Program Coachingowy

Odnaleziona Droga

NAJLEPSZY SPOSÓB NA

OGRANICZENIA, LĘK,

KRĘCENIE SIĘ W KÓŁKO

dzięki procesowi

TRANSFORMACJI 

od lęku do WOLNOŚCI!

BEZ WALKI

NAWET W NIEPEWNYCH CZASACH

Odzyskaj Siebie.

Odzyskaj Wolność!

 

Abyś
w końcu mogła żyć na własnych warunkach w pełni Swojej mocy i Wolności
bez
obawy, że Cię ktoś odrzuci, nie zaakceptuje, zrani
z
szacunkiem dla Swoich wartości, granic, pragnień, czasu dla Siebie i bliskich oraz poczucia własnej wartości i bezpieczeństwa

 

Fakt jest taki, że na świecie lęk osiągnął rozmiar epidemii!

 

Czy zauważyłeś że to lęk jest zawsze źródłem potrzeby kontrolowania? Popatrz co się dzieje tak bardzo intensywnie od ponad roku. To miało miejsce wcześniej w innych wymiarach zastraszania i manipulowania ludźmi. Dlatego rząd albo religie używają lęku.

Lęk to narzędzie kontroli, zabójca przyjemności, szczęścia, kreatywności!

Ciągły strach, że w naszym życiu pójdzie coś nie tak, sprawia, że kontrolujemy Swoje ciało, trzymamy się kurczowo rzeczy, przywiązania, spinamy się, nie umiemy się wyluzować i przez to faktycznie nie idzie tak jak chcemy.

Nasze traumy, lęki nie są tylko wspomnieniami mówi o tym energopsychiatria. Mogą się gromadzić w postaci energetycznej tkanki bliznowatej i niesprzyjająco wpływać na zdrowie.

Lęk jest bardzo związany z poczuciem własnej wartości, zaufania Sobie.

STRACH ODBIERA NAM SZCZĘŚCIE NA WIELE SPOSOBÓW I NIE POZWALA ODCZUWAĆ SPOKOJU.

Przywiązanie, posiadanie i kontrola to jest coś co przeszkadza i utrudnia drogę do wolności, do szczęścia.

PO CZYM POZNASZ, ŻE MYŚLI NA SWÓJ TEMAT I ŚWIATA ZATRUWAJĄ CI ŻYCIE, A PRZEZ TO NIE DZIAŁASZ W CODZIENNOŚCI Z MIEJSCA SWOJEJ MOCY, PODDAJĄC SIĘ LĘKOWI I NIE PODEJMUJĄC DZIAŁAŃ?

Ciągle przejmujesz się tym co powiedzą i pomyślą o Tobie inni, boisz się krytyki, myślisz, że to z Tobą jest coś nie tak. Przez to trudno zrobić Ci krok na przód

Chcesz rozwinąć Swoją firmę, a może zmienić pracę, pójść po podwyżkę, ale brak Ci odwagi do zrobienia tego kroku

Masz trudność w podejmowaniu decyzji, chcesz uniknąć tej niewłaściwej, i nie chcesz nic stracić

Czujesz się niewystarczająco dobra i godna na szczęście i wolność, myślisz, że trzeba na to zasłużyć, albo zapracować

Jesteś na ścieżce rozwoju, ale przeszkadza to innym, przez co czujesz się nie zrozumiana i brak Ci wsparcia

Ciągle się martwisz, o pracę, pieniądze, zdrowie, bliskich, że coś pójdzie nie tak, w efekcie często idzie coś nie tak. Często kreujesz czarny scenariusz.

 

Masz już dość tkwienia w tym i kręcenia się w kółko. Jesteś już zmęczona i sfrustrowana różnymi propozycjami rozwiązania Twoich problemów, które nie działają!

TWOJE NIEWSPIERAJĄCE MECHANIZMY I BLOKADY  WYNIKAJĄCE Z LĘKU PRZED ODRZUCENIEM, WPŁYWAJĄ NA WSZELKIE TWOJE DECYZJE, NA TWOJĄ ODWAGĘ, NA TWOJE WYBORY I JAKOŚĆ ŻYCIA.

TO WŁAŚNIE TWÓJ CZAS NA TRANSFORMACJĘ ODZYSKANIE SIEBIE I SWOJEJ WOLNOŚCI!

STRACH ODBIERA NAM SZCZĘŚCIE NA WIELE SPOSOBÓW I NIE POZWALA ODCZUWAĆ SPOKOJU.

 

Jesteś we właściwym miejscu, to nie przypadek:)

Ten głęboki lęk, przed pomyłką, przed poniżeniem i czuciem się gorszym od innych, jest tym, co powstrzymuje nas przed podejmowaniem działań, niezbędnego ryzyka, by nasze życie, rozwój, praca, biznes, szczęście mogło nabierać większego rozpędu.

Utrzymujący się lęk wpływa niekorzystnie na wiele aspektów życia – wywołuje zły nastrój, osłabia zdrowie, przyciąga niepowodzenia, odbiera radość życia.

Lęk jest podstawą wszystkich nieprzyjemnych emocji, kontroli, jego oswojenie ma ogromny wpływ na stan emocjonalny i poprawę wszystkich obszarów życia.

PERFEKCJONIZM to zabójca KREATYWNOŚCI, TWÓRCZOŚCI i wewnętrznego spokoju.

TO WŁAŚNE TERAZ JEST TWÓJ NAJLEPSZY CZAS, ABY POŻEGNAĆ SIĘ ZE STARYMI PRZEKONANIAMI NA TEMAT SIEBIE, KTÓRE CI NIE SŁUŻĄ I USUNĄĆ INNE BLOKADY, ABY ZAPROSIĆ WOLNOŚĆ, SZCZĘŚCIE I RADOŚĆ  DO SWOJEGO ŻYCIA.

NASZE MYŚLI ŚWIADOME BĄDŹ TE NIEUŚWIADOMIONE POTRAFIĄ NAMIESZAĆ W ŻYCIU.

ROZPOZNAJESZ KTÓRĄŚ Z NICH?

Jeśli wierzysz, że szczęście jest dla wybranych, a wewnętrzny spokój to jakieś brednie, farmazony - to tego doświadczasz, takich zachowań, sytuacji, emocji.

Jeśli wierzysz, że jesteś gorsza, niewystarczająco dobra, zasługująca - to dokładnie tak będziesz się czuła w relacjach z innymi, nie doświadczysz momentu, że niemożliwe staje się możliwym.

Wszystko w co wierzysz na Swój temat jest Twoją prawdą, a zwłaszcza to czego nie chcesz w Swoim życiu czuć, doświadczać.

Wszechświat daje dokładnie to o co prosisz, a najczęściej to czego się boisz.

Jeśli boisz się Swojej wrażliwości to jednocześnie zamykasz drogę wszystkim innym uczuciom.

Jeśli tłumacz, wypierasz, chowasz to czego nie chcesz czuć, doświadczać -  blokujesz się na radość, przyjemność, miłość, spokój.

Jeśli nie jesteś Sobą, boisz się zdjąć maski przeróżnych ról, bo możesz zostać wykluczona, nieakceptowana, niekochana, to stale będziesz żebrać o miłość. Robić i zgadzać na coś na co nie masz ochoty.

Ciągle będziesz martwić się o jutro, o pieniądze, zdrowie, dzieci, firmę

Czy takiego życia chciałaś?

POWYŻSZE MYŚLI BLOKUJĄ SZCZĘŚCIE, SPRAWCZOŚĆ, SATYSFAKCJĘ

ALE TO NIE TWOJA WINA!

 

Żyjemy w społeczeństwie, które od zawsze na bakier miało z uczuciami i emocjami. Nauczono nas jak nie czuć, jak tłumić i zamrażać emocje i uczucia. Nasze zranione Wewnętrzne Dziecko wytworzyło wiele mechanizmów obronnych, aby to przenigdy już nie zostać zranione, odrzucone, zapomniane, pominięte, nie ważne. Z tym, że dzisiaj te mechanizmy kontrolują całe życie z nieświadomości i zatruwają Twoje życie blokując i ograniczając większość Twoich działań. 

 

Lęk możemy dziedziczyć, ale w bardzo dużym stopniu jesteśmy warunkowane tak, aby nasze ciało ciągle sobie przypominało o tym lęku, poprzez różne historie, bodźce - wyzwalacze.

Jeśli już dziś nie zaczniesz Transformacji wewnętrznych blokad związanych z lękiem, nie uwolnisz Siebie, od tego w czym tkwisz, to decydujesz się na pozostanie w tym samym miejscu.

Pomyśl tylko jak wyglądałby Twoje życie, gdybyś się nie bała?

Co mogłabyś osiągnąć?

Gdzie byłabyś teraz, gdyby Twój lęk nie powstrzymywał Cię od działania?

Wyobraź Sobie, że kreujesz życie o jakim marzyłaś
każdą decyzję podejmujesz z lekkością bez obawy,
realizujesz pasje i marzenia bez strachu co pomyślą i powiedzą inni,
wolna, szczęśliwa, zadowolona

W tym kursie będę zachęcała Cię do spojrzenia z innej perspektywy na Twój własny strach.

Nie jak na wroga, który sabotuje Twój sukces, ale jak na przewodnika na drodze do lepszego poznania Samej Siebie.

Z materiałami, które przygotowałam dla Ciebie, nie tylko oswoisz lęk i zaczniesz działać w życiu pomimo strachu, ale rozpuścisz niewspierające przekonania, zamrożone emocje, uwolnisz się z sytuacji, które Cię stale męczą. Zyskasz także cenne umiejętności, które sprawią, że zaczniesz widzieć pozytywne zmiany zarówno w Twoim życiu osobistym jak i w każdym obszarze Swojego życia. To spowoduje na polepszenie relacji międzyludzkich oraz relacji ze Sobą.

 

Transformacja online “Odzyskaj Siebie. Odzyskaj WOLNOŚĆ!”  zawiera odwrotną tezę, do większości tych, które dostępne są na rynku, które przynoszą marne efekty. Większość podejść WALCZY z lękiem.

Chodzi o to, aby przestać z lękiem walczy.

Walcząc zasilasz to czego nie chcesz!

Wielkim błędem jest próba wyeliminowania i walki z lękiem, należy uznać go za podstawę do rozwoju.

Najpewniejszą  drogą do oswojenia lęku jest rozwój świadomości – ten kurs uczy świadomego kierowania uwagi w stronę miłości.

Oswojenie lęku to Twoja transformacja w drodze do spełniania Swoich marzeń, kreowania życia jakiego pragniesz  – to bezcenne  umiejętności, które przydadzą Ci się w wielu obszarach codziennego życia.

Zapraszam Cię do czegoś co w naturalny sposób może budzić opór, abyś przyjęła z otwartymi ramionami to co może się pojawić. Będziemy rozbrajać niewspierające przekonania Transformować, rozpuszczać i odpuszczać. Blokując się na lęk blokujesz się na szczęście. Tak jest z każdą emocją, nie ma czegoś takiego jak “złe” emocje, wszystkie są ważne i niosą dla nas informacje.

Zacznę od ostrzeżenia Cię!

Ten kurs nie jest zwykłym kursem. Nie jest też zaczarowaną różdżką, ani Złotą Rybką! 

Wejście na ścieżkę rozwoju, ścieżkę Transformacji niesie za sobą pewne konsekwencje! Twoje życie zacznie się zmieniać!

Najpierw zmieni się Twoje myślenie, w ślad za tym pójdzie działanie! 

Ale...

Nic się nie wydarzy, jeśli nie jesteś otwarta podjąć działania... jeśli nie weźmiesz się do pracy i nie zaczniesz robić czegokolwiek inaczej, niż dotychczas...

jeśli nie zdecydujesz, że te 4 tygodnie mają zmienić wszystko...

 

W oparciu o zawodowe jak i własne życiowe doświadczenia stworzyłam ten kurs, dzięki któremu wejdziesz na ścieżkę odzyskania Siebie, Wewnętrznego spokoju, Wolności, ale przede wszystkim nauczysz się samodzielnie pracować nad Swoimi przekonaniami i emocjami oraz poznasz niezbędne kroki w skutecznym manifestowaniu Swoich marzeń! A ja będę tuż obok jeśli tylko chcesz.

Odzyskaj Siebie i zbuduj poczucie własnej wartości bez wstydu, frustracji i marnowania czasu na poszukiwania w sieci.

 

Jeśli będzie tkwić tylko w analizie bez zaglądania do Swojego wnętrza, udając, że nic się nie dzieje, tłumiąc i wypierając to czego nie chcesz widzieć, czuć, bądź pewna, że poczucie głębokiej pustki, tęsknoty nie zniknie, a będzie się pogłębiać. Twoje poczucie sensu nadal nie będzie zaspokojone.

Czy tego pragniesz?

 

Przez jaki proces przejdziesz?

💫 dowiesz się skąd biorą się lęki i jaka jest różnica między lękiem i strachem

💫 rozpoznasz i zrozumiesz mechanizmy i gry, w które często jesteś wciągana przez umysł

💫 przyjrzysz się odpowiedzialności za Swoje życie i wybory

💫 rozpoznasz kiedy działasz z pozycji cierpienia, a kiedy z pozycji siły

A potem...

zanurkujesz głębiej, spotkasz się z lękiem, po to by go poznać, oswoić i...zaprzyjaźnić się z nim.

Brzmi strasznie? To już czas przestać bać się bać!

A dzięki temu:

Odzyskasz więcej czasu, energii i spokoju wewnętrznego

W Twoim życiu zacznie się pojawiać więcej radości, przyjemności i lekkości

Natrętne myśli przestaną Cię nawiedzać

Wzmocnisz Swoje poczucie własnej wartości, pewności Siebie i zaufanie Sobie

Zrozumiesz Siebie i Swój lęk

Zaczniesz poszerzać Swoją strefę komfortu

Uwolnisz się od tego co pomyślą o Tobie inni

Wzmocnisz Swoją odwagę

Zaczniesz ufać Sobie

Zaczniesz być Sobą

 Zwiększy się Twoje poczucie sprawczości i mocy w życiu

Wzrośnie Twoje poczucie wartości i pewności Siebie

Pokażę Ci, że każda podejmowana przez Ciebie decyzja może być wygraną

Poznaj program Twojej TRANSFORMACJI

TRANSFORMACJA W KURSIE ODBYWA SIĘ NA POZIOMIE MANTOLNO ENARGETYCZNO EMOCJIONALNYM

 

MODUŁ 0: WPROWADZENIE

SPOJRZENIE Z LOTU PTAKA PRZEZ JAKI PROCES PRZEJDZIESZ w każdym z modułów będziesz rozpoznawać wzorce mentalne, przekonania i ograniczenia, które trzymają Cię w szachu i wpływają na zachowanie i jakość życia Twojego życia.

MODUŁ 1: EKSPLORACJA 

W tej części:

💫 Rozpoznasz różnicę między strachem, a lękiem

💫 Dowiesz się jak okres płodowy, brak przygotowania i ciąża wpływają na Twój poziom lęku.

💫 Otrzymasz cenne wskazówki na co zwrócić uwagę w pierwszej kolejności w poszukiwaniach i odkrywaniach źródła Twojego lęku.

💫 Poznasz trzy poziomy lęku, aby łatwiej było Ci oswoić Swój lęk, przejąć kontrolę nad własnym życiem.

💫 Nauczysz się reagować w sposób nie raniący Siebie, a nie innych.

MODUŁ 2: ODNAJDŹ SWOJA SIŁĘ

W tej części:

💫 Zapoznasz się z pozycjami siły i cierpienia, a dzięki temu zaczniesz świadomie wybierać siłę, a nie rolę ofiary

💫 Otrzymasz konkretne praktyczne ćwiczenia jak sprawić, aby więcej gościło w Twoim życiu siły, radości

💫 Dowiesz się o 5 prawdach i wzmocnisz Swoje poczucie sprawczości

💫 Zapoznasz się z grą KIEDY/WTEDY

MODUŁ 3: TY JESTEŚ CESARZOWĄ

W tej części:

💫 Zbadasz kim jest ofiara i jak przestać nią być

💫 Przyjrzysz się odpowiedzialności i kiedy jej się zrzekamy 

💫 Rozpoznasz kontrolę i wewnętrznego sabotażyste, po to, abyś w końcu przestała Siebie biczować za najdrobniejszą pomyłke

💫 Dowiesz się jak być Panią Swojego życia i przejąć stery życia

💫Poznasz dlaczego mamy trudność w podejmowaniu decyzji i jak podejmować decyzje bez lęku, że coś stracisz

otrzymasz wskazówki jak Sobie możesz pomóc

MODUŁ 4: MOJA WOLNOŚĆ!

 W tej części:

💫 Dowiesz się jak radzić Sobie  z bliskimi, ze znajomymi kiedy nie podoba się im Twoja Transformacja, że wkroczyłaś na drogę własnego rozwoju i polepszenia jakości życia ich również

💫 Rozbroisz lęk przed krytyką, poniżeniem, czy lekceważeniem i nabierzesz odwagi do stawiania granic

💫 Uzyskasz pomoc jak przestać bać się tego co powiedzą inni?

💫Nauczysz się widzieć szklankę do połowy pełną i dowiesz się jak wyjść z czarnowidztwa i ciągłego zamartwiania

💫Dowiesz się jak radzić Sobie z natrętnymi myślami

 

Otrzymujesz dostęp online do obszernej treści kursu, obejmującej różnego rodzaju pliki audio i wideo, wskazówki - ćwiczenia, workbook’i. Dostęp masz z dowolnego urządzenia – komputera, tabletu lub smartfona. Zajmujesz się kursem wtedy gdy masz na to czas i we własnym tempie – w zaciszu własnego domu. 

Kurs podzieliłam na 4 tygodnie ze względu na to, że to proces. W pierwszym tygodniu dostajesz dostęp do Modułu WSTĘP oraz do Modułu 1. 

LUBISZ NIESPODZIANKI?

JA UWIELBIAM POZYTYWNIE ZASKAKIWAĆ, OTO BONUSY

(NIEKTÓRE Z NICH BĘDĘ ZNIKAĆ)

3 prowadzone medytacje: 

Medytacja uwalniania lęku GŁĘBOKI PROCES ROZPUSZCZANIA I UWALNIANIA,

Medytacja Cesarzowej oczyszczanie i wzmacnianie Siebie, 

Medytacja współczucia i miłości (szczególnie dla Perfekcjonistek) 

wartość 159 zł

Rafy, mielizny i koła ratunkowe:

 Mini ebook Jak poradzić Sobie z oporem i trudnymi momentami w trakcie procesu (przydatne szczególnie kiedy wybierasz opcję bez mojego wsparcia) 

wartość 59 zł

Aspekt biologiczny i duchowy lęku oraz sposoby jak Sobie radzić:

 Audiobook ponad (40 minut) 

wartość 59 zł

Warsztat „3 skuteczne sposoby jak oswoić lęk i spełniać marzenia?”

wartość 159 zł 

Wartość bonusów 436 zł

 

UWAGA!!! Dla wytrwałych i zaangażowanych w kursie jest ukryta niespodzianka:)

Twoja Inwestycja w Siebie

555 zł

444 zł

98 Euro

 

⇒Unikatowa wiedza, uziemienie i nowa jakość w bonusie

⇒ Pracujesz w Swoim tempie

⇒ Dostęp do kursu na rok

 

Twoja inwestycja to TYLKO 37 zł miesięcznie czyli 2 zestawy Cappuccino + ciasto marchewkowe

 

Rozliczyć się ze mną możesz  za pomocą Stripe - Karta, Apple Pay, Google Pay i P24

PayPal`a (ceny wtedy będą wyższe o 5%- ze względu na koszt prowizji PayPal - odpowiednio - 444 PLN czyli 467 PLN/ 99,7 EUR)

 

Ważne, abyś podążała za tym, za czym woła Cię serce…

Dostęp do kursu otrzymasz po zaksięgowaniu płatności, wcześniej wyślij mi email potwierdzający płatność

 

„Rób to co robisz, ale kieruj się miłością, a nie strachem”

D. Hawkins

Dziękuję Ci za zaufanie…

Sam fakt, że to czytasz, to już dla mnie potwierdzenie zwiększającego się zaufania. Tylko pytanie, czy to zaufanie masz do Siebie Samej? Czy uwierzysz, że coś nie bez powodu przywiodło Cię tutaj, abyś to przeczytała i skorzystała z tego kursu, który dla Ciebie przygotowałam?

Może masz już odpowiedź, nie spiesz się i poznaj moją intencję.  Dlaczego stworzyłam ten kurs?

Zanim dołączysz do procesu w kursie, który ma Cię doprowadzić do oswojenia lęku i spełniania marzeń, korzystając z pełni własnej moc, chcę byś wiedziała, że może być różnie. Może tak być, że odkryjesz coś nowego, innego niż dotychczas, dokopać się do nieprzyjemnych i głębokich przekonań o Sobie i innych. Efektem jest transformacja tego co Cię blokuje w to co będzie Cię budować i wspierać. Dzieje się to po to, abyś nawiązała połączenie ze Sobą i Swoją Mocą (Intuicją), żebyś wiedziała gdzie się udać kiedy najdzie Cię zwątpienie.

Ten proces ma Ci pomóc poszerzać Swoją strefę komfortu i spełniać, realizować się mimo lęku.

DLACZEGO WARTO ZE MNĄ PRACOWAĆ?

Sama kiedyś była tam gdzie Ty teraz. Stworzyłam ten kurs, aby móc dotrzeć do każdej Kobiety, która pragnie odzyskać Siebie, aby zaufać Sobie

Na własnej skórze przekonałam się, że z lękiem można sobie poradzić. Kiedyś lęk kierował mną bezustannie, więc nic dziwnego, że całymi latami trzymałam się kurczowo rzeczy, które nie były dla mnie dobre, trzymałam się tego co było znane (czyli utarte schematy, strefa komfortu). Pamiętam kiedy sama zmagałam się z dużymi lękami przy podejmowaniu jakiejkolwiek decyzji, przed krytyką, tym co powiedzą inni. Zawsze się obawiałam czy podejmę słuszną decyzję, czy czegoś nie stracę, nie spapram. To mnie bardzo blokowało, często było tak, że nic nie rozbiłam, zostawałam w bezpiecznej strefie komfortu. Znam to uczucie doskonale, kiedy nie liczono się z moim zdaniem, czy pomysłem, a to co czułam, widziałam, sprowadzane było do tego, że ze mną coś nie tak. Jestem osobą o cesze Wysokiej Wrażliwości i latami szukałam Siebie, kim jestem. Dzisiaj już wiem, że ze mną wszystko OK. Mam dla Ciebie dobrą wiadomość z TOBĄ TEŻ JEST WSZYSTKO OK. 

Wszystko się zmieniło kiedy postawiałam na siebie, podjęłam pracę z miłością do siebie, wzięłam odpowiedzialność za własne wybory. Dzięki temu zaczęłam odbudowywać zaufanie do siebie, poczucie własnej wartości, wierzyć w siebie, że mogę wykreować czego tylko pragnę. 

Robię to bo wierzę, że to moje powołanie pomagać Kobietom zwiększać Swoją świadomość Siebie, stawiać Siebie na pierwszym miejscu.

Pragnę byś i Ty mogła być szczęśliwa!

 

Teraz czas na Ciebie, abyś przyjrzała się Sobie bliżej i temu co czujesz, czego potrzebujesz, co mówi ciało, Intuicja

Lęk ma początek w przywiązaniu i prowadzi do  kontrolowania.

Uwolnij się od lęku, bo zasługujesz na szczęście, możesz iść dalej.

 

To nie będzie magiczna i nagła przemiana, ale jej wyniki Cię zaskoczą.

 

Koniec Twoich problemów zależy tylko od Ciebie.

 

Ile warte jest Twoje życie?

 

Jest bezcenne.

 

Szczęście i spokój wewnętrzny nie są jakimś bezkształtnym bytem, ani ograniczone, czy dla wybranych. 

Ty też możesz być szczęśliwa i czuć więcej spokoju na co dzień.

Wszystko zależy od Ciebie! 

 

Poznaj opinie uczestniczek z poprzedniej edycji 

Aga jest niesamowita. Dziękuję Ci za ten proces w kursie, wiem, że to dopiero początek mojej transformacji. Najbardziej pomogłaś mi  w staniu się sobą i poradzić sobie kiedy innym nie podoba się, że zaczynam mówić NIE, stawiam siebie na pierwszym miejscu. Moje życie było pasmem cierpienia, dzięki Tobie spojrzałam, że tkwiłam w roli ofiary i przerzucać odpowiedzialność na innych. Łatwe to dla mnie nie było, ale odważyłam się powiedzieć o moim wstydzie. Będę wracać do kursu, aby przypominać sobie co jest dla mnie ważne, że nie muszę być perfekcyjna, mogę prosić o pomoc i współczuć sobie. Medytacje są fantastyczne, chociaż miałam opór. Medytacja współczucia jest ze mną już 26 dzień:) To mój rekord w wytrwałości! Uważam, że jesteś  jedną z najlepszych trenerek z jakimi miałam okazję pracować lub ich słuchać online lub na żywo. A na pewno było już ich kilkudziesięciu, jak nie więcej. Dziękuję, że jesteś!

Ściskam Alina W.

 

Dzięki kursowi „Jak oswoić lęk i spełniać marzenia” uświadomiłam sobie, że mam w sobie ogromnie dużo lęku, który sabotuje praktycznie każdy mój pomysł. Kurs bardzo pomógł mi zrozumieć „dlaczego” nie działałam, dlaczego tkwiłam w znienawidzonej pracy, dlaczego bałam się podejmować decyzje, zrozumiałam, że Wysoka Wrażliwość to dar, a nie cierpienie. Zobaczyłam jak wiele mam do zaoferowania. Dziękuję z serca Aga, dzięki Tobie zdecydowałam się z odwagą zaryzykować i postawić na siebie i mój pierwszy biznes szydełkowania. Przestała się złościć sama na siebie i nie krzyczę już na dzieci, bo zrozumiałam dlaczego to robiłam, kiedy nie zaspokajałam własnych potrzeb. Powoli uczymy się być dla siebie wsparciem. Zauważyłam obszary, które wymagają szczególnej uwagi i zatroszczenia się. To była najlepsza moja inwestycja, a tak bardzo się bałam. Dziękuję jeszcze raz, a medytacje w kursie są cudowne. 

Sylwia S.

Cztery tygodnie, które odmieniły moje życie:) Pozwoliły na nowo wrócić do swojej pasji, pozwoliły odkryć w sobie pokłady odwagi, sprawczości, a przede wszystkim pozwoliły dotrzeć do tych najbardziej niewspierających przekonań i przepracować je. Dziś jestem już w zupełnie innym miejscu. Odkryłam źródło moich blokad, skąd bierze się lęk i jak mogę być sobą mimo strachu. Bałam się komentować, odzywać unikałam krytyki, a dzięki prowadzeniu Agi w kursie nauczyłam się wypowiadać, podejmować decyzje bez straty. Nauczyłam się nazywać emocje i pracować z nimi. Uwierzyłam, że mogę zmienić swoje życie i to ja wybieram, jaką drogą chcę dalej iść. Wszystko, co dał mi ten kurs, zostanie już ze mną na zawsze. Dziękuję!

Iza Pietruś

Poznałam Agę przez live na instagramie i bardzo mi zarezonowała to co mówi o rozwoju duchowym i transformacjach. Przyszłam na jedne z warsztatów i po długim zastanawianiu wykupiłam dostęp do kursu online. Niby kurs na 4 tygodnie, ale w moim przypadku zancznie dłużej. Materiał jest super podzielony na moduły, dzięki czemu łatwo jest odnaleźć jeśli do czegoś chcę wrócić. Dużo merytoryki i praktyki. Ten program uświadomił mi i pomógł zrozumieć moje nieświadome mechanizmy dotyczące wszystkich sfer życia. Nie zdawałam sobie jak wiele mam ograniczających przekonań i byłam pewna, że jestem sobą i biorę odpowiedzialność, bo przecież pochodzę z trudnego domu i byłam odpowiedzialna za rodziców i rodzeństwo. Jakże byłam w wielkim błędzie. Nie miałam pojęcia czym jest bycie sobą i branie odpowiedzialności. Byłam pewna, że nie wchodziłam w rolę ofiary, też byłam w błędzie.

Byłam jedną z tych osób, które uważały, że szczęście i wewnętrzny spokój jest dla wszystkich, że to marketingowe hasełka, pełne bzdur.

Dziś wiem, że moja praca nad sobą to początek drogi do siebie, do zaspokojenia wewnętrznego głosu wiecznej tęsknoty, pustki i samotności.

Dowiedziałam się dlaczego inni pomagacze nie byli mi w stanie pomóc, ponieważ nie wykorzystywali holistycznego podejścia jak Aga.

Dzisiaj wiem, że dzięki temu, że Aga doświadczyła bardzo podobnych traum, doskonale mnie rozumie i wie jak pomóc.

Bardzo Ci polecam ten program. Ale uwaga bo wchodzisz na ścieżkę głębokiej transformacji i nie pożałujesz. Z tej drogi nie ma już odwrotu.

Inga Ulka

4 TYGODNIOWY UDZIAŁ W PROGRAMIE 

TARNSFORMACJA LĘKU W ODWAGĘ I SPRAWCZOŚĆ

Nie będziesz już chciała żebrać o miłość i udowadniać innym, że jesteś wartościowa, bo sama odkryjesz to, że już jesteś wartościowa, wzmocni się Twoje poczucie własnej wartości.

Twoja Inwestycja w Siebie

555 zł

444 zł

98 Euro

 

⇒Unikatowa wiedza, uziemienie i nowa jakość w bonusie

⇒ Pracujesz w Swoim tempie

⇒ Dostęp do kursu na rok

 

Twoja inwestycja to TYLKO 37 zł miesięcznie czyli 2 zestawy Cappuccino + ciasto marchewkowe

 

Rozliczyć się ze mną możesz  za pomocą Stripe - Karta, Apple Pay, Google Pay i P24

PayPal`a (ceny wtedy będą wyższe o 5%- ze względu na koszt prowizji PayPal - odpowiednio - 444 PLN czyli 467 PLN/ 99,7 EUR)

 

 

Bardzo lubię pracę z Agą w każdej formie - wyzwania, spotkania live, w Kręgach Kobiet, czy podczas kursu. Dlaczego? Bo o sobie chcę pozytywnie i dobrze myśleć codziennie. Aga stawia przede mną niewygodne pytania, dzięki czemu nie mogę dłużej uciekać, udając, że mnie nie dotyczą. Dzięki jej zadaniom jestem cały czas w relacji ze sobą i widzę, jak z dnia na dzień staję się coraz silniejsza i mocniejsza stojąc na własnych nogach

 

Urszula D.

 

 

Dzięki kursowi „Jak oswoić lęk i spełniać marzenia” uświadomiłam sobie, że mam w sobie ogromnie dużo lęku, który sabotuje praktycznie każdy mój pomysł. Kurs bardzo pomógł mi zrozumieć „dlaczego” nie działałam, dlaczego tkwiłam w znienawidzonej pracy, dlaczego bałam się podejmować decyzje, zrozumiałam, że Wysoka Wrażliwość to dar, a nie cierpienie. Zobaczyłam jak wiele mam do zaoferowania. Dziękuję z serca Aga, dzięki Tobie zdecydowałam się z odwagą zaryzykować i postawić na siebie i mój pierwszy biznes szydełkowania. Przestała się złościć sama na siebie i nie krzyczę już na dzieci, bo zrozumiałam dlaczego to robiłam, kiedy nie zaspokajałam własnych potrzeb. Powoli uczymy się być dla siebie wsparciem. Zauważyłam obszary, które wymagają szczególnej uwagi i zatroszczenia się. To była najlepsza moja inwestycja, a tak bardzo się bałam. Dziękuję jeszcze raz, a medytacje w kursie są cudowne. 

Sylwia S.

 

Aga jesteś niesamowita. Dopiero co Cię poznałam a czuję jakbyśmy się znały od lat☺️ dziękuję, że mi pomogłaś w trudnej sytuacji i szybko znalazłaś dla mnie czas☺️♥️ Najlepsze jest, że to co mi poleciłaś działa ! Nie wierzyłam, ze to może tak szybko puścić. Dzięki Tobie moje życie nabiera smaku i rozpędu, mam więcej siły i odwagi😘 Oby więcej takich ludzi jak Ty☺️ Dziękuję i do zobaczenia w Kręgu kobiet😃

 

Iza U.

 

Poznałam Agę przez live na instagramie i bardzo mi zarezonowała to co mówi o rozwoju duchowym i transformacjach. Przyszłam na jedne z warsztatów i po długim zastanawianiu wykupiłam dostęp do kursu online. Niby kurs na 4 tygodnie, ale w moim przypadku zancznie dłużej. Materiał jest super podzielony na moduły, dzięki czemu łatwo jest odnaleźć jeśli do czegoś chcę wrócić. Dużo merytoryki i praktyki. Ten program uświadomił mi i pomógł zrozumieć moje nieświadome mechanizmy dotyczące wszystkich sfer życia. Nie zdawałam sobie jak wiele mam ograniczających przekonań i byłam pewna, że jestem sobą i biorę odpowiedzialność, bo przecież pochodzę z trudnego domu i byłam odpowiedzialna za rodziców i rodzeństwo. Jakże byłam w wielkim błędzie. Nie miałam pojęcia czym jest bycie sobą i branie odpowiedzialności. Byłam pewna, że nie wchodziłam w rolę ofiary, też byłam w błędzie.

Byłam jedną z tych osób, które uważały, że szczęście i wewnętrzny spokój jest dla wszystkich, że to marketingowe hasełka, pełne bzdur.

Dziś wiem, że moja praca nad sobą to początek drogi do siebie, do zaspokojenia wewnętrznego głosu wiecznej tęsknoty, pustki i samotności.

Dowiedziałam się dlaczego inni pomagacze nie byli mi w stanie pomóc, ponieważ nie wykorzystywali holistycznego podejścia jak Aga.

Dzisiaj wiem, że dzięki temu, że Aga doświadczyła bardzo podobnych traum, doskonale mnie rozumie i wie jak pomóc.

Bardzo Ci polecam ten program. Ale uwaga bo wchodzisz na ścieżkę głębokiej transformacji i nie pożałujesz. Z tej drogi nie ma już odwrotu.

Inga Ulka

Masz pytania?

Mam odpowiedzi

Mieszkam za granicą, czy mogę kupić udział w programie.

Oczywiście. Zanim wykupisz dostęp skontaktuj się ze mną na kontakt@odnalezionadroga.pl

Rozliczyć się ze mną można przelewem na konto bankowe, przekazem pocztowym, lub za pomocą PayPal`a (ceny wtedy będą wyższe o 5%- ze względu na koszt prowizji PayPal- odpowiednio 466,2 PLN lub 103 euro). Koniecznie skontaktuj się ze mną pod adresem kontakt@odnalezionadroga.pl

Jak dokonywane są płatności? 

Za płatności odpowiada platforma WooCommerce.  Opcja płatności  przelewem tradycyjnym lub Paypall przy czym preferuję przelew. Po dokonaniu płatności i zaksięgowaniu dostaniesz pierwszą wiadomość (sprawdź koniecznie spam).

Jak długo mam dostęp do materiałów programu?

Dostęp masz na rok od wykupienia programu

Kiedy otrzymam dostęp?

Dostęp otrzymasz kiedy otrzymam Twoją wpłatę, możesz to przyspieszyć wysyłając potwierdzenie przelewu na kontakt@odnalezionadroga.pl

Kiedy otrzymam bonusy?

Dostęp otrzymasz kiedy otrzymam Twoją wpłatę, możesz to przyspieszyć wysyłając potwierdzenie przelewu na kontakt@odnalezionadroga.pl