Dziękuję Ci za zaufanie. Jesteś na liście uczestniczek Masterclass:)

Wkrótce dostaniesz email. A teraz poczekaj jeszcze chwilkę

Ta propozycja wygaśnie za:

To bardzo ważne!

Przeczytaj uważnie KAŻDE SŁOWO na tej stronie, ponieważ widzisz ją tylko i wyłącznie raz. Nigdy więcej nie zobaczysz jej ponownie. Dlatego teraz zapoznaj się z całą treścią. Sekretna oferta dostępna tylko 30 minut.

UWAGA! Ten e-book przygotuje Cię do Masterclass, to co w nim zawarte nie będzie na spotkaniu, tam przechodzimy głęboko do PROBLEMU!, dlatego przygotowałam go w tej specjalnej cenie

Dzięki temu e-book'owi:

💎stworzysz warunki do szybszego rozwoju biznesu, skupiając się na kluczowych celach i strategiach.

💎zaczniesz efektywne zarządzać Swoją energią, a dzięki temu złapiesz równowagę między pracą i odpoczynkiem, co daje ochronę przed wypaleniem zawodowym.

💎zaczniesz podejmować szybsze i bardziej skuteczne decyzje w biznesie.

💎otworzysz  się na akceptację niedoskonałości wzmacniając kreatywność, co przełoży się na innowacyjne pomysły w biznesie.

💎zaczniesz pracować bardziej efektywnie, skupiając się na istotnych zadaniach i unikając nadmiernego przepracowywania.

💎przestaniesz wątpić w Siebie. Zyskasz pewność, że masz w Sobie ogromny potencjał do osiągnięcia wszystkiego, o czym marzysz.

💎 zaczniesz nawiązywać bardziej autentycznych relacji z klientami i współpracownikami.

💎zaczniesz stać po Swojej stronie, działać w zgodzie z własnymi wartościami i potrzebami.

możesz przyspieszyć rozwój.

Albo…możesz zlekceważyć tą wiadomość i zostać kolejny rok w tym samym miejscu z tymi samymi problemami.

Jeśli chcesz prawdziwej głębokiej transformacji, to nie możesz tego przegapić.

Ta propozycja wygaśnie za:

99 zł/teraz tylko 33 zł

praktyczny e-Book Okrutny zabójca! Czyli o zabójcy wszelkiej kreatywności, przyjemności i spełnienia – perfekcjonizm

⇒ Format pdf, łatwy do druku oraz czytania na urządzeniu mobilnym

⇒ Autocoaching

⇒ Atrakcyjny narzędziownik uzupełniający Masterclass

⇒ Unikatowa wiedza, uziemienie i nowa jakość w bonusie

⇒ Pracujesz w Swoim tempie

⇒ Dostęp na zawsze

Tak, to nie pomyłka. Ta kwota jest szalona, ale zdecydowałam się je oferować za absurdalnie niską cenę. E-book za jedyne 33 zł. To tyle ile zapłacisz za kawę i ciasto w StarBucksie

Jeszcze nigdzie wcześniej nie udostępniałam tego e-Book’a, a teraz z okazji Masterclass masz możliwość dobrze się przygotować na realizację marzeń o wolności finansowej, satysfakcjonującej pracy oraz świetnych klientach.

Zawartość e-Book może być dla Ciebie SZOKIEM ponieważ ujawniam PRAWDZIWE PRZYCZYNY PERFEKCJONIZMU! Nikt o tym nie mówi! Zebrałam w nim to do czego sama i z moimi klientkami dochodziłam przez kilka lat, a dziś udostępniam to Tobie, abyś nie musiała tracić CZASU, ENERGII I PIENIĘDZY na poszukiwania.

O współpracy ze mną:

Empatka,  introwertyczka, autorka e-Book “Okrutny zabójca! Czyli o zabójcy wszelkiej kreatywności, przyjemności i spełnienia – perfekcjonizm”. Jako zdrowiejaca perfekcjonistka ochrona mojej energii, granic jest ogromnym priorytetem, dlatego postanowiłam  zaoferować coś co mi na to pozwala, a jednocześnie jestem dyspozycyjna dla Ciebie. Dlatego dokładnie rozumiem Twoją sytuację i szczególne potrzeby. Możesz więc liczyć na to, że wesprę Cię w procesie odzyskiwania Siebie, stania po własnej stronie, w Swojej prawdzie i podążania własną ścieżką. 

Przywracam radość i nadzieję w życiu. Pracuję z kobietami zapracowanymi, które  są zmęczone, nie czują radości z życia, które czują, że życie jest orką. Wspieram w odkrywaniu jak na nowo odkryć w jaki sposób można pracować, by nie niszczyć Siebie, a jednocześnie odzyskać radość w życiu i poczuć obfitość i lekkość. 

Będę Cię aktywować, inspirować i przeprowadzać przez procesy, które pozwolą Ci osiągać Swoje kolejne poziomy.

Copyright 2020/2024 | Strona stworzona z pasji przez odnalezionadroga.pl | Regulamin | Polityka prywatności