Czytasz te słowa, ponieważ jesteś przed się Biorczynią, tworzysz coś, pomagasz innym lub zaczynasz wchodzić na tą ścieżkę.

Pozwól, że zadam Ci 6 krótkich pytań. Jeśli odpowiesz na każde z nich twierdząco, to możesz zamknąć tę stronę. Możemy się tak umówić?

 

💎 Czy zawsze kończysz pracę o wyznaczonej godzinie? TAK / NIE

💎 Czy znasz to uczucie niezrozumienia, bo nikt Cię nie rozumie jak cały biznes wygląda od kuchni i czujesz czasami przytłoczenie? TAK/NIE

💎 Czy utrzymujesz żelazną konsekwencję w pracy i zawsze wyrabiasz się ze wszystkimi zaplanowanymi zadaniami? TAK / NIE

💎 Czy potrafisz utrzymać laserową koncentrację na zadaniu przez 4 godziny bez zaglądania na social media czy serwisy informacyjne? TAK / NIE

💎 Czy czujesz, że poświęcasz swoim bliskim: partnerowi, dzieciom, rodzicom należytą ilość czasu i uwagi, a przede wszystkim SOBIE? TAK / NIE

💎 Czy na ćwiczenia, medytację, jogę, uważność, rozwój, jogging, basen czy inne aktywności fizyczne poświęcasz tyle czasu, ile byś chciał? TAK / NIE

 

Jeśli choć raz odpowiedziałaś NIE albo zawahałaś się nad odpowiedzią, to...

koniecznie czytaj dalej!

 

Już w tym miejscu powiem Ci, że to Ty jesteś dla biznesu, a nie na odwrót tak, żebyś czuła wsparcie, bezpieczeństwo, zadowolenie.

 

 

Nie chcesz czytać całej strony i już chcesz dać Sobie luksusowy prezent w Kręgu Kobiet ALCHEMIA KOBIECOŚCI, bo...

znasz tą mantrę: „Nie mam czasu. Muszę... Nie mam siły.“

I chcesz się zatrzymać i połączyć się z Wewnętrznym Źródłem Mądrości, aby dawać, tworzyć, pomagać z nadwyżki  ENERGII.

Chcesz zapoznać się ze szczegółami? Czytaj dalej!

To, że prowadzisz Swój biznes, odnosisz sukcesy, nie oznacza, że nie doświadczasz chaosu, zagubienia, poczucia nieadekwatności, bycia na zakręcie. Czy ktoś Cię pyta o backstage, jak to wygląda od kuchni, co czujesz, z czym się mierzysz, jaki nie raz koszt wewnętrzny ponosisz?

 

Brak czasu to swojego rodzaju pand*mia.  Ciągle jesteś dla innych, a przez to brak Ciebie.  Masz wiele na głowie, czujesz frustrację, samotność, niezrozumienie, brak rąk do pracy, bo głowa pęka Ci od pomysłów, a projekt goni projekt, nie wyrabiasz na zakrętach, masz niedokończone rzeczy, a o spotkaniu ze znajomymi, czy spontanicznym pójściu do kina, czy teatru to możesz pomarzyć. Lista „to  do“ nie ma końca.

Moja nauczycielka kiedyś mnie zapytała: „czy Ty jesteś dla biznesu, czy biznes dla Ciebie? Czy ten biznes wspiera, buduje Twoje życie jakiego pragnęłaś, czy ciągle nie masz czasu i są ogromne koszty w postaci braku czasu na przyjemności, braku energii, spontaniczne wyjście do kina, czy teatru?“. To pytanie wyrwało mnie z butów, zafiksowałam się po raz kolejny tylko tym razem nie w korpo, a na swoim. Przecież to ode mnie zależy ile pracuję, nie muszę harować po 12-14 h, goniąc własny ogon. Zapomniałam po raz kolejny o sobie...

Smutne, ale prawdziwe. Niby własny biznes daje wolność... Jasne pod warunkiem, że potrafimy zarządzać nim tak, aby nam służył, wspierał, budował, dawał poczucie bezpieczeństwa, bez ponoszenia nadmiernych kosztów w postaci braku czasu, przemęczenia, braku rytmu, energii, radości, wolności. Może jak ja padłaś w niewolnictwo własnego biznesu?

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

DLACZEGO KRĄG KOBIET DLA BIZNESU?

 

Jako przedsiębiorcza Kobieta dużo działasz i zapewne jak większość działasz z energii męskiej, czyli za dużo w umyśle, w analizie, ciągle dając. A to oznacza, że od głowy do dołu jesteś  odcięta, to charakteryzuje się brakiem energii, czasu, chęci na nowe, małym libido.

Jesteśmy nauczone w linii żeńskiej, że mamy dawać i ograbić się z energii,  tak dużo że nikt nie jest w stanie to oddać, ile dałyśmy. To powoduje, że czujemy się wykorzystane. Często chcemy dawać, a nie wiemy, że nie mamy nawet dla Siebie. Każdy poród jest z nadmiaru energii to stąd rodzi się wszelkie życia - dziecko, czy projekt. My Kobiety o tym wiemy, ale często nie pamiętamy!

Dawać możemy kiedy jesteśmy pełne, dawanie na kredyt, ponad miarę, dawanie aby kogoś uszczęśliwić, czy Siebie, z poczucia obowiązku - to już nie działa!

To czas nowych paradygmatów.

Najpierw musimy napełnić Siebie, za nim ta energia się przeleje w różne działania, projekty, dawanie. 

Spotkajmy się w miejscu gdzie nie musisz być tą, którą jesteś na co dzień szefową, bizneswoman.  Twoje atrybuty nie określają Ciebie (jak dom, samochód, stan konta bankowego, itp.).

Tu możesz w końcu odczuć spokój i być Sobą bez tych przedmiotów, atrybutów, które przysłaniają Twoją ludzką twarz.

To bardzo ważne kiedy pozwalasz Sobie na to takie odsłonięcie, tego jaka jesteś z całym wachlarzem Swoich jakości.

Ważne jest otaczanie się osobami, z którymi możesz podzielić się nie tylko troskami, ale i wzrostem, razem naprawdę można więcej.

 

To co robimy, czym się zajmujemy wymaga od nas nieustannej uważności, silnych ramion i otwartego serca. Bycie przedsiębiorczą Kobietą to często  samotna i odpowiedzialna ścieżka. Przychodzi taki moment, że potrzebujemy zaczerpnąć energii dla Siebie z miejsca jak najbardziej pierwotnego i naturalnego, będącego poza koncepcjami, teoriami, systemami. Krąg Kobiet spełnia taką rolę.

 

Spotykamy się razem, by zaczerpnąć z mocy kręgu. Są to bliskie spotkania o odkrywaniu i czerpaniu z wyjątkowej siły kobiet, tych kobiet, z których pochodzimy, tych, z którymi żyjemy w najbliższym otoczeniu, mitycznych, archetypowych kobiet, jak i uniwersalnej energii kobiecej.

Poniedziałek 24 stycznia 18.00 - 20.00 

 czasu polskiego na platformie Zoom.

 

Na tym spotkaniu dostaniesz więcej niż się spodziewasz KOBIECA ENERGIA to coś przed czym stale uciekamy, a tylko z tego miejsca możemy być w pełni Sobą. Też masz do niej dostęp.

 

Czy odważysz się pójść dalej?

 

Wyobraź Sobie to:

💎uczucie lekkości, kiedy będziesz mogła podzielić się tym co w Tobie w tym czasie jest aktualne

💎że zostaniesz wysłuchana w przestrzeni wolnej od hierarchii, oceny, krytyki, plotkowania, porównywania, osądzania

💎że na chwilę zwolnisz pęd Swojego życia i dasz Sobie coś wyjątkowego, a tym samym bliskim

💎poczucie ulgi, że wszystko jest ok, układa się po Twojej myśli

💎że w  końcu możesz być w pełni Sobą bez tych wszystkich atrybutów szefowej, masek, spędzać wolny czas jak tego pragniesz, a przede wszystkim MIEĆ CZAS DLA SIEBIE 

💎zaufanie Sobie, Wyższej Inteligencji, poczucie własnej wartości, relację ze Sobą, która nadaje ton każdej innej, wiarę w Siebie, a dzięki temu łatwość i lekkość w podejmowaniu decyzji

💎że w końcu to biznes jest dla Ciebie, wspiera Cię , chroni, buduje, karmić, daje wolność

 

Tutaj zwolnisz pęd Swojego życia, zatrzymasz się i poczujesz Siebie.

Niewątpliwie jesteś świetna w tym co robisz, ale trudne momenty, chaos, samotność, brak podzielenia się z kimś kto rozumie z czym się mierzysz powoduje, że masz wątpliwości, więcej zmęczenie, zagubienia. Zapraszam Cię do PRZESTRZENI SERCA, abyś Sama dla Siebie była przewodniczką, abyś nauczyła się łączyć głowę z sercem, myślenie z czuciem, ogień z wodą, KORZYSTAĆ W HARMONII Z ENERGII MĘSKIEJ I ŻEŃSKIEJ

Miejsca, które stworzyłam z pasji i miłości.

Gdzie nie ma murów, ograniczeń, nakazów, zakazów, powinności, oczekiwań.

Nazywam to ZRZUCANIEM GORSETÓW.

Gorset to moja autorska metafora tego co zaciska, dusi, usztywnia, czyli  jak zostałyśmy ugrzecznione. 

Stawką jest życie Twoje i Twojej rodziny.

 

Nie możesz być wolna ani bezpieczna, dopóki nie zaufasz Sobie, Swojemu doświadczeniu, Swojej intuicji, Swojemu ciału, Swojej duszy.

 

Moją intencją, dla której zdecydowałam się na udział w Kręgu Kobiet było znaleźć prawdziwsza siebie I bezpieczna przestrzeń, aby sobą być. Odkrywam po troszkę różne rzeczy ale najbardziej to, że mogę bezpiecznie mówić. Taka przestrzeń dodaje mi energii na codzienne potyczki gdzie nie zawsze mogę być sobą lub raczej nie jest akceptowane gładko kiedy jestem sobą. Przypominasz mi jak ważne jest odzyskanie siebie.

THEA

Zdecydowałam się na udział w Kręgu Kobiet, ponieważ, chciałam uczestniczyć w takim kręgu, gdzie będę mogła poznać kobiety, dzielić się z nimi swoimi emocjami i przeżyciami. W pełnej akceptacji. Mogę zawsze tu wyrazić co czuję, tak jak inne kobiety i wszystko odbywa się w pełnej akceptacji reszty kobiet. Dużą wartością jest dla mnie, że czasem jedno słowo, które padnie lub pomysł zostaje ze mną na dłużej. Znalazłam grono kobiet z którymi czuję więź. Pomogłaś mi w otwarciu się i mówieniu co wewnątrz. Dziękuję że działasz i jesteś 🙂

Natalia Dolska

Twoja inwestycja w Siebie to jedyne

299 zł

99

 

standardowa kwota to 299 zł czyli oszczędzasz  200 zł jeśli masz ochotę wesprzeć mnie większą inwestycją to również ogromnie dziękuję. 

Zapisy potrwają do 06.01 do 15.00 lub wyczerpania ilości miejsc (kameralna grupa).

 

Forma płatności przelew szczegóły otrzymasz po zaakceptowaniu adresu mailowego, następnie otrzymasz dane do przelewu. Jeśli nie masz polskiego konta daj mi znać podam Ci dane.

O przyjęciu decyduje kolejność wpłat na konto.

LIMITOWANA ILOŚĆ MIEJSC!

 

Na tym spotkaniu dostaniesz znacznie więcej niż zainwestujesz, ponieważ czas dla Siebie, odbicie lustrzane w innych Kobietach, doświadczone emocje są BEZCENNE.

 

NIE ODKŁADAJ DECYZJI NA PÓŹNIEJ, zazwyczaj kończy się to tak samo, że później albo jest drożej albo brak miejsc.

 

Znam to uczucie doskonale, kiedy nie liczono się z moim zdaniem, czy pomysłem, a to co czułam, widziałam, sprowadzane było do tego, że ze mną coś nie tak. Jestem osobą o cesze Wysokiej Wrażliwości i latami szukałam Siebie, kim jestem. Dzisiaj już wiem, że ze mną wszystko OK. Mam dla Ciebie dobrą wiadomość z TOBĄ TEŻ JEST WSZYSTKO OK. 

Kiedy nie znamy Siebie, Swoich wartości, nie ufamy Sobie i do tego wszystko co było inaczej przez nas odczuwane, było podważane. I dlatego łatwo nas skrzywdzić, nie tylko przez innych, same też dopuszczamy się do nadużyć. Wiem jak przejść tą transformację, bo my już bardzo dużo wiemy, potrafimy, tylko nie wierzymy w to co mamy, co nam wmówiono, że jest jakieś nie takie jak większość. Nie jesteśmy większością, ale potrzebne i Sobie i światu.

Dlatego stworzyłam tą Przestrzeń. Kobiety potrzebują bardziej niż kiedykolwiek być razem, poczucia Swojej mocy, połączenia, wrażliwości - BYCIA SOBĄ!

Masz odwagę, by przejść od odłączenia do POŁĄCZENIA i postawić w końcu na Siebie?

Tak to czas dla mnie!

 

 

 

Odnaleziona Droga

Agnieszka Taranowicz

 

Kontakt: kontakt@odnalezionadroga.pl

Instagram

 

Polityka Prywatności