Dziś jest ten dzień, który jest nowym początkiem Twojego pięknego życia nawet w tak trudnych czasach.

 

I szczególnie teraz jest to w 100% prawda.

To jest ten moment (a być może i ostatni moment, jeśli chcemy, aby w naszym życiu zagościła harmonia, spokój, radość, spełnienie), aby:

wzmocnić Swoje poczucie własnej wartości, pewności Siebie i zaufanie Sobie, aby móc w końcu kreować życie o jakim pragniesz od dawna, na własnych zasadach, bez poczucia winy i wstydu

przestać być  Zosią Samosią i Perfekcjonistką, żyjącą w niezadowoleniu, ROZczarowaniu i stać się magnesem na miłość, pieniądze, SUKCES, radość, lekkość, DOBROSTAN, OBFITOŚĆ w każdym obszarze życia

odkryć KIM NA PRAWDĘ JESTEŚ, Swoje potencjały, przyjąć Swoją kobiecą jakość i w połączeniu ze Źródłem wewnętrznej Mocy kreować życie jakie pragniesz

KUPUJĘ DOSTĘP DO PROCESU

ZA   377 ZŁ   57 ZŁ

"Czas odkładania Siebie na później i Swoich pragnień duszy już się skończył."

Zapraszam Cię w podróż, w której przestaniesz być zakładniczką zadawalania, udoskonalania i wykazywania się

Tutaj będziesz miała przestrzeń, żeby podzielić się skrywanymi emocjami i lękami, które stopują Twoje działanie w codziennym życiu. Wszystko to w bezpiecznej atmosferze bez oceniania, bez rywalizacji w otoczeniu siostrzanej energii! Której będziesz miała możliwość doświadczenia i odnalezienia jej w Sobie.

Kochana wszystko czego doświadczyłaś w życiu, doprowadziło Cię do tego miejsca. Każda trudna sytuacja, wszystkie niewygodne emocje, ból, łzy. Każda osoba, która Cię po drodze skrzywdziła, przyczyniła się do tego, kim jesteś dzisiaj.

To dla Ciebie stworzyłam wyjątkowy warsztat  online na żywo. To spotkanie będzie żywe,  głębokie rozmowy i ćwiczenia, które pozwolą Ci zobaczyć, że można żyć inaczej. Narzędzia , które otrzymasz będą wspierać Cię w Twoich działaniach na co dzień. 

To wyjątkowe spotkanie, które pomoże Ci w zbudowaniu odwagi,  poczuciu własnej wartości, zaufaniu Sobie i wiary w Siebie.

Termin | 4 marca 2023

Sobotni warsztat  od godziny 12.00 polskiego czasu. Spotkanie potrwa około 4 – 5 godzin.

Miejsce | Platforma Zoom

Warsztat będzie odbywał się na żywo na Platformie Zoom – więcej informacji jak się połączyć otrzymasz przed startem warsztatu. Jeśli nie możesz być  na żywo – nie martw się. Warsztat będzie nagrywany i dostęp do powtórki nagrania dostaniesz w ciągu 48 h. Spotkanie będzie prowadzone w języku polskim, a dostęp do nagrań otrzymasz na pół roku.

"Gdy nasze poczucie własnej wartości nie jest narażone na szwank, wówczas jesteśmy o wiele bardziej skłonni do odwagi i podjęcia ryzyka, by dzielić się naszymi nieoszlifowanymi talentami i darami." 

Brene Brown

 

Być może masz za Sobą wiele warsztatów, spotkań z Kobietami, sesji uzdrawiania, oczyszczania, przeczyszczania, po drodze zdobyłaś mnóstwo dyplomów, certyfikatów, poznałaś setki narzędzi i metod, ale nadal coś nie działa? 

W mojej własnej praktyce, procesie i towarzyszeniu Kobietom zauważyłam dwa wspólne mianowniki, które przyczyniają się do tego, że manifestacja NIE DZIAŁA, że nadal Kobiety tkwią w znienawidzonym związku, pracy, nadal odczuwają zmęczenie, brak energii, cierpią na przeróżne dolegliwości nie tylko kobiece, czują się NIEWYSTARCZAJĄCE, GORSZE, NIEGODNE, etc.

Dzieje się tak ponieważ wpadłyśmy w kolejną pułapkę “uduchawiania”, poszukiwania corusz nowszych technik, metod, który przez nurt New Aga został totalnie wypaczony.  Oddałyśmy własną Moc TWÓRCZOŚCI uzdrowicielom, guru, ekspertom, terapeutom wierząc, że nas uzdrowią, co nie jest możliwe. Tylko my Same mamy taką Moc do samoUzdrowienia. Jesteśmy uczone zabijania ego, odcinania się od tego co ziemskie, tłumiąc, wypierając niskowibracyjne emocje. Przechodzimy do życia z tak zwaną duchowością w górze, w głowie, poza ciałem, odleciane, nie mając na prawdę połączenia ze Sobą, z ziemia, duszą.

Dopóki nie zadbamy o podstawy, fundamenty nie ma mowy o jakimkolwiek dobrobycie, obfitości, przyciąganiu pieniędzy, udanych związków, satysfakcji z pracy, spełnianiu marzeń.

Te podstawy to przede wszystkim poczucie własnej wartości, zdrowy styl życia, na który składa się kilka czynników. 

No bo popatrz, podam Ci prosty przykład praktykując najróżniejsze i najdziwniejsze odleciane praktyki (umysł uwielbia zaawansowane), a chodzisz spać późno, śpisz po 5-6 h, pijesz dużo kawy, a mało wody, w trakcie miesiączki intensywnie pracujesz, ćwiczysz, jesz to co popadnie, to brak Ci podstaw w rytmie dobowym, regularności, zdrowym śnie. Aby to wszystko co praktykujesz miało sens ważne są podstawy, a wręcz konieczne, bez nich ani rusz.

Ja chcę przybliżyć i wesprzeć Cię tym razem we wzmacnianiu poczucia własnej wartości, ponieważ z moich doświadczeń to właśnie niskie poczucie własnej wartości jest przyczyną nie tylko depresji, wypalenia zawodowego, porównywania się do innych, perfekcjonizmu, ale wielu chorób, bezsenności, natłoku myśli, toksycznych relacji, życia w energii BRAKU, poczuciu niewystarczalności.

Poczucie własnej wartości posiada moc,

która nas wyzwoli.

KUPUJĘ DOSTĘP DO PROCESU

ZA   377 ZŁ   57 ZŁ

Czy pragniesz:

💫w końcu poczuć się wystarczająca, zasługująca, ważna, godna 

💫 ufać Sobie Swojemu ciału, Intuicji

💫 wierzyć w Siebie, Swoje możliwości

💫 żyć po Swojemu i stawiać Siebie na pierwszym miejscu

💫 tryskać pozytywną energią

💫 czuć się wartościowa w każdych okolicznościach za to kim jesteś, a nie co robisz i ile

💫 być magnesem na to co Cię wspiera, wzmacnia i buduje

💫 kochać Siebie, ludzi i czuć się kochaną

💫 aby Twoje relacje były wspierające i budujące

💫 czuć się pewnie w każdej sytuacji

💫 zarabiać tyle ile chcesz zarabiać, robiąc to co lubisz robić

💫 czuć się doceniona i usatysfakcjonowana

💫 mieć poczucie, że jesteś ważną częścią tego świata

💫 dobrze Siebie poznać i zaprzyjaźnić się ze Sobą

CZĘSTY SKUTEK UBOCZNY PRACY ZE SOBĄ TO:

Utrata wagi, ponieważ okazuje się na poziomie podświadomym, że już nie potrzebujesz od kogoś się odgradzać lub do kogoś zbliżać, czy też chronić, ponieważ wiesz, że wszystko zaczyna się od Ciebie, od najważniejszej relacji ze Sobą

Otwarcie się nowych przestrzeni w relacjach z innymi, zawodowych, w finansach, ze zdrowiem i ciałem – czyli sama magia

Nowi ludzie “nadający” na podobnych wibracjach co Twoje

Wzmocnienie więzi ze Sobą, a przez to z innymi, pełniejsze w refleksję, szczerość, prawdę i Miłość

KUPUJĘ DOSTĘP DO PROCESU

ZA   377 ZŁ   57 ZŁ

Jeśli więc naprawdę podejmiesz decyzję o rozpoczęciu w pełni świadomego życia, będzie ona oznaczać koniec z bylejakością w każdym jego aspekcie.

Jest to spotkanie dla Kobiet, które mają już DOŚĆ usługiwania, spełniania zachciewajek innych i chcą Świadomie zanurzyć się w Swojej Kobiecości, Wrażliwości, przebudzić Swoje kobiece serca i ciała. Dla kobiet w każdym wieku, w każdej roli, o różnej wadze, bez względu na to w jakim miejscu życia jesteś, czym się zajmujesz, ile masz na koncie.

Przyjdź taka jaka jesteś, nawet jeśli nie rozumiesz dlaczego coś Cię woła, prowadzi  – kobiece porusza się bez celu.

Przyjdź i: 

❤️ spotkaj się ze Sobą głęboko, w prawdzie i zaufaniu do Siebie

❤️ doświadcz głębokiego rozluźnienia, ukojenia, resetu dla zmęczonego umysłu i ciała

❤️ zrozum jak warunkowanie opiekunów, szkoły, społeczeństwa, religii, kolektywnej świadomości wpłynęło na Twoje życie

❤️ uwolnij się od patriarchalnych wzorców naszej kultury co powinnaś, musisz robić w życiu 

❤️ uwolnij się od standardów społeczeństwa, które kazało Ci stać kimś kim, kim nie jesteś

❤️ zrozum, że nie to co robisz, ile, za ile,  określa Twoją wartość, ona jest przyrodzona i możesz ją wzmocnić

❤️ odkryj kim naprawdę Jesteś poza tym wszystkim co na zewnątrz

KUPUJĘ DOSTĘP DO PROCESU

ZA   377 ZŁ   57 ZŁ

To czego nie jesteś świadoma, kontroluje Ciebie. A to czego jesteś świadoma, nie ma nad Tobą kontroli.

Odnajdywanie Siebie, bycie Sobą, poczucie bycia wystarczającą to najpiękniejsze czego możemy doświadczyć w życiu! Jeśli naprawdę chcesz to poczuć, zacznij!

Możesz czuć ciągłe niezadowolenie ze Swojego zdrowia, samopoczucia i życia lub dokonać przemiany. TY decydujesz! Wybór należy do Ciebie. Zawsze 🙂

Cel spotkania to TRANSFORMACJA, bo wiedzę już masz. Transformacja jest kluczem do odzyskania mocy. Dzięki temu spotkaniu możesz zbudować solidne podstawy życia, o jakim marzyłaś, abyś po tym dniu spędzonym razem, z pełną świadomością powiedziała do Siebie, że “dziś jest ten dzień, który jest początkiem Twojego Nowego Życia” – życia, którego jedynym celem będzie życie w zgodzie ze Sobą.

Ten warsztat to odzyskanie zaufania do Siebie i Swojej intuicji, to wzmocnienie poczucia własnej wartości, objęcie w ramiona Wrażliwości,  Swoich instynktów i umiejętne stawianie granic poprzez Zbudowanie solidnego poczucia własnej wartości. To nauka samouzdrawiania i samoukochiwania Swoich zranień. 

Ten głęboki lęk, przed pomyłką, przed poniżeniem i czuciem się gorszym od innych, jest tym, co powstrzymuje nas przed podejmowaniem działań, niezbędnego ryzyka, by nasze życie, rozwój, praca, biznes, szczęście mogło nabierać większego rozpędu.

Nie pozwól, aby lęk odebrał Ci szczęście!

Jak dzisiaj wygląda Twoja rzeczywistość

📌 Jesteś ciągle zajęta, brak czasu dla Siebie i energii

📌 Masz wpojone, że przyjemność nie jest dla Ciebie, że trzeba innym usługiwać i spełniać ich oczekiwania

📌 Zmagasz się z dolegliwościami ciała, bolesne miesiączki, choroby kobiece, nadwag, niedowaga, rozkojarzenie

📌 Masz trudność ze snem, ciągły natłok myśli 

📌 Masz dylemat czy podążać za głosem serca, czy tkwić w “bezpiecznym”, choć niewygodnym miejscu

📌 Czujesz się gorsza, nie ważna, porównujesz się do innych

📌 Trudno Ci zbudować silną i zdrową relację (szybko się zaczyna i kończy)

📌 Masz poczucie, że coś Ci ucieka, coś tracisz

📌Czujesz się niepewna Siebie

📌 Nie doceniasz tego co robisz i kim jesteś

📌 Masz poczucie bycia wykorzystywaną

📌 Czekasz na akceptację, aprobatę i miłość od innych

📌  Doświadczasz wstydu i poczucia winy

📌 Masz poczucie bycia niedocenianą

📌 Zamęczasz Siebie odrzuceniem, krytyką, wymaganiami

📌 Robisz wszystko aby udowodnić Swoją wartość

📌 Gardzisz Sobą i tym co należy do Ciebie

Jeśli w któreś z powyższych Ciebie dotyczy nawet w małym stopniu – TO CZAS NA UZIEMIENIE – wydobycie SWIATŁA z CIEMNOŚCI w boskiej HARMONI

KUPUJĘ DOSTĘP DO PROCESU

ZA   377 ZŁ   57 ZŁ

Stworzyłam warsztaty “UZNAJ POCZUJ WZMOCNIJ WŁASNĄ WARTOŚĆ”,  po to, aby wspierać te Kobiety,  które żyją za dużo dla innych, spełniając ich oczekiwania, a dla Siebie brakuje już energii.

Sama kiedyś czułam się bezwarościowa, byłam przekonana, że moją wartość określa to co robię i ile. Myślałam, że ilość dyplomów, zabiegów kosmetycznych, modnych ciuchów wypełnią ranę NIEWYSTARCZAJĄCEJ, NIEGODNEJ.  

Moja intencja to wesprzeć Cię, abyś przestała Siebie zdradzać, a zaczęła stawiać się do Siebie, abyś zaczęła traktować Siebie jak sprzymierzeńca, ponieważ kiedy patrzysz na Siebie z czułością i łagodnością, to łatwiej Ci puścić to co już niewspiera.  Stawić się do Swojej wewnętrznej Mądrości, tego wewnętrznego światła, uwolnić się od ograniczeń, przekonań i niewspierających energii przenoszonych również rodowo.  

To czas abyś złapała oddech, zatrzymała się i dała Sobie prawo do realizacji tak jak pragniesz, odzyskując  głębię własnej Kobiecej Duszy.

Warsztat poprowadzi:

Agnieszka Taranowicz – 4 lata temu, zaczęła się jazda bez trzymanki, niektórzy nazywają to “przebudzenie”. A dla mnie to powiększanie świadomości o sobie samej, innych i tym co mnie otacza. Rozwój i praca nad sobą, stały się moją największą pasją od ponad 15 lat. Moje życie było lawiną cierpienia i bólu, stale uciekałam, zmieniałam pracę, miejsce zamieszkania i bardzo nie lubiłam siebie, delikatnie to nazywając. Całe życie wiedziałam czego nie chcę. Teraz w wieku 36 lat, wreszcie wiem, czego chcę i jestem w najlepszym miejscu, w jakim kiedykolwiek byłam.  Towarzyszę Kobietom w ich transformacji,  przebudzeniu się, odnajdywaniu połączenia z ich wewnętrzną Mądrością, Mocą, Boginią, schodząc do serca, do łona poczuć spokój i harmonię. 

Tworzę przestrzeń Odnaleziona Droga, podcast ZRZUĆ GORSET! PUŚĆ SIĘ DO WOLNOŚCI!, warsztaty,  Kręgi Kobiet online i stacjonarnie.

Ten czas własnej podróży do siebie przyniósł mi olśnienie, że moją misją jest wspieranie Kobiety, poprzez tworzenie kobiecych spotkań, w których możesz być Sobą, na Twoich zasadach!

Dobry nauczyciel to taki, który uczy innych tego czego sam musiał się najbardziej nauczyć. Tak więc to nie przypadek, że tu jestem.

GDZIE?​

Zoom Online na Żywo

KIEDY?

4 marca 2023

W sobotę od godz. 12:00 4 – 5 h polskiego czasu

INWESTYCJA

Cena warsztatów “UZNAJ POCZUJ WZMOCNIJ WŁASNĄ WARTOŚĆ” regularna to 377 zł

KUPUJĘ DOSTĘP DO PROCESU

ZA   377 ZŁ   57 ZŁ

*Cena promocyjna obowiązuje do 28.02 lub wyczerpania miejsc

Ilość miejsc na warsztatach jest ograniczona. Dostęp kończy się z chwilą wyprzedania ostatniego biletu.

 

REZERWACJA MIEJSC:

Decyduje kolejność zgłoszeń

Wszelkie pytania proszę kierować na  odnalezionadroga@gmail.com lub na Instagram

Uczestniczki spotkań ze mną

Ja się długo zastanawiałam nad dołączeniem. Najpierw, czy mam przestrzeń w życiu, żeby sięgać tak głęboko. Potem od myśli, że nie mam pieniędzy do myśli, że na wschodzie jest wojna i nie wiadomo co będzie dalej... Strach, niepewność targał mną na lewo i prawo, eksplozja różnych emocji i jak się okazało pełno poczucia winy, dzięki Aga za ostatnie podcasty. Już wiem, że jeśli chcę komuś prawdziwie pomóc, najpierw mam zorientować się w swoich zasobach i najpierw zadbać o siebie. Mam prawo wybrać, jak pomagam i nie muszę się co chwilę zastanawiać, czy to nie za mało. To trudne, bo tak byłam wychowana. Powiedziałam sobie Cholera! Przecież to ja jestem ważna, ile będę z siebie rezygnować. Inwestując w siebie wierzę, że inwestuję np. w lepsze, bo bardziej z głębi mnie decyzje, a to przecież wpływa na całe moje życie. Poza tym zdałam sobie sprawę, ile dało mi wyzwanie z Tobą, Twoje live, czy podcasty, to co musi być w takim programie, w jak krótkim czasie postawiłam się na nogi po ponad pół roku fatalnych obrotów spraw itd... To, co na pewno pozwoliło mi na wyciągnięcie wiele z Twojego wyzwania, to otwarta głowa na nowe. Natomiast to, co pozwoliło mi na dołączenie do programu, to coraz większe zaufanie do siebie, które odzyskuję do siebie. Boję się, ale stawiam na siebie, bo to najpewniejsza inwestycja. Miałam myśli, bo te pieniądze mogę przeznaczyć na dzieci i tak dalej, ale dzisiaj już wiem, że zadowolona mama to zadowolone dzieci:) Dziękuję Aga:*
Sylwia z Pomorza
Menagerka
Aga niespodziewałam się, że ten program tak dużo zmieni w moim myśleniu, funkcjonowaniu. Długo już się rozwijam, jestem po kilku latach terapii, ale nikt nie powiedział mi tylu ważnych kwestii związanych z kobiecością i męskością, zaczęły się łączyć kropki, pojawiało się mnóstwo momentów AHA. Wiem, że przede mną sporo do uzdrowienia, ale wiem gdzie szukać, gdzie udać się po wsparcie, mam więcej zrozumienia dla siebie, co mam robić, aby wspierać uzdrawianie odrzuconej kobiecości we mnie, aby połączyć się z moim ciałem, słuchać intuicji, obserwować sny i siebie. Praktyki, które przedstawiłaś w programie są bardzo wspierające, dotarłam do wglądów z Wewnętrznym Dzieckiem, które bardzo uwolniły moje głęboko skrywające poczucie winy. To fascynujący proces ogromnie polecam skorzystanie z tego programu. Wiedza, praktyki jak dla mnie na wyższym poziomie świadomości.
Kasia O.
Właścicielka firmy

Bezpieczeństwo transakcji 

Wszystkie płatności są zabezpieczone Certyfikatem SSL służącym do bezpiecznych transakcji na mojej stronie.

Po dokonaniu wpłaty lub potwierdzenia przelewu otrzymujesz automatycznie na maila na wpisane przez Ciebie adres dalsze informacje.

Oświadczenie

Rozumiem, że udział w procesie “UZNAJ POCZUJ WZMOCNIJ WŁASNĄ WARTOŚĆ” może aktywować reakcje na poziomie emocji, ciała oraz umysłu.  Dlatego decydując się na udział w Procesie, biorę pełną odpowiedzialność za Swoje uczestnictwo i za wszelkie następstwa z tego wynikające.

*Pamiętaj również, że wszystkie informacje w ofercie są prywatną opinią autorki oraz klientek. Chociaż staramy się zapewnić najwyższą jakość usług i przekazywanych informacji, nie bierzemy żadnej odpowiedzialności za ich wykorzystanie. Czytelniczka/Uczestniczka musi rozumieć, że “rozwój osobisty” poznawanie Siebie, przypominanie Sobie kim jest wiąże się z odpowiedzialnością.  Efekty w przedstawiane w ofercie są nietypowe i nie zapewniamy, że uzyskasz takie same lub zbliżone efekty. Twoje wyniki zależą od wielu czynników np. Twojego zaangażowania, regularności wykonywanych ćwiczeń, determinacji, motywacji.  Oznacza to, że możesz mieć lepsze lub  gorsze rezultaty (lub nie mieć ich wcale.). Wyłączam jakąkolwiek odpowiedzialność za wykorzystanie tych informacji do własnych interpretacji i projekcji.

DLA KOGO NIE JEST TEN WARSZTAT?

– Nie rekomenduje udziału w programie Kobietom, które są w ciąży, na lekach antydepresyjnych, uzależnione od różnych używek.

– Nie dołączaj też, jeśli Twoje życie jest pełne spokoju, dobrostanu i obfitości a Ty uważasz, że nie masz już nic do zrobienia w tym temacie.

– To nie warsztat dla Ciebie, jeśli chcesz w jedną noc uwolnić się od blokad, ograniczeń, uzdrowić, zintegrować, bez woli i chęci pracy ze Swoim mentalnym, emocjonalnym czy energetycznym nastawieniem do Siebie i świata.

– To także nie jest dla Ciebie, jeśli nie wierzysz w prawo przyciągania a pojęcie duchowości wzbudza w Tobie pogardę i niechęć.

– Ostatecznie, dobrze rozważ Swój udział, jeśli jesteś osobą znajdującą problemy na każde rozwiązanie.

Jeśli masz jakieś pytania to pisz na odnalezionadroga@gmail.com lub na Instagram, bo tu jestem najczęściej.

FAQ

CZY BĘDĄ NAGRANIA WARSZTATÓW?

Tak, nagranie otrzymujesz w ciągu 72 h na zabezpieczonej platformie.

 

NA JAK DŁUGO OTRZYMAM DOSTĘP?

Dostęp otrzymasz na 6 miesięcy.

 

CZY MOGĘ DOKONAĆ ZAKUPU NA RATY?

Nie, nie oferuję podzielonych płatności w ramach tego warsztatu.  Osobiście jednak rekomenduję, aby na warsztaty zapisały się tylko osoby, które mogą Sobie na to pozwolić finansowo. Ale w drodze wyjątku jeśli bardzo Ci zależy to do mnie napisz.

Copyright 2020/2023 | Strona stworzona z pasji przez odnalezionadroga.pl | Regulamin | Polityka prywatności | Regulamin newsletter | Zasady opinii na stronie