Każda z nas ma w Sobie ogromną moc, takie wewnętrzne miejsce,

w którym odnajduje spokój i pewność, a działając z tego miejsca

można oczekiwać  cudów.

Skontaktuj się z tym miejscem w Sobie i zacznij z niego czerpać, aby decyzje i działania mogły

przynosić Ci coraz więcej satysfakcji w życiu.

WARSZTAT

3 SKUTECZNE WSKAZÓWKI JAK OSWOIĆ LĘK I SPEŁNIAĆ MARZENIA?

 

PO CZYM POZNASZ, ŻE NIE DZIAŁASZ W CODZIENNOŚCI Z MIEJSCA SWOJEJ MOCY, PODDAJĄC SIĘ LĘKOWI I NIE PODEJMUJĄC DZIAŁAŃ?

Po pierwsze:

Brakuje Ci odwagi, w głębi serca wiesz co robić, czujesz to, ale obawa wygrywa i finalnie nie wykonujesz tego kroku jak chociażby: uwolnienie się z toksycznego związku, zmiana pracy, przebranżowienie, inwestowanie w Swój rozwój, postawienie na Siebie, własny biznes.

Po drugie:

Myślisz, że z Tobą jest coś nie tak, jesteś niewystarczająco dobra, godna, inteligentna (skreśl lub dopisz Swoje) na...Ciągle się martwisz o pracę, zdrowie, relacje, przyszłość.

Po trzecie:

Masz trudność w podjęciu decyzji, aby wybrać jak najkorzystniejszą, aby uniknąć pomyłki. Nie ufasz Sobie, a przez to innym, boisz się dzielić Swoimi pomysłami w obawie, że ktoś Cię wyśmieje, odrzuci, przestanie się intersować.

I jeśli chociaż jeden z tych punktów trafia do Ciebie, to wiedz, że ten warsztat jest z myślą o Tobie.

Nawet jeśli doświadczyłaś już kiedykolwiek tego miejsca Swojej mocy, to wiesz, że często o nim zapominamy i nie działamy z tego miejsca.

 

Bo łatwiej w życiu podążać destrukcyjnym schematami, które są dla nas “bardziej naturalne”, ale tylko z powodu ograniczających przekonań, które blokują nasze pole widzenia, działania i czucia. To miejsce to pozornie bezpieczna strefa komfortu, która nas ogranicza przed tym czego na prawdę pragniemy. Często w obawie wycofujemy się z podjęcia atrakcyjnych dla nas propozycji.

Oswój Swój lęk i mimo to działaj! Zacznij świadomie wykorzystywać Soją moc, czerpać z niej codziennie i krok po kroku przejmować kontrolę nad Swoim życiem.

Proces, przez który przejdziemy podczas warsztatów sprawi, że:

💫 poznasz różnice między lękiem i strachem

💫 dowiesz się jak pozytywnie wykorzystać lęk?

💫 dowiesz się co ma okres płodowy wspólnego z lękiem?

💫 poznasz 3 poziomy lęku

💫 dowiesz się jak oswoić lęk i czerpać więcej satysfakcji z życia jakiego pragniesz

💫 możesz zyskać więcej bycia w zgodzie ze Sobą, mniej „muszę”, więcej „potrzebuję i chcę”

💫 będziesz łatwiej i świadomie podejmować decyzje

💫 umocnisz się w poczuciu, że jesteś ważna i masz prawo dbać o Siebie i Swoje potrzeby

 

Warsztaty trwa ponad godzinę i dostęp masz na zawsze.

 

"Rób to co robisz, ale kieruj się miłością, a nie strachem"

D. Hawkins

Pracuję z Kobietami, które stale odkładają Siebie do niewidzialnego pudełka z napisem KIEDYŚ. Przez co czują się przemęczone, sfrustrowane i nieszczęśliwe. Pomagam im odnaleźć to za czym od dawna tęsknią i zacząć żyć jak pragną.

 

Sama kiedyś była tam gdzie Ty teraz. Robiłam tylko co mogłam, aby nie poszerzać mojej strefy komfortu, bardzo się bałam nowości, ryzyka. Przede wszystkim bałam się zaufać sobie i innym. Lęk ogarniał mnie do takie stopnia, że miałam diagnozę nerwicy lękowej, depresję i wypalenie zawodowe. Bardzo długo bałam się postawić na siebie, stanąć po swojej stronie, być sobie wierna, zaryzykować.

Mimo lęku odważyłam się i jestem. Tworzę przestrzeń Odnaleziona Droga, towarzyszę Kobietom w transformacji pokochana Siebie, zwołuję Kręgi Kobiet.