Czytasz te słowa, ponieważ jesteś Kobietą Wysoko Wrażliwą, może coś tworzysz, pomagasz innym, jesteś na ścieżce rozwoju lub zaczynasz wchodzić na tą ścieżkę.

Pozwól, że zadam Ci 8 krótkich pytań. Jeśli odpowiesz na każde z nich twierdząco, to możesz zamknąć tę stronę.

Możemy się tak umówić?

💎 Jesteś wolna od opinii innych, nie przejmujesz się i nie przeżywasz co pomyślą o Tobie, czy powiedzą? TAK / NIE

💎 Nie wątpisz w Siebie, ani Swoje możliwości, jesteś pewna Siebie, ufasz Sobie, szanujesz ciało, wierzysz w Siebie? TAK / NIE

💎 Masz poczucie, że jesteś wystarczająca,  godna, zasługująca na...? TAK / NIE

💎 Zawsze kończysz pracę o wyznaczonej godzinie, a to co robisz sprawia, że masz poczucie sensu? TAK / NIE

💎 Uczucie przytłoczenie i przebodzcowanie są Ci obce? TAK / NIE

💎 Znasz to uczucie zrozumienia, wsparcia, wysłuchania wśród Swojego plemienia (bliscy, znajomi, współpracownicy)? TAK/NIE

💎 Czujesz, że poświęcasz SOBIE  należytą ilość czasu i uwagi, dzięki czemu masz energię, aby być też dla innych? TAK / NIE

💎 Na ćwiczenia, medytację, jogę, uważność, rozwój, jogging, basen czy inne aktywności fizyczne poświęcasz tyle czasu, ile byś chciał? TAK / NIE

 

Jeśli choć raz odpowiedziałaś NIE albo zawahałaś się nad odpowiedzią, to...

koniecznie czytaj dalej!

 

Wiele Kobiet Wysoko Wrażliwych zmaga się z takimi trudnościami w Swoim życiu osobistym i zawodowym.

NIE JESTEŚ SAMA, JESTEŚ WAŻNA!

Nie chcesz czytać całej strony i już chcesz o Siebie zadbać w

Kręgu Kobiet ALCHEMIA WRAŻLIWOŚCI, bo...

znasz tą mantrę: „Nie mam czasu. Muszę... Nie mam siły.“

I chcesz się zatrzymać i połączyć się z Wewnętrznym Źródłem Mądrości, aby dawać, tworzyć, pomagać z nadwyżki  ENERGII.

 

Chcesz zapoznać się ze szczegółami? Czytaj dalej!

Wiedz, że WYSOKA WRAŻLIWOŚĆ TO BARDZO CENNA I WYJĄTKOWA CECHA

Jesteśmy w 20 % całej populacji i jak u zwierząt gwarantujemy przetrwanie gatunku.

Ten czas jest szczególny w Erze Wodnika kiedy to właśnie MY przywracamy w świecie harmonię, równowagę w aspektach kobiecych i męskich.

Zbyt długo żyliśmy w męskim świecie skupionym na rywalizacji, wyścigu szczurów, hierarchii.

 

WRAŻLIWOŚĆ - ODWAGA

ODWAGA - WRAŻLIWOŚĆ

NIECH TWOJA WYSOKA WRAŻLIWOŚĆ STANIE SIĘ TWOJĄ SUPERMOCĄ!

 

WYOBRAŹ SOBIE, ŻE JESTEŚ KOBIETĄ, KTÓRA:

🌹 nie przejmuje się i nie przeżywa co pomyślą o niej, czy powiedzą inni

🌹 nie wątpi w Siebie, ani Swoje możliwości, jest pewna Siebie, ufa Sobie, szanuje ciało, wierzy w Siebie

🌹ma poczucie, że jest wystarczająca,  godna, zasługująca na...

🌹 zawsze kończy pracę o wyznaczonej godzinie, a to co robi sprawia, że ma poczucie sensu

🌹 nie czuje przytłoczenie i przebodzcowanie 

🌹znasz to uczucie zrozumienia, wsparcia, wysłuchania wśród Swojego plemienia 

🌹czuje, że poświęca SOBIE  należytą ilość czasu i uwagi, dzięki czemu ma energię, siłę witalną

🌹 na ćwiczenia, medytację, jogę, uważność, rozwój, jogging, basen czy inne aktywności fizyczne poświęca tyle czasu, ile chce

 

Kiedy spotykam inne kobiety o podobnej wrażliwości, czujemy jakbyśmy wreszcie wróciły do Siebie, domu i mogły odetchnąć pełną piersią. To niesamowita ulga móc poczuć, że nie jesteśmy Same, że są inne kobiety, które borykają się z podobnymi wyzwaniami i rozumieją nas. W grupie, w plemieniu podobnych do nas, możesz łatwiej zobaczyć prawdziwą Siebie, dostrzec to co na co dzień niewidzialne dla oczu.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

DLACZEGO KRĄG KOBIET ALCHEMIA WRAŻLIWOŚCI?

 

Jako Kobieta dużo działasz i zapewne jak większość działasz z energii męskiej, czyli za dużo w umyśle, w analizie, ciągle dając, ROZDAJĄC. A to oznacza, że od głowy do dołu jesteś  odcięta, to charakteryzuje się brakiem energii, czasu, chęci na nowe, małym libido.

Jesteśmy nauczone w linii żeńskiej, że mamy dawać i ograbić się z energii,  tak dużo że nikt nie jest w stanie to oddać, ile dałyśmy. To powoduje, że czujemy się wykorzystane. Często chcemy dawać, a nie wiemy, że nie mamy nawet dla Siebie. Każdy poród jest z nadmiaru energii to stąd rodzi się wszelkie życia - dziecko, czy projekt. My Kobiety o tym wiemy, ale często nie pamiętamy! Nauczone jesteśmy głęboko chować nasze potrzeby i pragnienia, nie pozwalać Sobie na PRZYJEMNOŚĆ!

Dawać możemy kiedy jesteśmy pełne, dawanie na kredyt, ponad miarę, dawanie aby kogoś uszczęśliwić, czy Siebie, z poczucia obowiązku - to już nie działa!

To czas nowych paradygmatów, powrotu do harmonii, spokoju, miłości.

Najpierw musimy napełnić Siebie, za nim ta energia się przeleje w różne działania, projekty, dawanie. 

Spotkajmy się w miejscu gdzie nie musisz być tą, którą jesteś na co dzień mamą, siostrą, współpracownicą, żoną, szefową, bizneswoman.  Twoje atrybuty nie określają Ciebie jako Kobietę, osobę, człowieka (jak dom, samochód, stan konta bankowego, itp.).

Tu możesz w końcu odczuć spokój i być Sobą bez tych przedmiotów, atrybutów, które przysłaniają Twoją ludzką twarz.

To bardzo ważne kiedy pozwalasz Sobie na to takie odsłonięcie, tego jaka jesteś z całym wachlarzem Swoich jakości.

"Jeśli próbowałaś się wtłoczyć w jakiś szablon i to ci się nie udało, to masz prawdopodobnie duże szczęście. Może i jesteś wyrzutkiem, ale ocaliłaś duszę."

C.P. Estes

Ważne jest otaczanie się osobami, z którymi możesz podzielić się nie tylko troskami, ale i wzrostem, razem naprawdę można więcej.

 

To co robimy, czym się zajmujemy wymaga od nas nieustannej uważności, silnych ramion i otwartego serca. Wkraczanie na wody nieznane dla  Kobiety to często  samotna i odpowiedzialna ścieżka. Samodzielnie nie oznacza SAMOTNIE! Przychodzi taki moment, że potrzebujemy zaczerpnąć energii dla Siebie z miejsca jak najbardziej pierwotnego i naturalnego, będącego poza koncepcjami, teoriami, systemami. Krąg Kobiet spełnia taką rolę. To przestrzeń mocy i uzdrowienia, w którym każda z uczestniczek będzie mogła otrzymać wsparcie zarówno moje jak i innych kobiet Wysoko Wrażliwych w tym, aby:

•  przejąć stery własnego życia, 

•  zaufać Swojej intuicji, empatii, poczuciu sprawiedliwości, kreatywnym impulsom 

•  i odważnie wyjść do świata z pięknymi darami.

 

Spotykamy się razem, by zaczerpnąć z mocy kręgu. Są to bliskie spotkania o odkrywaniu i czerpaniu z wyjątkowej siły kobiet, tych kobiet, z których pochodzimy, tych, z którymi żyjemy w najbliższym otoczeniu, mitycznych, archetypowych kobiet, jak i uniwersalnej energii kobiecej.

Jeśli jesteś Wysoko Wrażliwą Kobietą i czujesz w duszy, że masz coś do zrobienia w świecie, ale potrzebujesz się wzmocnić, nabrać pewności siebie, poczuć się zrozumiana, wysłuchana, szukasz inspiracji i chcesz po prostu poczuć się “wśród swoich”, dołącz do kręgów kobiet WWO.

W TRAKCIE KRĘGÓW:

 

Na tym spotkaniu dostaniesz więcej niż się spodziewasz KOBIECA ENERGIA to coś przed czym stale uciekamy, a tylko z tego miejsca możemy być w pełni Sobą. Też masz do niej dostęp.

 

 

Tutaj zwolnisz pęd Swojego życia, zatrzymasz się i poczujesz Siebie.

Niewątpliwie jesteś świetna w tym co robisz, ale trudne momenty, chaos, samotność, brak podzielenia się z kimś kto rozumie z czym się mierzysz powoduje, że masz wątpliwości, więcej zmęczenie, zagubienia. Zapraszam Cię do PRZESTRZENI SERCA, abyś Sama dla Siebie była przewodniczką, abyś nauczyła się łączyć głowę z sercem, myślenie z czuciem, ogień z wodą, KORZYSTAĆ W HARMONII Z ENERGII MĘSKIEJ I ŻEŃSKIEJ

Miejsca, które stworzyłam z pasji i miłości.

Gdzie nie ma murów, ograniczeń, nakazów, zakazów, powinności, oczekiwań.

Nazywam to ZRZUCANIEM GORSETÓW.

Gorset to moja autorska metafora tego co zaciska, dusi, usztywnia, czyli  jak zostałyśmy ugrzecznione. 

Stawka jest wysoka - TWOJE ŻYCIE.

 

Nie możesz być wolna ani bezpieczna, dopóki nie zaufasz Sobie, Swojemu doświadczeniu, Swojej intuicji, Swojemu ciału, Swojej duszy.

 

Moją intencją, dla której zdecydowałam się na udział w Kręgu Kobiet było znaleźć prawdziwsza siebie I bezpieczna przestrzeń, aby sobą być. Odkrywam po troszkę różne rzeczy ale najbardziej to, że mogę bezpiecznie mówić. Taka przestrzeń dodaje mi energii na codzienne potyczki gdzie nie zawsze mogę być sobą lub raczej nie jest akceptowane gładko kiedy jestem sobą. Przypominasz mi jak ważne jest odzyskanie siebie.

THEA

Zdecydowałam się na udział w Kręgu Kobiet, ponieważ, chciałam uczestniczyć w takim kręgu, gdzie będę mogła poznać kobiety, dzielić się z nimi swoimi emocjami i przeżyciami. W pełnej akceptacji. Mogę zawsze tu wyrazić co czuję, tak jak inne kobiety i wszystko odbywa się w pełnej akceptacji reszty kobiet. Dużą wartością jest dla mnie, że czasem jedno słowo, które padnie lub pomysł zostaje ze mną na dłużej. Znalazłam grono kobiet z którymi czuję więź. Pomogłaś mi w otwarciu się i mówieniu co wewnątrz. Dziękuję że działasz i jesteś 🙂

Natalia Dolska

 

Może jak ja kiedyś próbowałaś dostosować się do innych, aby zasłużyć na... akceptację, miłość, uznanie?

Dołącz do przestrzeni, w której wreszcie zostaniesz wysłuchana, zrozumiana, bez oceny, krytyki, osądu. Poczujesz się na Swoim miejscu, a dzięki temu zaczniesz się rozwijać i odkrywać Swoje superMoce.

 

Spotykamy się 4 razy na platformie Zoom, każde spotkanie po 2 h

Sobota 17.09.2022 g. (czas polski) 12.00 - 14.00

Sobota 01.10.2022 g. (czas polski) 12.00 - 14.00

Sobota 15.10.2022 g. (czas polski) 12.00 - 14.00

Sobota 29.10.2022 g. (czas polski) 10.00 - 12.00

UWAGA! Tylko teraz zarezerwujesz Swoje miejsce w bardzo promocyjnej cenie.

Twoja inwestycja w Siebie to jedyne

999 zł

333 zł  

5,45 zł dziennie jedne pączek, kawałek ciasta.

Zapisy potrwają do 16.09 do 15.00 lub wyczerpania ilości miejsc (kameralna grupa).

Rozliczyć się ze mną można przelewem na konto bankowe, przekazem pocztowym, lub za pomocą PayPal`a (ceny wtedy będą wyższe o 5%- ze względu na koszt prowizji PayPal- odpowiednio 333 PLN - 349,60 PLN / 75 EUR). Wybierz adekwatny guzik jaka forma Cię interesuje.

O przyjęciu decyduje kolejność księgowania.

 

Na tym spotkaniu dostaniesz znacznie więcej niż zainwestujesz, ponieważ czas dla Siebie, odbicie lustrzane w innych Kobietach, doświadczone emocje są BEZCENNE.

 

NIE ODKŁADAJ DECYZJI NA PÓŹNIEJ, zazwyczaj kończy się to tak samo, że później albo jest drożej albo brak miejsc.

 

Może jeszcze zastanawiasz się dlaczego zapraszam Cię do takiej przestrzeni?

Znam to uczucie, kiedy nie liczono się z moim zdaniem, czy pomysłem, a to co czułam, widziałam, sprowadzane było do tego, że ze mną jest coś nie tak. Jestem osobą o cesze Wysokiej Wrażliwości i latami szukałam Siebie, kim jestem. Dzisiaj już wiem, że ze mną wszystko OK. Mam dla Ciebie dobrą wiadomość z TOBĄ TEŻ JEST WSZYSTKO OK. 

Kiedy nie znamy Siebie, Swoich wartości, nie ufamy Sobie i do tego wszystko co było inaczej przez nas odczuwane, było podważane. I dlatego łatwo nas skrzywdzić, nie tylko przez innych, same też dopuszczamy się do nadużyć. Wiem jak przejść tą transformację, my już bardzo dużo wiemy, potrafimy, tylko nie wierzymy w to co mamy, co nam wmówiono, że jest jakieś nie takie jak większość. Potrzebujemy przypomnienia i praktyki. Nie jesteśmy większością, ale potrzebne i Sobie i światu.

W swojej codziennej pracy wspieram kobiety w odkrywaniu ich potencjału oraz towarzyszę im w drodze do spełniania marzeń, osiągnięcia harmonii i wewnętrznego spokoju. Pasjonuje mnie życie na własnych zasadach, we własnym tempie, słuchając brzucha i serca.

Zwołuję Kręgi Kobiety, tworzę kursy online, warsztaty, program Wewnętrzna Alchemia Kobiecości, ponadto towarzyszę w sesjach indywidualnych oraz w Soul Body Fusion. Nagrywam podcasty Zrzuć gorset! Puść się do Wolności! o holistycznym życiu, powrocie do Domu, do odzyskania Siebie i wiele więcej.

Dlatego stworzyłam tą Przestrzeń. Kobiety potrzebują bardziej niż kiedykolwiek być razem, poczucia Swojej mocy, połączenia, wrażliwości - BYCIA SOBĄ!

Masz odwagę, by przejść od odłączenia do POŁĄCZENIA i postawić w końcu na Siebie?

Tak to czas dla mnie!

 

 

 

Odnaleziona Droga

Agnieszka Taranowicz

 

Kontakt: kontakt@odnalezionadroga.pl

Instagram

 

Polityka Prywatności