Mentoring z Agnieszką Taranowicz

To najbardziej intymna i spersonalizowana forma współpracy ze mną 

Jesteś Kobietą sukcesu, wiele już osiągnęłaś, ale wewnętrznie czujesz jakbyś utraciła Siebie, wewnętrzną pustkę i nadal chcesz  się rozwijać  i mieć moje osobiste wsparcie to kobiecy mentoring Transformacji jest dla Ciebie.

    

Moje wsparcie polega na tym, aby to biznes Cię wspierał, budował, dawał wolność, przyjemność, lekkość i dobrostan. Abyś nie musiała zdradzać własnych potrzeb, wartości, rezygnować z życia osobistego, rodzinnego na rzecz biznesu, ciężkiej pracy.

 

Z perspektywy lat praktyki i własnego doświadczenia wiem, że strategia, procedury, analizy, planowanie są ważne, ale bez właściwego mindsetu, bez połączenia z Intuicją, Kobiecą Mocą, wewnętrzną Mądrością nawet najlepsze strategie nie zadziałają! Energetycznie przyciągamy te osoby, z którymi wibrujemy na podobnych częstotliwościach. Jeśli chcesz nawiązywać właściwe relacje, współprace konieczne jest coś jeszcze niż pozytywne myślenie, zmiana wzorców przekonań, które najprawdopodobniej (skoro tu jesteś) przepracowałaś płytko.

To w czym wspieram sama doświadczyłam, tak więc masz do dyspozycji praktyczkę. 

Współpraca odbywa się na wielu poziomach:

MENTALNO – EMOCJONALNY

FIZYCZNO – UCZUCIOWYM

ENERGETYCZNO – DUCHOWYM (ale nie myl z pseudoduchowością i rozwojem)

 WAŻNA jest równowaga, działanie w zgodzie ze Sobą, z lekkością, przyjemnością, bez zdradzania Siebie. Aby Twój wzrost był zrównoważony, owocny i soczysty na każdym poziomie.

pracujemy z tym co wyklęte, zakazane, zawstydzane, ośmieszane, grzeszne czyli ze Świętą przestrzenią, Świętym Graalem, czyli Łonem dlatego efekty są tak cudowne. Transformacja zachodzi błyskawicznie pod warunkiem, że jak mówi Linia Kobiet zrezygnujesz z pewnych rzeczy. 

Kobieca linia wszystko dokładnie opisze, nazwie, aby tych rzeczy więcej nie robić, nie dawać temu energii,  natomiast i tak odwoła się do życia codziennego. Możesz non stop uczestniczyć w różnych kultach, rytuałach, obrzędach, uzdrawiać się u jednego i drugiego guru, ale robiąc pewne rzeczy nigdy się nie uwolnisz z pułapki własnego umysłu. Przekaz wspaniałych istot jest prosty i gotowy do wdrożenia na już. Tylko czy masz odwagę skorzystać?

    

Chcę dać Ci takie wsparcie, abyś Sama stała się dla Siebie najlepszą Mentorką, Przewodniczką, Uzdrowicielką.

Poniższa grafika przedstawia z lotu ptaka naszą Podróż, jak pewnie widzisz poruszasz się po spirali, energii wężowej, Energii Życia. Większość (jak nie wszystkie) koncepcji opiera się na kole, które jest kołem śmierci i ogromną pułapką ludzkości. 

Dla mnie pomoc, wsparcie to wskazanie kierunku jak możesz Sama Siebie uzdrowić, a nie wyręczać Cię, jak to robią różne narzędzia, nauczyciele. Przychodząc do mnie po pomoc, przychodzisz po Swoją Moc, ja Ci tylko (aż) przypominam, towarzyszę w procesie przypominania KIM NAPRAWDĘ JESTEŚ. Chodzi o to, żebyś Sama mogła Sobie poMÓC, żebyś nie potrzebowała zewnętrznych narzędzi, horoskopów, tarotów, numerologów, kroniki akaszy, channelingu, astrologów, amuletów, terapiii, etc.

Co otrzymujesz w ramach procesu Indywidualnego

    

Materiały VOD do przesłuchania przed sesją. Ze względu na to, że proces jest bardzo głęboki otrzymujesz w ramach mentoringu nagrania wraz z transformującymi podróżami ♥

6 kobiecych sesji po około 90 min w odstępach co 2 tygodnie lub w zależności od potrzeby / online ♥

Możliwość kontaktowania się ze mną między sesjami (za pomocą bezpłatnej aplikacji Telegram), abyś czuła się zaopiekowana, gdy pojawią się wyzwanie ♥

 

Twoja inwestycja 

W całości 5555 zł

W trzech ratach 1899 zł

wybierając wariant raty  zobowiązujesz się do zapłaty wszystkich rat

 

Jest to miejsce dla Kobiet, które już prowadzą Swój biznes, ale czują, że straciły w nim gdzieś Siebie i chcą wieść styl życia o jakim marzą.

UWAGA na Mentoring obowiązuje rekrutacja

proszę wypełnij formularz

 

Jestem zaszczycona, że będę Ci towarzyszyć w najważniejszej Podróży do Siebie.

O współpracy ze mną

 

“Cześć Aga;) bardzo długo obserwuję Cię na Insta, lubię czytać Twoje maile, przerobiłam chyba wszystko co u Ciebie dostępne, ale potrzebowałam czegoś bardziej dopasowanego do mnie. To co oferujesz jest mega wartością i korzystam kiedy potrzebuję. Wahałam się nad sesjami 1:1 z Tobą, w tamtym czasie myślałam, że oporem jest cena, ale jak się okazało po pracy z Tobą to cholernie bałam się sukcesu. Traciłam mnóstwo czasu i energii, a przez to nie miała siły, aby zrobić coś dla Siebie, kręciłam się w kółko, co doprowadzało mnie do coraz gorszego stanu. Czułam, że każdy dzień jest katorgą, że nie chcę tak żyć! Dziś wiem, że za wartość, którą oferujesz i rozwiązanie problemu zapłaciłabym nawet 30 000 zł, aby wejść w ten błogi spokój, lekkość i z zaufaniem spełniać się jako kobieta w biznesie. Miałam zakodowane, że muszę ciężko pracować, długo, że dopiero wtedy będę widziana, że coś osiągnę, mimo, że od dawana ciągnęło mnie do tego, aby robić coś po swojemu. Ale najpierw potrzebowałam docenić siebie jako Kobietę, zaufać sobie- Intuicji i mojemu prowadzeniu, gdyby nie Twoje wsparcie nie pisałabym tego, nie uwolniłabym się z korpo, być może wylądowałabym w szpitalu na psychotropach, nadal nie wiedząc czemu, sfrustrowana krzyczałabym na dzieci, związek rozpadłby się w mak. Aga cudowna Kobieto stokroć dziękuję, moje słowa nie są w stanie wyrazić tej transformacji i światła w naszym życiu. Dziękuję też sobie, że zauważyłam palące sygnały, że ucieczka na siłownię, diety cud, zabiegi medycyny estetycznej tak naprawdę nie dawały tego czego dostałam od Ciebie, tego co mi przypomniałaś, mogąc stawać w swojej mocy dla siebie i innych.

Magda K.
Robótki ręczne”
 

Dzięki pracy z Agnieszką zrozumiałam czym jest dbanie o siebie w zgodzie ze sobą. Dowiedziałam się i zaczęłam wprowadzać w życie miłość do siebie. Zaczęłam Zauważyłam co mną rządziło, jak wiele miałam nie swoich oraz swoich programów, które mnie ograniczały, a czasami cofały. Od kilku lat cierpiałam na różne psychosomatyczne dolegliwości, w trakcie spotkań nasiliły się, a z czasem zaczęły ustępować. Nie zdawałam sobie sprawy jak ważne jest zajęcie się swoimi emocjami. Zawsze uciekałam od złości bo było to uważane za niewłaściwe, często byłam wykorzystywana w pracy, w związku. Poprawiły mi się moje relacje z najbliższymi, a zwłaszcza z samą sobą. Miałam obawy czy ta praca w ogóle zadziała, czy jest sens kupować coś co może jest zawarte w 3-4 książkach. Książki są tańsze, wiadomo. A ja uwielbiam czytać. A okazało się, że przejście pewnego odcinka drogi z kimś działa cuda, zwyczajne podejście Agi, dzielenie się swoimi doświadczeniami, praktykami, wiedzą, a nie teoretyzowanie. Podczas webinaru Aga stała mi się bardzo bliska, z racji bardzo podobnych doświadczeń. Szczerze to na tych spotkaniach wyniosłam dla siebie więcej, niż na terapiach. Nie wierzyłam w jakąś uważność, czy medytacje. A tu odważyłam się spróbować. Kiedyś próbowałam i nie spodobało mi się. Aga ma w sobie pewien magnetyzm, przez to, że jest sobą zdobywa serca, moje na pewno. Dziękuję Aga, że jesteś – odzyskałam siebie.

Marlena T
 

Jestem niezmiernie wdzięczna Agnieszcze za poświęcony mi czas i Jej pomoc w odnajdywaniu szczęśliwej mnie, poczucia własnej wartości i siły. Sesje z Agą dały mi nowe spojrzenie na siebie samą, z uwagą, troską i miłością. Po wielu latach tłamszenia siebie, obaw, hamowania, ograniczania na rzecz innych, w końcu zaczęłam widzieć, słuchać i dbać o siebie. To wspaniałe uczucie doświadczać codziennego życia bez obaw, frustracji, wyrzutów sumienia za to JESTEM SOBĄ. Dzięki Aga!!!

Wdzięczna Kobieta

 

Aga dziękuję Ci ogromnie za Twoje serce i wsparcie, które mi udzieliłaś. Otwieranie oczu było dość bolesne, ale teraz już widzę jak konieczne w moim rozwoju. Masz wspaniałą Intuicję i niesamowitą empatię. Aga to najlepsza osoba, z którą dotychczas pracowałam, słuchająca z uwagą, dostrzegająca to co nie widać. Odkryłam, że z innymi terapeutami proces nie szedł, ponieważ nie mieli tego problemu co ja. Nie doświadczyli przemocy domowej, wiecznych libacji i bijatyk. Dzięki temu, że Aga sam tego doświadczyła i w dodatku jest WWO potrafi skutecznie pomóc. Jeszcze raz przeogromnie dziękuję, że jesteś i Cię spotkałam.

Agata z Mazur

Bezpieczeństwo transakcji 

Wszystkie płatności są zabezpieczone Certyfikatem SSL służącym do bezpiecznych transakcji na mojej stronie.

Po dokonaniu wpłaty lub potwierdzenia przelewu otrzymujesz automatycznie na maila na wpisane przez Ciebie adres dostęp do procesu.

Geolokalizacja Google, rozpoznaje czy opłata jest w złotówkach czy w innej walucie danego kraju.

Oświadczenie

Rozumiem, że udział w procesie sesji indywidualnych może aktywować reakcje na poziomie emocji, ciała oraz umysłu.  Dlatego decydując się na udział w Procesie, biorę pełną odpowiedzialność za Swoje uczestnictwo i za wszelkie następstwa z tego wynikające.

*Pamiętaj również, że wszystkie informacje w ofercie są prywatną opinią autorki oraz klientek. Chociaż staramy się zapewnić najwyższą jakość usług i przekazywanych informacji, nie bierzemy żadnej odpowiedzialności za ich wykorzystanie. Uczestniczka musi rozumieć, że “rozwój osobisty” poznawanie Siebie, przypominanie Sobie kim jest wiąże się z odpowiedzialnością.  Efekty w przedstawiane w ofercie są nietypowe i nie zapewniam, że uzyskasz takie same lub zbliżone efekty. Twoje wyniki zależą od wielu czynników np. Twojego zaangażowania, regularności wykonywanych ćwiczeń, determinacji, motywacji, odwagi stawiania czoła wyzwaniom, etc.  Oznacza to, że możesz mieć lepsze lub  gorsze rezultaty (lub nie mieć ich wcale.). Wyłączam jakąkolwiek odpowiedzialność za wykorzystanie tych informacji do własnych interpretacji i projekcji.