Soul Body Fusion

 

Jedność duszy i ciała to naturalny stan

 

Czy masz poczucie, że Twój duch i ciało nie są zestrojone? 

Czy czujesz się jakbyś tu nie należała, nie była uziemiona, poza ciałem, nieobecna?

Czy masz mało energii, słabą odporność?

 

„Wszystko co robi dusza przekłada się na procesy w ciele. Dosłownie nie możesz mieć ciała bez duszy. To jest ten zapomniany cud. Każdy z nas jest duszą obleczoną w ciało.”

-Deepak Chopra

Co daje Soul Body Fusion®?

Soul Body Fusion® może przynieść Ci więcej zrozumienia, połączenia z wewnętrzną mądrością, kontaktu z intuicją, jasności Twojej ścieżki życiowej, miłości do Siebie,  przyspieszyć rozwój osobisty. 

Nasze ciało składa się z miliarda komórek, które reagują na wibracje światła, energii, dźwięku i miłości. A nasza dusza to najwyższa wibracja.

Czyli świadomie przywołując dusze do połączenia się z naszym ciałem, komórki naszego ciała dostrajają się do wyższych wibracji. 

Zmiany są trwałe i nie kończące się, ponieważ zmiany zachodzące w komórkach pozostają na wyższej częstotliwości, a dusza nie ma końca i granic.

W wielu tradycjach duchowych mówi się, że „wszystkie odpowiedzi są w nas”. Soul Body Fusion® pomaga znaleźć dostęp do tych odpowiedzi i odkryć w sobie wewnętrznego Przewodnika, który mądrze będzie prowadził nas przez meandry życia.

Kto robi Soul Body Fusion®?

Sam proces jest magiczny, działa na zasadzie Intencji, a zarządza nim w całości Twoja Dusza. Oznacza to, że ani ja, jako osoba towarzysząca Fuzji, ani Ty, nic nie możemy popsuć, bo samodzielnie nie dokonujemy zmian:)

Nie ma możliwości pomyłki czy jakichkolwiek "negatywnych" konsekwencji.

Nawet jeśli w wyniku SBF zmieniamy się, „tracimy” stare życie, czasem kończymy pewne relacje, zmieniamy pracę, miejsce zamieszkania… to tylko dlatego, że tego właśnie chcemy na poziomie naszej Duszy. Zmiany są zawsze dla naszego najwyższego dobra. Jeśli zachorujemy po sesjach to jest tylko niezbędny czas na oczyszczenie, odpoczynek, detox, bez którego trudno będzie nam przyjąć bardzo wysoka wibracje, jaką jest nasza Dusza.

Rola Praktyka Soul Body Fusion®

Kiedy wykonuję Fuzje Twojej Duszy z Twoim Ciałem jestem towarzyszką Twojej podróży.

W pełnym zaufaniu do procesu, którym zarządza Twoja Dusza, jestem w pełni obecna, utrzymuję intencję, podtrzymuję wysoko rezonansowe pole i pomagam Tobie utrzymywać właściwą postawę, by było to dla Ciebie wyjątkowe doświadczenie.

Wynik nie zależy ani od Ciebie, ani od mnie. Nie mogę obiecać i zagwarantować w jakiej formie pojawi się połączenie, uzdrowienie. By przystąpić do tego procesu nie muszę też nic wiedzieć o Tobie. To Ty będziesz zaskoczona tym co ma przygotowane dla Ciebie Twoja Dusza.

Czy jesteś otwarta na wielki zmiany

 

To niezwykłe narzędzie, pozwala nam doświadczać powrotu do równowagi na każdym poziomie:

✨fizycznym, materialnym – uzdrowienie, przemiana na poziomie ciała, uziemienie, przyciąganie obfitości, materializowanie swoich pragnień

✨emocjonalnym – uzdrowienie traum, depresji, powrót do radości życia

✨mentalnym – zmiana w percepcji życia, pozytywne, inspirowane Dusza myślenie

✨duchowym – przyspieszony rozwój świadomości, przebudzenie zdolności paranormalnych, niekończąca się przygoda w odkrywaniu KIM JESTEŚ, wszystko, by doświadczyć Oświecenia i przejawić swoja pełnię, boskość w ciele, co jest ostatecznym celem naszego życia na Ziemi

Soul Body Fusion® jest dla KAŻDEGO, gdyż umożliwia dostrojenie naszego obecnego Ja, niezależnie na jakim poziomie rozwoju jesteśmy,  zawsze z jeszcze wspanialszymi, mającymi więcej światła i bardziej kosmicznymi aspektami naszej Duszy.

Każdy doświadcza przemiany, jest ona zawsze dopasowana do potrzeb i momentu życia danego człowieka.

Światło Duszy wchodząc w nasze Ciało, rozpuszcza, rozświetla, uzdrawia wszystko to co zebraliśmy podczas tego życia i poprzednich, a co przeszkadza nam, by ucieleśnić potencjał naszego nieograniczonego Ducha. Po SBF możesz spodziewać się zmian w relacjach, zdrowiu pracy, przepływie obfitości do twojego życia.

Kiedy Soul Body Fusion® może pomóc?

W sytuacjach gdy:

- czujesz, że brak Ci połączenia, uziemianie, jakbyś odleciał, była nieobecna
- czujesz brak równowagi w Swoim życiu
- jesteś na życiowym rozstaju dróg
- masz niskie poczucie własnej wartości
- czujesz się zagubiona
- masz niski poziom energii i często chorujesz
- odczuwasz brak szczęścia
- doświadczasz depresji, wypalenia
- chcesz doświadczyć pełni
- pragniesz w pełni rozwinąć Swój potencjał
- chcesz zyskać wewnętrzne prowadzenie
- pragniesz rozwinąć Swoją intuicję

 

Ile trwa?

Najpierw zalecane jest wykonanie 3 sesji w ciągu 21 dni.

1 sesja trwa 2 razy po 10 minut

2 sesja odbywa się  po tygodniu i trwa 2 razy po 10 minut

3 sesja obydwa się  po 3 tygodniach od 1 sesji i trwa tyle samo

Czasami czas sesji zmienia się  w zależności od indywidualnych potrzeb pacjenta. Proces można potem powtarzać nieskończoną ilość razy, a każdy z nich pozwala nam wprowadzać do naszego życia, ciała coraz więcej światła, Światła, którym ostatecznie jesteśmy. Wspaniale jest móc korzystać z tego narzędzia codziennie, choćby parę minut i codziennie podwyższać swoje wibracje. Dlatego najlepiej nauczyć się  tego procesu na kursie, by pomagać sobie i innym.

 

Jak się przygotować do sesji SBF?

Sesja Soul Body Fusion® może mieć miejsce podczas osobistego spotkania jak również na odległość. Nie wymaga ona wcześniejszego przygotowania, ważne aby podczas sesji mieć czas tylko dla Siebie, w ciszy oraz woda do picia.

Na sesję na odległość umawiamy się  na konkretny dzień i godzinę. Sesja może odbyć się  na telefon, Telegram, Signal, FaceTime lub nawet bez kontaktu, po wcześniejszym ustaleniu zasad spotkania. SBF działa zawsze, niezależnie od zewnętrznych warunków, poza czasem i przestrzenią.

 

Ile kosztuje i gdzie można jej doświadczyć?

Pojedyncza sesja kosztuje 155 zł 

3 sesje  na odległość kosztują 432 zł 

Zachęcam do udziału w 3 sesjach Soul Body Fusion®. Zmiany są trwalsze, głębsze, bardziej widoczne.

Rozliczyć się ze mną możesz  za pomocą Stripe Karta, Apple Pay, Google Pay i P24

PayPal`a (ceny wtedy będą wyższe o 5%- ze względu na koszt prowizji PayPal- odpowiednio - 162,75 PLN / 35 EUR, 453,6 PLN / 97 EUR)

 

Mimo, że sesje SBF pomagają nawet w stanach nowotworowych, chorobach psychicznych nie ponoszę odpowiedzialności za Twój stan zdrowia. SESJA SOUL BODY FUSION® NIE ZASTĄPI WIZYTY U LEKARZA LUB TERAPEUTY. JEŻELI CIERPISZ NA CHOROBĘ FIZYCZNĄ CZY PSYCHICZNĄ POLECAM RÓWNOLEGLE ZASIĘGNĄĆ PORADY SPECJALISTY

 

Bezpieczeństwo transakcji 

Wszystkie płatności są zabezpieczone Certyfikatem SSL służącym do bezpiecznych transakcji na mojej stronie.

 

Oświadczenie

Rozumiem, że udział w sesjach Soul Body Fusion® może aktywować reakcje na poziomie emocji, ciała oraz umysłu.  Dlatego decydując się na udział w Sesjach, biorę pełną odpowiedzialność za Swoje uczestnictwo i za wszelkie następstwa z tego wynikające.

*Pamiętaj również, że wszystkie informacje w ofercie są prywatną opinią autorki oraz klientek. Chociaż staramy się zapewnić najwyższą jakość usług i przekazywanych informacji, nie bierzemy żadnej odpowiedzialności za ich wykorzystanie. Czytelnik musi rozumieć, że rozwój osobisty wiąże się z odpowiedzialnością.  Efekty w przedstawiane w ofercie są nietypowe i nie zapewniamy, że uzyskasz takie same lub zbliżone efekty. Twoje wyniki zależą od wielu czynników np. Twojego zaangażowania, regularności wykonywanych ćwiczeń, determinacji, motywacji.  Oznacza to, że możesz mieć lepsze lub  gorsze rezultaty (lub nie mieć ich wcale.). Wyłączam jakąkolwiek odpowiedzialność za wykorzystanie tych informacji do własnych interpretacji i projekcji.

 

 

Odnaleziona Droga

Agnieszka Tarabowicz

 

Copyright 2020/2021 I Strona stworzona z pasji przez odnalezionadroga.pl

 

Kontakt: kontakt@odnalezionadroga.pl

Instagram

 

Regulamin

Polityka Prywatności