Czy trudno Ci się pozbierać? Stanąć na nogach? Czujesz jakby coś lub ktoś Ci nie pozwala, albo wręcz trzymał?

Być może zawarłaś pakt emocjonalny, który niszczy Cię od środka?

Czy zawarłaś pakt emocjonalny “nie mogę być szczęśliwa, radzić Sobie dobrze w życiu, lepiej niż Twojej matce, ojcu, czy rodzeństwo, nie możesz się stać niezależna, być Sobą na własnych warunkach, stanąć na nogach, a może nie masz prawa do własnego życia, prawa do potrzeb?” Tych paktów może być nieskończenie wiele, wiedz, że niszczą Cię i odbierają wolność.

Twoja podświadomość wie, że podstawą poczucia winy jest jakaś obietnica. Podświadomość  jest nielogiczna, kryje głęboki ból (często nawet nie Twój), i nie da się tak po prostu coś wyperswadować, dlatego samym rozumem wiele nie zdziałasz.

To poczucie winy się bierze, że kiedy byłaś mała przyrzekłaś, obiecałaś nieświadomie, coś czego (już) nie możesz dotrzymać. Ponieważ nie wiesz co to była za obietnica i że przestało leżeć w Twojej mocy.

Twoja podświadomość wie, że podstawą poczucia winy jest jakaś obietnica. Podświadomość  jest nielogiczna, kryje głęboki ból (często nawet nie Twój), i nie da się tak po prostu coś wyperswadować, dlatego samym rozumem wiele nie zdziałasz.

Rozpoznaj Swoją obietnicę, zrozum ją, jak ją możesz raz na zawsze spełnić lub odwołać. Bolesne jest branie odpowiedzialności za te obietnice, których nie możemy spełnić. Szczególnie kiedy jak ja jesteś osobą o Wysokiej Wrażliwości (dotyczy to też NWWO) i brałaś na Siebie bóle innych osób, aby jej było lżej, albo żeby go nie czuła.

Uwolnij się od tych UMÓW i skorzystaj z promocji na medytację.

 

Ps. Możesz również skorzystać z pakietu medytacji pracy z Wewnętrznym Dzieckiem 

Hej cieszę się, że zaufałaś mi i Sobie, że chcesz stawać po Swojej stronie i zadbać o Siebie na najwyższym poziomie.

UWAGA!

BRAK PRZESŁANIA POTWIERDZENIA PRZELEWU na podany adres mailowy ORAZ ODPOWIEDNIEGO TYTUŁU PRZELEWU  SPOWODUJE, ŻE NIE OTRYMASZ WIADOMOŚCI Z dostępem do medytacja.

Aby odebrać medytację proszę wykonaj poniższe kroki zgodnie z instrukcją, abym mogła wysłać Ci dostęp (nic więcej nic mniej). W innym wypadku niestety nie otrzymasz dostępu.

 

Tutaj moje dane do przelewu:

Proszę zrób przelew na kwotę 33 zł

1. TYTUŁ PRZELEWU - SWÓJ ADRES EMAIL + MUU

2. Dane do przelewu Agnieszka Taranowicz

3. Numer konta bankowego 55 1050 1214 1000 0092 0608 3363

IBAN:PL 55 1050 1214 1000 0092 0608 3363

Kod BIC SWIFT:INGBPLPW

4. Proszę wyślij potwierdzenie przelewu wraz z odpowiednim tytułem wiadomości POTWIERDZENIE MUL na kontakt@odnalezionadroga.pl lub na Instagram  to znacznie przyspieszy dostęp (zastrzegam sobie, że w weekendy i święta może to chwilkę dłużej potrwać)

A jeśli zagraniczna płatność to  daj znać to podam Ci namiary

Z miłością Aga:*

Zapraszam na Podcast Zrzuć Gorset. Puść się do wolności 

Wspieraj mnie na Patronite