Szukasz przestrzeni, w której możesz na nowo odkryć Siebie oraz siostrzanych dusz?

Pragniesz połączyć się ze Swoją Intuicją, wewnętrzną, Boską Mądrością?

Jesteś gotowa i otwarta na Nowy Początek,  kreowanie życia z poziomu serca?

"RETREAT FOR GODDNESS"  to spotkanie jest właśnie dla Ciebie. 

Niezwykłe, pełne kobiecej magii spotkanie z własną mocą, intuicją i wewnętrzną mądrością. Mając w Sobie niewysłowione bogactwo wszechświata, w alchemicznej podróży masz okazję odkryć Swoje dary, stanąć w Swojej mocy i uzdrowić te zapomniane części Siebie, które najbardziej potrzebują Twojej uwagi oraz miłości. Ufam, że razem możemy stawać się zmianą w świecie. Autentycznie, łagodnie, głęboko, w bliskości i zaufaniu, które daje wspólnota.

Kobieca podróż do źródła Swojej wewnętrznej mocy, spokoju i kobiecości

Przebudzenie kobiecej części naszej Duszy – to głęboką podróż w głąb Siebie, w nieznane i przebudzenie naszego serca, kreatywności – inteligentnej energii męskiej i kobiecej w nas, a także esencji tego kim naprawdę jesteśmy i po co przyszłyśmy tutaj na Ziemię.
To także przywrócenie radości i cieszenie się życiem w Swoim kobiecym ciele, takim jakie jest.

Tę podróż dedykuję Tobie, jeśli pragniesz:

💫wejść na ścieżkę CZUCIA i odkrywać Siebie jako istotę czującą

💫 świętować różnorodne aspekty Swojej kobiecej MOCY i umacniać wewnętrzne PRZEWODNICTWO

💫 rozbudzić, odblokować i głęboko eksplorować własną KOBIECOŚĆ i dary CYKLICZNOŚCI

💫dbać o Swoje GRANICE i świętą przestrzeń, wybierać to, co Ci służy i Cię wspiera

💫ucieleśniać ideę, że kobiety mogą WSPÓŁTWORZYĆ i wspierać się, zamiast rywalizować

💫wziąć ODPOWIEDZIALNOŚĆ za współtworzenie przestrzeni, wnosić coś od Siebie, kreować bliskość, bez oczekiwania, że to się zadzieje samo w magiczny sposób

💫 wzbudzić dla Siebie więcej MIŁOŚCI, łagodności, zrozumienia zamiast oceniania, nauczyć się wychodzić z konfliktu, pola bitwy i trybu walki na rzecz prowadzenia empatycznej komunikacji wewnętrznej z różnymi częściami Ciebie o różnorodnych potrzebach do zaopiekowania

💫praktykować czułość, zrzucać wzorce, maski, schematy, jeśli pojawi się taka gotowość, być bliżej Siebie, znajdować odwagę, by stanąć za Sobą Samą, nie porzucać Siebie, wyrażać Siebie w bezpiecznej przestrzeni

💫dbać o Siebie, regenerować się, szanować Swoje zasoby, nie wytracać energii

💫zachwycić się INTUICJĄ i uczynić z niej osobisty kompas mocy

💫uwolnić Swoją SPRAWCZOŚĆ oraz świadomie zarządzać Swoją życiodajną ENERGIĄ TWÓRCZĄ

To nie kurs czy program, bardziej wspólnota i bycie w podróży, którą współ-tworzymy. To nie jest przygoda z koncepcjami i rozumem w roli głównej. To zaproszenie do eksplorowania irracjonalnych, twórczych, intuicyjnych przestrzeni w Tobie:

🌹dla dojrzałych kobiet, które są gotowe wziąć odpowiedzialność za Swoją transformację, porzucając rolę ofiary, otworzyć się na własne dary i mądrość, wyjść z cienia i rozwinąć skrzydła

🌹dla kobiet zmęczonych przebywaniem w świecie zadań, celów, plannerów, efektów i certyfikatów, które chcą odkrywać moc intuicji i zaufać bezgranicznie SOBIE, nie szukając potwierdzenia z zewnątrz

🌹dla kobiet, które pragną tańczyć spontanicznie bez wyuczonej choreografii, gotowe mylić kroki i popełniać błędy, bo wiedzą, że wszystko jest lekcją i doświadczeniem na ścieżce ukochania Siebie

🌹dla kobiet zdecydowanych wejść do Swojej wewnętrznej jaskini, zaufać Sobie w przyjmowaniu Swojej jasnej i ciemnej strony, świadomie tworzyć Pełnię w Sobie

🌹dla wiedźm – (tych, które wiedzą) kobiet, które doskonale są świadome Swoich głębokich połączeń z całym światem, ale z jakichś względów jeszcze ich nie eksplorują.

Być może potrzebują dobrego, wspierającego towarzystwa innych kobiet z tej samej bajki😊 

Taniec Intuicyjny

to praktyka dzięki której uwolnisz się od nadmiaru negatywnych myśli, zatrzymanych w ciele emocji, podniesiesz poziom Swoich wibracji, rozbudzisz Swoją kobiecą energię i wewnętrzną moc do działania z poziomu serca – bez przymusowej kontroli ruchów! To spotkanie to inne jakości relacji ze Sobą i z innymi, z finansami i zdrowiem, to podążanie za sercem i czucie jak otwiera się przestrzeń szerzej niż to co do tej pory było dla nas możliwe. Głęboki proces przemiany wewnętrznej spowoduje, że nie wrócisz już taka sama. Umysł będzie oporował, odwodził od zmian, bo mimo, że niekorzystnie, to woli znaną, “bezpieczną” strefę komfortu. Tkwiąc w tym samym nie korzystamy z naszych POTENCJAŁÓW, realizujemy naszych marzeń, wręcz się cofamy i zaprzepaszczamy nasze dary.

Wspólny Krąg Kobiet

Byłaś w kręgu i poznałaś jego uzdrawiającą moc? Woła Cię spójna, zaufana czasoprzestrzeń z kobietami w podróży, w której będziemy się coraz lepiej poznawać?

Krąg kobiet jest prastarą formułą spotkania w przestrzeni niehierarchicznej, gdzie każda może być wysłuchana i zobaczona w Swojej prawdzie. Komunikacja w kręgu opiera się na szacunku, zaufaniu, dyskrecji, otwartości serca, uważności na Siebie oraz innych, i nie dawaniu rad. Nie interpretujemy i nie radzimy innym co mają robić, z szacunku dla ich świętej przestrzeni i, by nie pozbawiać ich mocy znalezienia rozwiązania na własną rękę.

Z czymkolwiek jesteś, przyjdź. Zatrzymaj się, aby być głęboko ze Sobą oraz innymi kobietami.

Weź przestrzeń dla Siebie i zabierz głos, wypowiedz to, co potrzebuje wyjść do światła. Albo pomilcz Swoją ciszą, tak jak czujesz. Przejrzyj się w opowieściach kobiet jak w lustrze i zobacz nieznany jeszcze odcień SIEBIE.

Ceremonia Ognia - Nowy Początek

Ogień jako żywioł ma w sobie moc transformacji, oczyszczenia, zasilenia intencji oraz konfrontacji z prawdą w nas samych. Jest to jedyny żywioł, który pozostał totalnie czysty i nienaruszony przez człowieka w przeciwieństwie do wody, ziemi i powietrza. Ogień uczy nas dbałości o bliskie więzi jak i żegnania się z tymi, których już nie ma w naszej rzeczywistości.

Przy ceremoniach oczyszczania i żegnania starego ogień pomaga puścić przywiązania, pożegnać stare jakości i energię, które już nam dłużej nie służą. Oczyszcza również naszą pamięć robiąc tym samym przestrzeń na nowe jakości i otwartość na nowe doświadczenia. W ceremoniach ognia nie chodzi tyle o samą destrukcję, co o świadome żegnanie się z przedmiotami, miejscami, relacjami i etapami życia. Jest to swoisty rytuał przejścia. To będzie Nowy Początek

Przyjdź i:

– spotkaj się ze Sobą głęboko i w prawdzie
– doświadcz głębokiego rozluźnienia, ukojenia, resetu dla zmęczonego umysłu i ciała
– zrozum jak warunkowanie opiekunów, szkoły, społeczeństwa, religii, kolektywnej świadomości wpłynęło na Twoje życie
– uwolnij się od patriarchalnych wzorców naszej kultury w obszarach kobiecych ciał, “powinności” i seksualności
– uwolnij się od standardów społeczeństwa, które kazało Ci stać kimś kim, kim nie jesteś
– zrozum, że nie to co robisz, ile, za ile, określa Twoją wartość, ona jest przyrodzona i możesz ją wzmocnić
– odkryj kim naprawdę jesteś poza tym wszystkim co na zewnątrz

Co wyniesiesz ze spotkania:

Przypomnisz Sobie i uwierzysz, że masz w Sobie niesamowitą, boską moc kreacji i nauczysz się ją wykorzystywać w Swoim codziennym życiu, tak aby było ono pełne lekkości, swobody, przepływu i spokoju. Ze spotkania wrócisz odmieniona.

Otoczysz się miłością, zrobisz kolejny krok do wzmocnienia poczucia własnej wartości, wiary w Siebie, zaufania do Siebie, które są fundamentami w kreowaniu życia jakiego pragniesz.  

Rozpoznasz, jak nadmierna kontrola wynikająca z lęku blokuje naturalny przepływ cudów, obfitości, szczęścia, spokoju i miłości w Twoim życiu. Uświadomisz Sobie niewspierające Cię działania, myśli i schematy, które możesz podejmować z poziomu ego. Dzięki medytacji, ćwiczeniom oddechowym oraz intuicyjnemu pisaniu w dzienniku uwolnisz się od nadmiernej kontroli, zwiększając zaufanie, że Wszechświat ma wspaniały plan na Twoją drogę. 

Nauczysz się, jak łączyć się ze Swoją intuicją również po wyjeździe, tak abyś mogła ufać jej na co dzień.

Uspokoisz Swój umysł, chaos, wszelkie obawy i wątpliwości i połączysz się z głosem Swojego serca.

Pragę, abyś dzięki temu wyjazdowi zrozumiała i poczuła, że nie musisz wybierać i że możesz być kim chcesz. Abyś na nowo połączyła się ze Swoją wewnętrzną boginią – sprawczą kreatorką swojego życia, i zintegrowała każdy aspekt Siebie jako kobiety, którą pragniesz być. A to oznacza, że możesz jednocześnie stać w Swojej mocy, być pewna Siebie, odważna, a zarazem wrażliwa, kobieca i empatyczna. To wszystko sprawia, że jesteś wyjątkowa taka jaka jesteś. Na nowo zawrzesz Święte Małżeństwo obu pierwiastków w Tobie energii Męskiej i Kobiecej, abyś na co dzień żyła z lekkością i łatwością jak Bogini.

Kiedy kobiety spotykają się i dzielą Swoją mądrością, rozwija się potężne uzdrawianie.

Dlatego dziś jest ten dzień, który jest nowym początkiem Twojego pięknego życia nawet w tak trudnych czasach.

Zapraszam Cię w podróż, w której przestaniesz być zakładniczką zadawalania, udoskonalania i wykazywania się

Tutaj będziesz miała przestrzeń, żeby podzielić się skrywanymi emocjami i lękami, które stopują Twoje działanie w codziennym życiu. Wszystko to w bezpiecznej atmosferze bez oceniania, bez rywalizacji w otoczeniu siostrzanej energii! Której będziesz miała możliwość doświadczenia i odnalezienia jej w Sobie.

Kochana wszystko czego doświadczyłaś w życiu, doprowadziło Cię do tego miejsca. Każda trudna sytuacja, wszystkie niewygodne emocje, ból, łzy. Każda osoba, która Cię po drodze skrzywdziła, przyczyniła się do tego, kim jesteś dzisiaj.

To dla Ciebie stworzyłam wyjątkowy warsztat  na żywo. To spotkanie będzie żywe,  głębokie rozmowy i praktyki, które pozwolą Ci zobaczyć, że można żyć inaczej. Narzędzia, które otrzymasz będą wspierać Cię w Twoich działaniach na co dzień. 

To wyjątkowe spotkanie, które pomoże Ci w zbudowaniu odwagi, pewności Siebie, poczuciu własnej wartości, zaufaniu Sobie oraz uwierzeniu w Siebie.

"Czas odkładania Siebie na później i Swoich pragnień duszy już się skończył."

Termin | 18 Luty 2023

Sobotni warsztat  od godziny 11.00 do 17.00. 

Miejsce | Munaðarnes Eyrarhlíð 48

Warsztat będzie odbywał się na żywo w Munaðarnes Eyrarhlíð 48 (domek Sameyki) – więcej informacji jak się połączyć otrzymasz przed startem warsztatu. Ograniczona  Spotkanie będzie prowadzone w języku polskim przez Agnieszkę Taranowicz.

Co przygotować | Zabierz ze Sobą

💫Jeżeli chcesz, weź ze Sobą przedmioty, które mają dla Ciebie szczególne znaczenie, Twoje przedmioty mocy – zdjęcia przodkiń, talizmany, kamienie na wspólny Krąg.

🖊️Możesz zabrać ze Sobą dziennik/zeszyt coś do pisania.

🧘‍♀️Ubierz się wygodnie, weź ciepłe skarpety – będziemy siedzieć na podłodze, na poduszkach lub kocach w zależności co ze Sobą zabierzesz, to bardzo ważne ponieważ to jest domek letniskowy i nie zapewnia takiej ilości kocy.

🧉Przynieś ze Sobą coś do picia, jakąś przekąskę, lunch – coś co będziesz mogła Sobie odgrzać (kuchnia do dyspozycji).

🍪Na miejscu zapewniam ciepły napar rozgrzewający rozmarynowo imbirowy oraz niespodziankę. Przekąska w postaci zdrowych ciasteczek bez cukru.

To czego nie jesteś świadoma, kontroluje Ciebie. A to czego jesteś świadoma, nie ma nad Tobą kontroli.

Odnajdywanie Siebie, bycie Sobą, poczucie bycia wystarczającą to najpiękniejsze czego możemy doświadczyć w życiu! Jeśli naprawdę chcesz to poczuć, zacznij!

Możesz czuć ciągłe niezadowolenie ze Swojego zdrowia, samopoczucia i życia lub dokonać przemiany. TY decydujesz! Wybór należy do Ciebie. Zawsze 🙂

Uczestniczki spotkań ze mną

Ja się długo zastanawiałam nad dołączeniem. Najpierw, czy mam przestrzeń w życiu, żeby sięgać tak głęboko. Potem od myśli, że nie mam pieniędzy do myśli, że na wschodzie jest wojna i nie wiadomo co będzie dalej... Strach, niepewność targał mną na lewo i prawo, eksplozja różnych emocji i jak się okazało pełno poczucia winy, dzięki Aga za ostatnie podcasty. Już wiem, że jeśli chcę komuś prawdziwie pomóc, najpierw mam zorientować się w swoich zasobach i najpierw zadbać o siebie. Mam prawo wybrać, jak pomagam i nie muszę się co chwilę zastanawiać, czy to nie za mało. To trudne, bo tak byłam wychowana. Powiedziałam sobie Cholera! Przecież to ja jestem ważna, ile będę z siebie rezygnować. Inwestując w siebie wierzę, że inwestuję np. w lepsze, bo bardziej z głębi mnie decyzje, a to przecież wpływa na całe moje życie. Poza tym zdałam sobie sprawę, ile dało mi wyzwanie z Tobą, Twoje live, czy podcasty, to co musi być w takim programie, w jak krótkim czasie postawiłam się na nogi po ponad pół roku fatalnych obrotów spraw itd... To, co na pewno pozwoliło mi na wyciągnięcie wiele z Twojego wyzwania, to otwarta głowa na nowe. Natomiast to, co pozwoliło mi na dołączenie do programu, to coraz większe zaufanie do siebie, które odzyskuję do siebie. Boję się, ale stawiam na siebie, bo to najpewniejsza inwestycja. Miałam myśli, bo te pieniądze mogę przeznaczyć na dzieci i tak dalej, ale dzisiaj już wiem, że zadowolona mama to zadowolone dzieci:) Dziękuję Aga:*
Sylwia z Pomorza
Menagerka
Aga niespodziewałam się, że ten program tak dużo zmieni w moim myśleniu, funkcjonowaniu. Długo już się rozwijam, jestem po kilku latach terapii, ale nikt nie powiedział mi tylu ważnych kwestii związanych z kobiecością i męskością, zaczęły się łączyć kropki, pojawiało się mnóstwo momentów AHA. Wiem, że przede mną sporo do uzdrowienia, ale wiem gdzie szukać, gdzie udać się po wsparcie, mam więcej zrozumienia dla siebie, co mam robić, aby wspierać uzdrawianie odrzuconej kobiecości we mnie, aby połączyć się z moim ciałem, słuchać intuicji, obserwować sny i siebie. Praktyki, które przedstawiłaś w programie są bardzo wspierające, dotarłam do wglądów z Wewnętrznym Dzieckiem, które bardzo uwolniły moje głęboko skrywające poczucie winy. To fascynujący proces ogromnie polecam skorzystanie z tego programu. Wiedza, praktyki jak dla mnie na wyższym poziomie świadomości.
Kasia O.
Właścicielka firmy

Warsztat poprowadzi:

Agnieszka Taranowicz – 3 lata temu, przeszłam przez swoje “przebudzenie” i nadal przechodzę, iluzja odpada warstwami,  a rozwój i praca nad sobą, stały się moją największą pasją od ponad 15 lat. Moje życie było lawiną cierpienia i bólu, stale uciekałam, zmieniałam pracę, miejsce zamieszkania i bardzo nie lubiłam siebie, delikatnie to nazywając. Całe życie wiedziałam czego nie chcę. Teraz w wieku 36 lat, wreszcie wiem, czego chcę i jestem w najlepszym miejscu, w jakim kiedykolwiek byłam.  Towarzyszę Kobietom w ich transformacji,  przebudzeniu się, odnajdywaniu połączenia z ich wewnętrzną Mądrością, Mocą, Boginią, schodząc do serca, do łona poczuć spokój i harmonię. 

Tworzę przestrzeń Alchemia Kobiety, dawniej Odnaleziona Droga, podcast ZRZUĆ GORSET! PUŚĆ SIĘ DO WOLNOŚCI!, warsztaty,  Kręgi Kobiet online i stacjonarnie.

Ten czas własnej podróży do siebie przyniósł mi olśnienie, że moją misją jest wspieranie Kobiet, poprzez tworzenie kobiecych kręgów w których możesz być Sobą, na Twoich zasadach, warsztatów, procesów, spotkań jeden na jeden!

Wiem też jak samotność życia na emigracji potrafi dosłownie dobić, jak ważne jest wsparcie innych Kobiet, kiedy nie czuje się z nimi rywalizacji, kiedy widzi się Sojuszniczkę.

Dobry nauczyciel to taki, który uczy innych tego czego sam musiał się najbardziej nauczyć. Tak więc to nie przypadek, że tu jestem.

GDZIE?​

Munaðarnes Eyrarhlíð 48 (około 90 km od Reykiavik)

KIEDY?

18 luty 2023

W sobotę od godz. 11:00 – 17:00

ILOŚĆ MIEJSC OGRANICZONA

Miejsce max dla 13 Kobiet. Gwarancja uczestnictwa to wpłata zaliczki 7 000 isk. Zaliczka decyduje o rezerwacji miejsca.

POWSTANIE DEDYKOWANA GRUPA DLA UCZESTNICZEK

Specjalnie dla Was stworzę grupę na Facebook lub Telegram, abyście mogły dogadać się z dojazdem. 

INWESTYCJA

Cena warsztatu “Retreat for Goddess” regularna to 27 000 isk

 Teraz TYLKO  17 000 isk

*Cena promocyjna 17 000 isk obowiązuje do 15 lutego lub do wyczerpania miejsc

Cena biletu nie zawiera lunchu, dojazdu.

UWAGA!!! RABAT -15%

Jeśli masz koleżankę, która z Toba przyjedzie to obie otrzymujecie zniżkę 15%. Szczegóły w mailu po wpłaceniu zaliczki. Spiesz się ilość miejsc jest ograniczona.

Ilość miejsc na warsztatach jest ograniczona max 13 kobiet.

Dostęp kończy się z chwilą wyprzedania ostatniego biletu.

 

REZERWACJA MIEJSC:

Decyduje kolejność wpłaconej zaliczki 7 000 isk na konto bankowe, zgodnie z islandzkim systemem bankowym – szczegóły danych po przejściu do koszyka. Pozostała część płatne na miejscu gotówką.

Wszelkie pytania proszę kierować na  odnalezionadroga@gmail.com lub na Instagram

JEŚLI POTRAFISZ O CZYMŚ MARZYĆ, TO POTRAFISZ TAKŻE TEGO DOKONAĆ

„Kiedy uzdrawiamy siebie, inni zostają uzdrowieni.

Kiedy karmimy swoje marzenia, umożliwiamy, aby narodziły się marzenia ludzkości.

Kiedy kroczymy jako pełne miłości aspekty Matki Ziemi, stajemy się płodnymi, dającymi życie Matkami Twórczej Siły.

Kiedy szanujemy swoje ciała, swoje zdrowie i swoje potrzeby emocjonalne, robimy przestrzeń dla urzeczywistnienia się się naszych marzeń.

Kiedy mówimy prawdę z naszych uzdrowionych serc, pozwalamy, aby bogactwo i obfitość życia były stale obecne na naszej Planecie Matce.”

Jamie Sams

Bezpieczeństwo transakcji 

Wszystkie płatności są zabezpieczone Certyfikatem SSL służącym do bezpiecznych transakcji na mojej stronie.

Po dokonaniu wpłaty lub potwierdzenia przelewu otrzymujesz automatycznie na maila na wpisane przez Ciebie adres dalsze informacje.

Geolokalizacja Google, rozpoznaje czy opłata jest w złotówkach czy w innej walucie danego kraju.

Oświadczenie

Rozumiem, że udział w procesie “Retreat for Goddess” może aktywować reakcje na poziomie emocji, ciała oraz umysłu.  Dlatego decydując się na udział w Procesie, biorę pełną odpowiedzialność za Swoje uczestnictwo i za wszelkie następstwa z tego wynikające.

*Pamiętaj również, że wszystkie informacje w ofercie są prywatną opinią autorki oraz klientek. Chociaż staramy się zapewnić najwyższą jakość usług i przekazywanych informacji, nie bierzemy żadnej odpowiedzialności za ich wykorzystanie. Czytelniczka/Uczestniczka musi rozumieć, że “rozwój osobisty” poznawanie Siebie, przypominanie Sobie kim jest wiąże się z odpowiedzialnością.  Efekty w przedstawiane w ofercie są nietypowe i nie zapewniamy, że uzyskasz takie same lub zbliżone efekty. Twoje wyniki zależą od wielu czynników np. Twojego zaangażowania, regularności wykonywanych ćwiczeń, determinacji, motywacji.  Oznacza to, że możesz mieć lepsze lub  gorsze rezultaty (lub nie mieć ich wcale.). Wyłączam jakąkolwiek odpowiedzialność za wykorzystanie tych informacji do własnych interpretacji i projekcji.

DLA KOGO NIE JEST TEN WARSZTAT?

Nie rekomenduje udziału w programie Kobietom, które są w ciąży, na lekach antydepresyjnych, uzależnione od różnych używek.

– Nie dołączaj też, jeśli Twoje życie jest pełne spokoju, dobrostanu i obfitości a Ty uważasz, że nie masz już nic do zrobienia w tym temacie.

– To nie warsztat dla Ciebie, jeśli chcesz w jedną noc uwolnić się od blokad, ograniczeń, uzdrowić, zintegrować, bez woli i chęci pracy ze Swoim mentalnym, emocjonalnym czy energetycznym nastawieniem do Siebie i świata.

– To także nie jest dla Ciebie, jeśli nie wierzysz w prawo przyciągania a pojęcie duchowości wzbudza w Tobie pogardę i niechęć.

– Ostatecznie, dobrze rozważ Swój udział, jeśli jesteś osobą znajdującą problemy na każde rozwiązanie.

Jeśli masz jakieś pytania to pisz na odnalezionadroga@gmail.com lub na Instagram, bo tu jestem najczęściej.

FAQ

CZY W PRZYPADKU REZYGNACJI Z WARSZTATU OTRZYMAM ZWROT ŚRODKÓW?

Tak, jeśli rezygnacja nastąpi przed 21 stycznia 2023r. W innym nie zwracam zaliczek. Jeśli z powodu warunków atmosferycznych drogi będą zamknięte zwracam 100% wpłaconych zaliczek.

CZY WARSZTAT JEST NAGRYWANY?

Nie, jest to spotkanie stacjonarne i konieczne jest Twoje uczestnictwo na żywo. Będą robione zdjęcia, jeśli nie chcesz na nich być daj mi wcześniej znać.

CZY MOGĘ DOKONAĆ ZAKUPU NA RATY?

Nie, nie oferuję podzielonych płatności w ramach tego warsztatu.  Osobiście jednak rekomenduję, aby na warsztaty zapisały się tylko osoby, które mogą Sobie na to pozwolić finansowo. Ale w drodze wyjątku jeśli bardzo Ci zależy to do mnie napisz.

Copyright 2020/2023 | Strona stworzona z pasji przez odnalezionadroga.pl | Regulamin | Polityka prywatności