Krąg Kobiet "Pradawna Przestrzeń" 

jest to święte miejsce.

 

Bezpieczna przestrzeń, w której możesz być Sobą, poczuć się chciana, akceptowana, zrozumiana, wysłuchana, wzmocniona, zainspirowana, przyjęta bez porównywania, poczuć się na równi z innymi, że jesteś ważna dla Siebie.

 

To miejsce na wyrażenie tego co w Tobie żywe i aktualne, na wyrażenie tego co chce być wypowiedziane.

W tej przestrzeni nie ma lepszych, mądrzejszych, ładniejszych.

WSZYSTKIE JESTEŚMY RÓWNE! ale nie takie same...

Mamy takie same prawa!

Poczuj Siebie!

Czas jest szczególny i widzę jak bardzo Kobiety potrzebują takich spotkań.

Dlatego stworzyłam to miejsce. Kobiety potrzebują bardziej niż kiedyś być razem, poczucia Swojej mocy, połączenia, wrażliwości - BYCIA SOBĄ!

Jesteś we właściwym miejscu:) 

 

UWAGA!!! 

Spotkania w Kręgu nie zastąpią pracy jeden na jeden. Nie są to spotkania o plotkach, czy pierdołach. To spotkania na głębokich poziomach jak emocje, ciało, umysł i dusza. Nawet jeśli wydaje Ci się, że nie potrafisz wchodzić na głęboki poziom, to nic nie szkodzi. 

To miejsce jest po to, abyś przypomniała Sobie kim jesteś, poczuła Siebie, pobyła ze Sobą poza całym wszystkim co Cię aktualnie otacza.

Już niebawem pojawią się szczegóły STARTU KRĘGU KOBIET w czerwcu 2021 

Krąg Kobiet jest PŁATNY, ponieważ przygotowanie oraz prowadzenie Kręgu Kobiet wymaga ode mnie oprócz mojej uwagi, energii, wiedzy, doświadczenie nakładu finansowego. Ponadto nadal jestem na ścieżce rozwoju i potrzebuję wsparcia.  Długo również nie pozwalałam sobie na przyjmowanie podziękowania w postaci również pieniędzy. Za rachunki również płacimy, prawda. Piszę to bo wiem, że są Kobiety, które korzystają tylko z opcji bezpłatnej i to jest ok, Twoja sprawa. Moją intencją jest wymiana, a nie tylko dawanie, czy branie.

Sama również potrzebuję tej przestrzeni, poczucia przynależności, kobiecości, doświadczania Siebie z innymi Kobietami. Przez rok uczestniczyłam w jednym Kręgu Kobiet i moje podejście było sceptyczne, zdecydowałam się z ciekawości. Później wyczekiwałam z niecierpliwością każdego spotkania. Dzieją się cuda:*

Teraz gdy sama zwołuję Swój Krąg czekam na każde spotkanie z Kobietami mocy, odwagi Bycia Sobą. Nie wiedziałam, że to aż taka moc. Kobiety od pierwszego spotkania potrzebowały tej głębi wysłuchania, bycia zrozumianą, nieocenianą, na równi z innym i bez względu na zawód, role społeczne. Poruszają mnie nasze spotkania, za każdym razem jest inaczej i to jest niesamowite, że każda z nas czeka na następny raz. 

Dzięki temu więcej życie świadomie ze Sobą i innymi.  

Poznaj mnie

Tu możesz odnaleźć to co zgubiłaś, co oddałaś, co Ci odebrano.

To Twoja najważniejsza podróż w życiu - PODRÓŻ BOHATERKI

TO JUŻ CZAS...