Czy wciąż czujesz się gorsza, niewystarczająco dobra, godna, zasługująca na ...., masz poczucie, że z to Tobą jest coś nie tak?

Znam to i mogę Ci pomóc.

Jeśli szukasz skutecznych Rozwiązań? To Jesteś we Właściwym Miejscu!

Sam fakt kiedy odkryłam, że jestem osobą o cesze Wysokiej Wrażliwości spowodował we mnie ogromne zmiany. Nie do końca wszystko mi się podobało, ale pojawiło się więcej zrozumienia, spokoju, akceptacji i utulenia siebie.

Tutaj Sama możesz sprawdzić czy jesteś osobą o Wysokiej Wrażliwości. Wystarczy, że klikniesz niżej i pobierzesz bezpłatny test, który służy tylko za wskazówkę eksploracji Siebie głębiej.

                    

To gdzie będziesz za rok, zależy od tego jakie działania podejmiesz dzisiaj

Dla poszukujących własnego stada, podobnych do Ciebie kobiet, z podobnymi wartościami, celami 

 

Krąg Kobiet ALCHEMIA WRAŻLIWOŚCI

Ważne jest otaczanie się osobami, z którymi możesz podzielić się nie tylko troskami, ale i wzrostem, razem naprawdę można więcej

Dla chcących odzyskać własną Kobiecość, ciało, uwolnić się od poczucia Winy, Wstydu i połączyć ze ŹRÓDŁEM wewnętrznej MĄDROŚCI

8 – TYGODNIOWY PROGRAM WEWNĘTRZNA ALCHEMIA KOBIECOŚCI

Przejdź przez proces głębokiej transformacji, odkryj Swój prawdziwy potencjał i doświadcz życia pełnego cudów

Lista oczekujących będziesz pierwsza, która dowie się o starcie Programu

Dla ceniących Sobie pracę we własnym tempie i z każdego zakątka Ziemi proces OSWAJANIA LĘKU PODRÓŻ USZYTĄ NA MIARĘ 

Program Coachingowy 4 -tygodniowy kurs on line

NAJLEPSZY SPOSÓB NA OGRANICZENIA, LĘK, KRĘCENIE SIĘ W KÓŁKO dzięki procesowi TRANSFORMACJI  od lęku do WOLNOŚCI!

Bez walki nawet w niepewnych czasach. Odzyskaj Siebie. Odzyskaj Wolność!

Dla ceniących Sobie PODRÓŻ USZYTĄ NA MIARĘ 

 

INDYWIDUALNY PROCES 1:1

Przez cały proces moja uwaga jest skoncentrowana tylko na Tobie.

Odbędziesz podróż do Siebie do Twojej wewnętrznej siły.

Dla poszukujących własnej DROGI, MISJI DUSZY, LEPSZEGO POŁĄCZENIA Z INTUICJĄ 

 

Soul Body Fusion®

SBF może przynieść Ci więcej zrozumienia, połączenia z wewnętrzną mądrością, kontaktu z intuicją, jasności Twojej ścieżki życiowej, miłości do Siebie,  przyspieszyć rozwój osobisty. 

Dla poszukujących Inspiracji

Podcast ZRZUĆ GORSET! PUŚĆ SIĘ DO WOLNOŚCI!

Mówię Kobietom, że nic nie MUSZĄ! Inspiruję jak uwolnić się od powinności i oczekiwań.

Nazywam się Agnieszka Taranowicz i pomagam Kobietom odnaleźć drogę do Domu, do Siebie, odzyskać Swoją Kobiecość.

Przypominam im, że NIE MUSZĄ spełniać oczekiwań wszystkich, że najpierw one, później inni.

Od kilku lat moją misją z głębi Duszy jest pomoc w przywróceniu Naturalnej, Przyrodzonej Harmonii, Równowagi energii Kobiecej i Męskiej w każdej Kobiecie. Każdy z nas ma w Sobie dwa te pierwiastki, ale od tysiącleci żyjemy w dominacji energii męskiej.

Kobiety różnie mnie określają Coachka Transformacji, Mentorka Duchowa, wizjonerka, Przewodniczka Kobiet i każde jest słuszne.

To po co przyszłam Tutaj to po to, aby Prawdziwie nauczyć się Siebie Kochać BEZWARUNKOWO. Jak większość z nas warunkowanie w moim życiu było codziennością, jak “miłość” rodziców, aprobata nauczycieli, pracodawców, na zasadzie “jeśli zrobisz coś, to dostaniesz coś”.

Sama zaczęłam się ODWARUNKOWYWAĆ i w tym pomagam Kobietom, aby najpierw zadbać o NAJWAŻNIEJSZĄ RELACJĘ  w życiu, czyli relacji ze Sobą, ponieważ ta relacja nadaje ton każdej innej, jak z innymi, z finansami, zdrowiem i ciałem. Wykorzystują INDYWIDUALNIE, dopasowane narzędzia jak Soul Body Fusion®, Ajurwedę, coaching, mentoring,  Intuicję, praca z ciałem, szamanizm, psychologię, od niedawna Recall Healing/Totalna Biologia, i wiele wiele więcej. Jako Wizjonerka mam wysoko rozwiniętą Intuicję i połączenie z Wyższym Ja, które mnie prowadzą. Moja pomoc sprowadza się do odzyskiwania Swojej KOBIECOŚCI, CILESNOŚCI, pokochanie Wysokiej Wrażliwości, przypomnienia Sobie KIM JESTEŚMY naprawdę. Do przypomnienia Sobie, że jesteśmy Boskie już teraz, mamy to połączenie ze Źródłem, że ZASŁUGUJEMY i JESTEŚMY WYSTARCZAJĄCE TERAZ, że jesteśmy MIŁOŚCIĄ. Poszerzanie świadomości wspiera naszą wewnętrzną MĄDROŚĆ – Boską Świadomość.

 

 Czujesz jakbyś utknęła w miejscu?

Chcesz coś zmienić, ale nie wiesz od czego zacząć zmiany w Swoim życiu?

Bądźmy szczere. Tradycyjne metody rozwoju osobistego po prostu nie działają. To co dotychczas robiłaś po męsku już nie działa! Konieczne jest, abyśmy wzniosły się ponad podziały, rywalizację, patriarchat, strach i stanęły ramię w ramię odzyskując ŚWIĘTĄ KOBIECOŚĆ – TERAZ!

Wszyscy zaczynamy z dobrymi intencjami, ale później życie staje nam na drodze, tracimy zapał, albo się wypalamy. Jeżeli na poważnie chcesz zmiany musisz zrobić to w inny sposób…

ważna jest znajomość własnych potrzeb i wartości