Każda emocja, w tym lęk również to dla nas informacja, która prowadzi ku szerszemu poznaniu Siebie, rozwoju naszej duszy. Wszystko co się pojawia w naszym życiu to okazja to znajdywania nowych możliwości, okazji, podążania za Sobą, odnajdywania wewnętrznego spokoju i budowania więzi z czymś większym od nas, naszej małostkowości, które pięknie opisuje D. Hawkins.

Lęk, który odczuwamy jest jak najbardziej uzasadniony kiedy funkcjonujemy w materialnym świecie z dala od naszego domu duchowego. I pewnie możesz się z tym nie zgodzić, mogłaś dotychczas na ten aspekt nie zwracać uwagi, ale konieczny do osiągnięcia wewnętrznego spokoju. 

Wewnętrzny spokój to coś znacznie więcej niż wolność od stresu - to połączenie, które znajduje się głęboko w każdej z nas, pod całą zewnętrzną warstwą przepełnionych lękiem myśli i budującego umysłu -  DUCHOWOŚĆ.

Każda chwila z duszą pomaga zwiększać dystans od lęków i zmartwień.

Postrzeganie życia i emocji bez kontekstu dochodowego, prowadzi do widzenia świata jako złożonego z różnych losowych, chaotycznych i często niesprawiedliwych zdarzeń, pomijając przy tym wiarę z Wyższego ja. Dla takich ludzi lęk jest źródłem słabości, przygnębienia, bezradności, a nie czymś prowadzącym do rozwoju. Tacy ludzie chcą jak najszybciej pozbyć się z pamięci takich wspomnień sięgając po leki, uzależnienia, pragną jak najszybciej “normalnego” życia. Czy mówi Ci to coś? Mi ogromnie wiele, biorąc pod uwagę kolejny podział społeczny dot. wirusa. Jedni odnajdywali w tym całym chaosie spokój ducha, wewnętrzne połączenie, a drudzy popadali w coraz większe stany lękowe, zamartwianie, uzależnienia i budując wszelkie psychiczne blokady.

Ta medytacja pomoże Ci transformować lęk, zaznać więcej spokoju, szczęścia i uzdrowienia.

A jeśli poczujesz, że chcesz więcej niebawem rusza kolejna edycja kursu oswajania lęku - śledź mnie na bieżąco.

Hej cieszę się, że zaufałaś mi i Sobie, że chcesz stawać po Swojej stronie i zadbać o Siebie na najwyższym poziomie.

UWAGA!

BRAK PRZESŁANIA POTWIERDZENIA PRZELEWU na podany adres mailowy ORAZ ODPOWIEDNIEGO TYTUŁU PRZELEWU  SPOWODUJE, ŻE NIE OTRYMASZ WIADOMOŚCI Z dostępem do medytacja.

Aby odebrać medytację proszę wykonaj poniższe kroki zgodnie z instrukcją, abym mogła wysłać Ci dostęp (nic więcej nic mniej). W innym wypadku niestety nie otrzymasz dostępu.

 

Tutaj moje dane do przelewu:

Proszę zrób przelew na kwotę 44 zł

1. TYTUŁ PRZELEWU - SWÓJ ADRES EMAIL + MUL

2. Dane do przelewu Agnieszka Taranowicz

3. Numer konta bankowego 55 1050 1214 1000 0092 0608 3363

IBAN:PL 55 1050 1214 1000 0092 0608 3363

Kod BIC SWIFT:INGBPLPW

4. Proszę wyślij potwierdzenie przelewu wraz z odpowiednim tytułem wiadomości POTWIERDZENIE MUL na kontakt@odnalezionadroga.pl lub na Instagram  to znacznie przyspieszy dostęp (zastrzegam sobie, że w weekendy i święta może to chwilkę dłużej potrwać)

A jeśli zagraniczna płatność to  daj znać to podam Ci namiary

Z miłością Aga:*

Zapraszam na Podcast Zrzuć Gorset. Puść się do wolności 

Wspieraj mnie na Patronite