń dodaje mi energii na codzienne potyczki gdzie nie zawsze mogę być sobą lub raczej nie jest akceptowane gładko kiedy jestem sobą. Przypominasz mi jak ważne jest odzyskanie siebie.

THEA

Zdecydowałam się na udział w Kręgu Kobiet, ponieważ, chciałam uczestniczyć w takim kręgu, gdzie będę mogła poznać kobiety, dzielić się z nimi swoimi emocjami i przeżyciami. W pełnej akceptacji. Mogę zawsze tu wyrazić co czuję, tak jak inne kobiety i wszystko odbywa się w pełnej akceptacji reszty kobiet. Dużą wartością jest dla mnie, że czasem jedno słowo, które padnie lub pomysł zostaje ze mną na dłużej. Znalazłam grono kobiet z którymi czuję więź. Pomogłaś mi w otwarciu się i mówieniu co wewnątrz. Dziękuję że działasz i jesteś 🙂

Natalia Dolska

Znam to uczucie doskonale, kiedy nie liczono się z moim zdaniem, czy pomysłem, a to co czułam, widziałam, sprowadzane było do tego, że ze mną coś nie tak. Jestem osobą o cesze Wysokiej Wrażliwości i latami szukałam Siebie, kim jestem. Dzisiaj już wiem, że ze mną wszystko OK. Mam dla Ciebie dobrą wiadomość z TOBĄ TEŻ JEST WSZYSTKO OK. 

Kiedy nie znamy Siebie, Swoich wartości, nie ufamy Sobie i do tego wszystko co było inaczej przez nas odczuwane, było podważane. I dlatego łatwo nas skrzywdzić, nie tylko przez innych, same też dopuszczamy się do nadużyć. Wiem jak przejść tą transformację, bo my już bardzo dużo wiemy, potrafimy, tylko nie wierzymy w to co mamy, co nam wmówiono, że jest jakieś nie takie jak większość. Nie jesteśmy większością, ale potrzebne i Sobie i światu.

Kiedyś w dawnych czasach, zanim wydano decyzję o jakiejś ucieczce, to wysyłano osobę na zwiady, która dobrze słyszy, widzi, czuje na poziomie intuicyjnym. Ten wewnętrzny kompas nigdy się nie myli, ale kiedy nie ufamy Sobie to nie potrafimy go słuchać.

Dlatego stworzyłam tą Przestrzeń. Kobiety potrzebują bardziej niż kiedykolwiek być razem, poczucia Swojej mocy, połączenia, wrażliwości - BYCIA SOBĄ!

To miejsce wyjątkowe, w którym występują pewne niepisane zasady, które obowiązują w Kręgu;) Najważniejsze to poufność i szacunek. To co zostało wypowiedziane w Kręgu to w nim zostaje. To bardzo ważne, ponieważ na takich spotkaniach bardzo głęboko otwieramy się na Siebie, absolutna prawda o Sobie i wypowiadanie tego co długo było chowane w naszych zakamarkach serca, bardzo intymne wątki, często wstydliwe, niechciane, problematyczne. I tu bardzo ważna jest szczerość, przede wszystkim ze Sobą Samą, odwaga i otwartość na Swoją prawdę serca, słuchanie uważnie innych Kobiet. Inne Kobiety to nasze lustrzane odbicia tego co w nas wymaga zajęcia się, uzdrowienia.

UWAGA!!! 

Spotkania w Kręgu nie zastąpią pracy jeden na jeden. Nie są to spotkania o plotkach, czy pierdołach. To spotkania na głębokich poziomach jak emocje, ciało, umysł i dusza. Nawet jeśli wydaje Ci się, że nie potrafisz wchodzić na głęboki poziom, to nic nie szkodzi. 

To miejsce jest po to, abyś przypomniała Sobie kim jesteś, poczuła Siebie, pobyła ze Sobą poza całym wszystkim co Cię aktualnie otacza.

Teraz czas na Ciebie, abyś przyjrzała się Sobie bliżej i temu co czujesz, czego potrzebujesz, co mówi ciało

Ważne, abyś podążała za tym, za czym TĘSKNISZ…

Poznawanie Siebie, droga zmian to nieodwracalny proces, z którego nie da się wymiksować. To podróż gdzie wracasz do Siebie, przypominasz Sobie kim jesteś, jaką masz misję.

 

Czujesz, że te spotkania są dla Ciebie i chcesz spotykać się w gronie Kobiet, które czują podobnie, obserwując Siebie, wzajemnie się inspirując i odkrywać własne moce (talenty, potencjały) i to jest to czego aktualnie potrzebujesz. To wskakuj i nie zwlekaj ani chwili dłużej.